تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی روغن – خوب و بد

[ad_1]

تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی روغن های حیاتی برای هر گونه بزرگ شدن آلت تناسلی مرد روال بیشتر از همه برای مبتدیان. در حالی که تجربه در این زمینه ممکن است زنده ماندن بدون تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی روغن آنها خواهد بود قطعی باید در اوایل اگر شما می خواهید را به کل فرایند یادگیری زودتر برای شما و جلوگیری از عوارض جانبی ناخوشایند در همان زمان.

یکی از محبوب ترین تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی روغن وجود دارد این است که وازلین. متاسفانه وجود داشته است مختلف نگرانی در مورد این محصول به دلیل قرار است در ارتباط با سرطان است. هر حقیقت وجود دارد و این ،

وازلین اطراف بوده است 1860s اما خواص مرطوب کننده تنها به معرفی عمومی در سال 1870. به طور کلی نفت, ژل متشکل از روغن های معدنی, ریز واکس و پارافین و نقطه ذوب آن بالاتر از دمای طبیعی بدن. این اجازه می دهد تا آن را به ذوب به uvb از پوست و تشکیل یک مسدودکننده مانع که مانع از دست دادن رطوبت از تبخیر.

وازلین است که در واقع یک محصول جانبی از تولید نفت و تشکیل شده است به عنوان یک پارافینی باقی مانده روغن مایع و کریستالی هیدروکربن ها در آن است. پس از آن تصفیه شده و تبدیل به ژل نفت خام است. آنچه باعث می شود آن را به طور بالقوه سرطان زا است این واقعیت است که آن را مرتبط به صنعت نفت.

اگر آن نمی باشد تصفیه شده به درستی و نفت و ژله می توانید در واقع برخی از ترکیبات موجود در آن که مربوط به تومورهای پستانی در بر داشت در حیوانات. حتی اگر سرطان پستان به طور عمده موجود در زنان و برخی از مردان آن را دریافت بیش از حد. برخی از سرطان زا ناخالصی است که می توان در ضعیف تصفیه وازلین شامل هیدروکربن های آروماتیک 1,3-بوتادین و اکسید اتیلن.

زمانی که تصفیه شده به درستی هر چند این ناخالصی ها حذف می شوند و ژل نفت خام به طور کامل امن است. شناخته شده بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ورزش روان کننده ها مانند وازلین برای مثال از طریق یک فرایند سه گانه تصفیه مطمئن شوید که محصولات خود را در حال امن و خالص است. بنابراین هنگام انتخاب تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی روغن مطمئن شوید که شما تنها با استفاده از با کیفیت بالا ژله که تایید شده توسط ایالات متحده فارماکوپه. این اطمینان خواهد داد که شما لازم نیست که برای مقابله با هر گونه ناخالصی های ناخواسته در دراز مدت است.

گذشته از نفت, ژله های مختلف وجود دارد دیگر تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی روغن وجود دارد که شما می توانید به منظور دریافت کار انجام می شود مانند روغن بچه, برخی از صابون و ضد آب sunblock. همه که شما باید انجام دهید این است مطمئن شوید که همه آنها به درستی تصفیه شده و خواندن تمام برچسب محصول است که شما را به مطمئن شوید که همه آنها USP خبره به عنوان به خوبی.

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از ژل نفت خام در دسترس نباشد وجود دارد های مختلف روان کننده گزینه های که شما می توانید به نوبه خود در بازار امروز است. صرف نظر از این که یکی از شما را انتخاب کنید هر چند سعی کنید به درخواست مجدد خود را روان کننده بیش از حد. ببینید هر انسان پوست منجر می شود متفاوت است. بعضی از مردان وجود دارد که بسیار حساس به مواد افزودنی و بوی موجود در برخی از روان کننده ها به عنوان مثال از آنجا که این, شما ممکن است به آزمایش با انواع مختلف قبل از پیدا کردن یکی که شما را به خوبی روانکاری بدون تحریک پوست شما.

برخی از مردان مورد علاقه روان کننده برای آلت تناسلی تمرینات عبارتند از: روغن کانولا, روغن زیتون, روغن نباتی, روغن نارگیل, Astroglide K-Y jelly ضروری ورید نفت و ویژه آلت تناسلی ورزش روغن.

اگر چه وجود دارد کاملا چند گریس در خارج وجود دارد را برای شما به از را انتخاب کنید, شما باید جلوگیری از استفاده از لوسیون و صابون یا آب به دلیل لوسیون ها و صابون ها معمولا از مواد تشکیل دهنده است که بیش از حد سخت برای آلت تناسلی پوست استفاده می شود که برای مدت زمان طولانی در حالی که آب به سادگی تبخیر بیش از حد به سرعت. با استفاده از لوسیون و صابون ممکن است منجر به خارش و سوزش و همچنین, بنابراین این امر می تواند بهترین به فقط اجتناب از استفاده از آنها به طور کامل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *