تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی – 2 انواع مختلف Jelqing

[ad_1]

در یک کلام تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی اشاره به روش های که انجام می شود به بزرگ شدن اندازه آلت تناسلی مرد. یکی از این تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی است که به نام jelqing که همراه با تغییرات مختلف است که می توانید بسته خود را می خواهد و نیاز دارد.

تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی هم می تواند کمک به یک مرد به دست آوردن آلت تناسلی دور و یا طول آلت تناسلی و یا حتی هر دو. Jelqing خاص است که بر اساس اصل ساده آلت تناسلی مرد شیر و کشش و اعتقاد بر این است که منشأ در خاورمیانه است. انواع مختلف jelqing نمی آیند تا زمانی که اروپایی ها محبوبیت آنها ،

در روز امروز و سن بزرگ شدن آلت تناسلی مرد تمرینات فوق العاده محبوب روش های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد. در حالی که آن را فقط شروع به پر بال در ایالات متحده و در جهان گسترده وب آنها در حال حاضر بسیار محبوب در مکان های دیگر در سراسر جهان است. در آغاز jelqing به طور معمول مورد نیاز طولانی و دقیق فرایند قبل از نتایج مثبت می تواند دیده می شود. امروزه به لطف پیشرفت تحقیقات در این دوره کاهش یافته است به طور قابل توجهی از نظر این برنامه خاص.

ایده اصلی در پشت jelqing است به طول آلت تناسلی مرد با گسترش دو اسفنجی بافت قطعات در داخل آن است. این بسط را در بافت آلت تناسلی قادر به نگه داشتن خون بیشتری به طوری که می توانید آن را بزرگتر و سخت تر با سهولت. چگونه موفق jelqing است برای شما, اگر چه بستگی دارد از این روش است که شما با استفاده از در حالی که نوک آلت تناسلی خود را. در حالت ایده آل شما باید با استفاده از هر دو دست در حالی که انجام این تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی به طوری که شما می توانید با استفاده از یکی به عنوان یک تورنیکه را حفظ خواهد کرد که خون در داخل مردانگی خود را در حالی که دیگر لازم شیر متحرک برای ارسال خون در سراسر برای شروع با.

شما می توانید این تست را با یک بالون آب اگر شما می خواهید. فقط پر کردن بادکنک با کمی آب و استفاده از یکی از دست های خود را به سرکوب پایان آن است. سپس با استفاده از یک شیر حرکت به فشار آب در داخل بالون به پایین. اگر شما در حفظ و انجام این کار شما باید ببینید که شیر حرکت در واقع افزایش بالون ظرفیت کلی. در همان شیوه ای jelqing در راه حق می تواند خود را کشش بافت آلت تناسلی و کمک به آن را نگه دارید و خون بیشتری به طوری که آن را می شود در دراز مدت است.

همانطور که قبلا ذکر شد وجود دارد انواع مختلف jelqing که شما می توانید به نگاه به عنوان به خوبی. پس وجود هر گونه ضوابط خاص برای طبقه بندی آنها ما را به سادگی آنها را بر اساس نتایج jelqing و تخصص در سطح مبتنی بر jelqing در این مقاله به طور خاص.

بر اساس نتایج jelqing طراحی شده است برای به دست آوردن توابع خاص و یا بخشی از بزرگ شدن. آن را هم می توانید با کشیدن و یا ضخیم شدن آلت تناسلی مرد و یا آن را بیشتر استقامت. این معمولا شامل طول تکنیک, تکنیک های دور و نصب تکنیک و همچنین ختنه گاه مرمت و سر آلت را افزایش دهد.

تخصص-سطح-بر اساس jelqing از سوی دیگر طراحی شده است برای مردانی که به دنبال پزشکی حمایت تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی است و بر اساس هر فردی را تجربه می کنند. از تخصص های مختلف سطح این شکل jelqing هستند مبتدی و متخصص.

را بیشتر از jelqing شما نیاز به انتخاب یک منبع قابل اعتماد است که می آید با دستورالعمل تصاویر و ویدئوها برای سهولت استفاده و درک بهتر. در حالت ایده آل, شما باید در پیدا کردن یک برنامه قابل اعتماد است که در حال حاضر بسیاری از پیروان وفادار همراه با صدها نفر از عکس ها و فیلم های مختلف و jelqing تکنیک های که شما می توانید دنبال کنید. اگر آنها پشتیبانی توسط کارشناسان پزشکی و آمد با تضمین برگشت پول است که می تواند حتی بهتر! فقط مطمئن شوید که شما تمرکز خود را اول ایمنی و اطمینان حاصل شود که شما نه تنها به دنبال بزرگ شدن آلت تناسلی مرد راهنماهای کورکورانه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *