توقف خروپف امشب تضمین شده

[ad_1]

وجود دارد هیچ چیز خسته کننده تر و سپس با داشتن یک مشکل خروپف. کمی خرخر کردن در اینجا وجود دارد و به طور معمول یک مشکل نیست. همه snores کمی اگر آنها پر شده و یا تا به حال کمی بیش از حد به نوشیدن آن شب.

آن است که ورود به سیستم اره های زنجیره ای را دیدم وزوز خروپف می شود که یک مشکل بزرگ است. آن را نگه دارید همسر خود را بیدار. آن را حتی می تواند به بیدار کردن بچه ها و یا غلبه صدا از تلویزیون.

آن است که به سادگی عمده درد را در لب به لب. وجود دارد یک تن از دستگاه های ایدز و همه فن حریف “تعجب” محصولات که ادعا می کنند به سکوت خروپف خود را به عنوان آسان به عنوان a, b, c. مشکل این است که بسیاری از آنها don't کار می کنند. برای پیدا کردن فردی خود را راه حل شما نیاز به درک علت خروپف شما.

در اینجا بالا # 1 علت:

1. در حال اضافه وزن

برای جلوگیری از خروپف شما آن را به عنوان آسان به عنوان از دست دادن برخی از وزن. خلاص شدن از شر چربی اضافی که در گلو منطقه است. آن را به خوبی مستند شده است که بیشتر شما بیش از وزن بیشتر و بلندتر شما خروپف.

بنابراین توقف خروپف است که به عنوان آسان به از دست دادن وزن است. بود't که تشویق?

در حال حاضر وجود دارد از دیگر دلایل خروپف مردم و آنها شامل بیشتر مشکلات جدی پزشکی. خروپف و خرخر کردن با صدای بلند می تواند نشانه ای از آپنه خواب است. آپنه خواب است که در آن شما توقف تنفس و سپس نفس نفس زدن برای هوا. نفس نفس زدن بیدار کردن شما از خواب خود را و به طور خاص به شما مانع از گرفتن کافی خواب REM.

بسیاری از وحشتناک بیماری می تواند ناشی از عدم درمان آپنه خواب است. بالا دو سکته مغزی و مرگ است. این نیز منجر به فشار خون بالا و دیابت و دیگر بیماری های قلبی و عروقی. خیلی چیزهای تند و زننده فقط از خروپف.

دیدن دکتر خود را اگر شما خروپف به طور منظم و / یا با صدای بلند. از آن آسان است برای به دست آوردن یک مطالعه خواب انجام می شود یا باید به, دکتر, نگاهی به راه حل های ساده. آن را ممکن است به آسانی به عنوان گرفتن یک خروپف چانه بند به نگه داشتن دهان خود را نزدیک در نتیجه کاهش خروپف صدا. یا شاید ضد خروپف بالش که موقعیت خود را سر و شانه در هم ترازی مناسب برای نگه داشتن گلو و راه هوایی باز و بدون مانع.

مهاجم توقف خروپف محصولات شامل CPAP's که مخفف فشار مثبت مداوم ماشین آلات. این دستگاه ارائه یک جریان ثابت از هوا نگه می دارد که راه هوایی را باز و در نتیجه جلوگیری از آپنه خواب شرایط و خروپف است.

برخی از مردم ممکن است نیاز به ترکیب خروپف چانه بند در رابطه با CPAP را به مطمئن شوید که دهان آن باز و اجازه می دهد تا فشار به سقوط و خروپف برای شروع دوباره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.