تمیز کردن با فنگ شویی ؟

[ad_1]

مخترع و طراح و نیکوکار Sir James Dyson باید تبریک گفت برای کمپین جدید برای تمیز کردن بیمارستان ها پس از £4 میلیون دلار کمک مالی به غرب کشور بخش نوزادان.

کارکنان و بیماران و از همه مهمتر نوزادان نارس در حال حاضر پر رونق پس از £6.1 m وصله پینه کردن در رویال ایالات بیمارستان. در کلمات یکی از نگران پدر و مادر یک کودک متولد 12 هفته قبل از موعد مقرر و قرارداد یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی عفونت. * “آن را لمس کنید و برای چند روز اما من به یاد داشته باشید آن را راه پرستار دست خورده شد و چیزی در مورد چراغ خلق فضای این همه به ما کمک کرد برای مقابله است.”

که “چیزی” است که بدون شک فنگ شویی در حال حاضر تعریف شده توسط Oxford English Dictionary به عنوان “یک سیستم از قوانین در نظر گرفته شده به حکومت آرایش فضایی و جهت گیری در رابطه با جریان انرژی (چی) و که مطلوب یا نامطلوب جلوه های گرفته شده را به حساب زمانی که داری و طراحی ساختمان.”

در شرایط اساسی معاملات آن با جریان و ذخیره سازی انرژی در طول یک ساختمان یا فضا و چگونه مواد مختلف حمایت و یا قطع این توزیع است. تمام مواد و شکل و موقعیت و حتی رنگ ها در منطقه در حال تجزیه و تحلیل و در مسیر تعیین شده توسط جریان هوا. این ممکن است کمک به این فکر می کنم از نظر گرما و نور که در آن ایده آل گرما باید حفظ شود و نور طبیعی نیاز به جریان برای حداکثر راحتی و بهره وری. هنگامی که به کسانی که آسیب پذیر هستند این ایدز تندرستی و بهبود سرعت.

خبر خوب این است که اصول فنگ شویی می تواند بهبود هر موجود فضایی حتی بدون نیاز به هزینه نوسازی. اما ظریف این مواد بهتر نتیجه و هنگامی که فنگ شویی کاربردی جدید می سازد و یا عمده نوسازی نتایج را می توان برجسته است.

و همچنین کار با طراحی و پروژه تیم آموزش دیده اند و بسیاری از معماران به استفاده از فنگ شویی و جمعی همه ما در حال کار برای ارائه محیط های پرورش برای کسانی که نیاز دارند. Sir James Dyson در حال حاضر ساخت £4 میلیون دلار کمک مالی به سرطان بخش در همان بیمارستان.

ما مشتاق به قرض دادن یک دست و فنگ شویی مشاوره برای کمک به بیمارستان های دیگر خود را بهبود محیط و خدمات پس از آن در حالی که کاهش استرس است.

به عنوان آینده ما بستگی دارد بر زندگی ما و فرزندان ما همچنین می خواهم به کار با مدارس به ارائه یک پرورش و کمتر فشرده محل برای دانش آموزان خود را. اگر شما درگیر در این بخش می خواهم برخی از فنگ شویی مشاوره لطفا با ما سوالات خود را.

* = نقل قول گرفته شده از این مقاله پاک کردن بیمارستان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.