تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی – رشد آلت تناسلی خود را به زنان طلب شما!

[ad_1]

تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی بهترین راه برای افزایش اندازه آلت تناسلی خود را. آن است که هر دو طبیعی و موثر است. فراموش نکنید که در مورد جراحی آلت تناسلی مرد و یا بی فایده قرص به عنوان آنها در واقع می تواند در نهایت صدمه زدن به شما به جای رشد آلت تناسلی خود را.

یک واقعیت است ما باید اعتراف که آیا ما آن را دوست دارم یا نه این است که زنان مانند یک مرد. هر کس می گوید اندازه مهم نیست دروغ است. به دلیل اندازه مهم است زیرا بزرگتر آلت تناسلی خود را بیشتر از آن می تواند مناطق حساس به لمس در مهبل (واژن) زن که باعث تحریک خود را بیشتر و باعث او را به اوج لذت جنسی بیشتر است. داشتن یک آلت تناسلی مرد بزرگ را به شما فوق العاده ای به رخ کشیدن در اعتماد به نفس.

در این مقاله من خواهد شد به اشتراک گذاری با شما دو تکنیک که اگر به درستی و به دنبال شما آلت تناسلی مرد بزرگتر. زنان خواهد بود تعقیب شما برای ناحیه تناسلی خود را.

دو تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی هستند به نام “jelqing” ورزش و “stetcher” ورزش. بیایید شروع با “jelqing”. این یکی از بهترین تمرین بزرگ شدن وجود دارد. آن را نیز یکی از رایج ترین. برای شروع این ورزش آلت تناسلی خود را باید نیمه راست (مطمئن شوید که آن را به طور کامل راست!) شما خواهد شد و سپس با استفاده از آب گرم به اندام تناسلی خود را. پس از آن من می خواهم شما را به درخواست کننده. پس از آن من می خواهم شما را به شکل خوب ثبت نام خود را با انگشت شست و انگشت اشاره. من پس از آن شما می خواهید به حرکت می کند کسانی که انگشتان از طریق آلت تناسلی خود را از پایین به بالا به آرامی. شما باید به تکرار این توالی حدود 12-14 بار. این می تواند کاملا یک دست و پا گیر ورزش. شما نیاز به کنار گذاشته حدود نیم ساعت هر روز برای انجام این کار این است که همیشه آسان نیست. شما همچنین نیاز به مطمئن شوید که شما دسترسی به یک توالت برای آن دوره و یا یک اتاق خصوصی. اگر شما ناخن این و چوب به آن را هر روز پس از آن آلت تناسلی خود را رشد خواهد کرد به طور قابل توجهی در حدود یک ماه است.

ورزش دوم است که شناخته شده به عنوان “برانکارد”. آن را شامل یک آلت تناسلی برانکارد. شما را مجبور به خرید یکی است که شما به راحتی می توانید با انجام یک جستجو در اینترنت. این یک دستگاه است که شما متصل به آلت تناسلی خود را که خواهد شد و سپس کشش آن است. شما آن را ترک وجود دارد برای حدود یک ساعت.

آن را به تولید نتایج بزرگ به عنوان طولانی به عنوان شما آن را انجام دهید برای حدود یک ساعت در روز. اما آن را احساس نمی کند دلپذیر است. در واقع می توان آن را تحریک کننده است.

اگر شما جدی در مورد دستیابی به آلت تناسلی مرد بزرگتر شما باید انجام دهید هر دو تمرینات. باید صبر و تحمل ناراحتی و شما به خوبی در راه خود را به یک ناحیه تناسلی در چند هفته! اعتماد به نفس خود را, آسمان-موشک و زنان می خواهند شما بیشتر از همیشه!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *