تمام وقت و مستمر 24/7 ساعت خدمات عمدتا در تلفن و ثانیا رویکرد به تغییر

[ad_1]

آیا شما به دنبال تاسیس, آسان, ایمن و فوری ارائه دهنده خدمات در شهرستان خود را در حال حاضر شرکت ما ترجیح می همه های اساسی و پیشرفته خدمات در این شهرستان ، ما با ارائه کم هزینه اورژانس و غیر اورژانس خدمات در جمشدپور به دهلی نو و بمبئی و چنای بنگلور گواتی Bhubaneswar و دیگر شهرستانها در هند و در سراسر جهان نیز می باشد.

ما همه ساکت و نجات تسهیلات مانند پزشکی خصوصی جدولها هواپیما (پادشاه C-90, پادشاه B-200, Pilatus و دیگر جت ایرویز) و تجاری خطوط هوایی در کلاس مالی و به خوبی تثبیت وضعیت.

پیشرفته خدمات توسط شرکت ما:

  • ما با ارائه کامل ICU, CCU تنظیم و بهترین ماشین را به آمبولانس هوایی
  • ما استطاعت پزشکی واجد شرایط تیم واحد MD پزشکان و امدادگران در طول بیمار's journey.
  • ما همچنین ارائه زمین Ambulance Service را انتخاب کنید و رها کردن بیماران مستقیم از بیمارستان.

این است که قابل اعتماد و نام واقعی که در دسترس است 24/7 ساعت در 365 روز به صورت بسیار جدی و بیماران نیازمند است. آن را مترقی و بهترین MD پزشکان پیراپزشکی تکنسین های مجرب و تیم پزشکی و دیگر حرفه ای در دسترس هستند.

این یکی از ترین قابل اعتماد و سریع را فراهم می کند آسان و ایمن حمل و نقل خدمات به بیمار's از یک شهر به شهر دیگر و در هر نقطه در هند. آن را در حال حاضر می تواند ارائه 24 ساعته کمک های اضافی از مراقبت های پزشکی و تغذیه, پزشکی, تنظیم مانند هواکش های قلبی مانیتور ضربان ساز پمپ تزریق اکسیژن و ماسک و تجهیزات دیگر.

آمبولانس هوایی در Bhubaneswar حرفه ای MD پزشکان و با تجربه به خوبی پیراپزشکی تکنسین های تیم و کل اورژانس و ICU, CCU تجهیزات راه اندازی. این آمبولانس هوایی اولین و جدیدترین ترین وارد آمبولانس هوایی ارائه دهنده خدمات را فراهم می کند مقرون به صرفه محدوده شفاف و قابل اعتماد خدمات به بیماران است.

ما اختصاص داده شده و خدمات برای بیماران نیازمند:

تخت به تخت بیمار خدمات انتقال – این یک روش منحصر به فرد برای تخلیه بیمار از بستر یک شهر و تغییر او را / او را به بستر محل مقصد. برگ هیچ نگرانی برای بستگان به عنوان تمام مراحل اعزام بیمار با داشتن انجام شده توسط ما تجربه حرفه ای.

سلام فن آوری سیستم های پشتیبانی حیات – یک آمبولانس هوایی است که هیچ چیز محروم از مناسب تجهیزات ICU's. ونتیلاتور, ضفبرلترس IV, تنظیم مکش پمپ تزریق, پمپ, اکسیژن, سیلندر و قابل حمل AC اینورتر ، همه این دنده به ما کمک کند نظارت و تثبیت بیمار در این دوره به دلیل تخلیه. ما متعهد به ارائه آخرین و کاربردی راه اندازی ICU.

  • ما استطاعت کامل ICU راه اندازی و جدیدترین ماشین آلات برای تبدیل, تجاری, برانکارد به hi-tech آمبولانس هوایی.
  • ما با ارائه واجد شرایط تیم پزشکی و تخصصی دکتر با بیمار برای کنترل و نظارت بر وضعیت بیمار در طول سفر.
  • ما همچنین ارائه یک تیم پزشکی برای کمک به بیمار است که ضروری است این سرویس
  • ما همچنین تمام سلام فن آوری تجهیزات پزشکی's, تجاری, برانکارد حمل مصدوم و یک صندلی چرخدار برای بیماران نیازمند است.
  • ما همچنین ارائه زمین آمبولانس امکانات را انتخاب کنید و رها کردن مستقیم بیمار از تخت بیمارستان به فرودگاه و از فرودگاه به بیمارستان منتقل کردند.

آمبولانس هوایی در جمشدپور پیشرو در ارائه دهنده خدمات از هر دو هوا و قطار آمبولانس را فراهم می کند خدمات در سراسر جهان برای کمک به بیماران خود را در بحرانی اضطراری روز. آن را فراهم می کند بهترین و سازگار خدمات کامل پزشکی که توانایی شما را آسان برای تغییر هر انتقادی مورد با سهولت از رانچی به هر نقطه در هند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.