تعریف و انواع کیسه پوشک

[ad_1]

یک کیسه پوشک (یا پوشک کیسه) یک کیسه ذخیره سازی با جیب های بسیاری است که به اندازه کافی بزرگ برای حمل پوشک و همه نوزاد-موارد مربوط در حالی که مصرف یک خانواده تفرج. آن است که از قضا مورد نیاز در اداره یک مادر زندگی روزمره پس از تولد نوزاد به جای اختیاری لوکس دنده. آن را تقریبا جایگزین اهمیت مادران کیف پول قبل و بعد از بارداری خود را. بدون ملزومات مورد نیاز در کیسه مادران را نمی توان جسارت به گام از خانه خود را. به سادگی فکر می کنم از خجالت اگر نوزادان پرتاب تا همه از ناگهانی در یک مرکز خرید اما شما رو هیچ چیز (پوشک) برای تغییر در مقابل ، از این رو یک مادر باید از لحاظ جسمی آماده برای هر چیزی به عنوان مثال ناگهانی تغییر پوشک و به موقع تغذیه کودک.

به طور کلی پوشک کیسه می آید با چند جیب با اندازه های مختلف طراحی شده برای فضای باز خود را نیاز دارد. این داخلی یا خارجی جیب همراه با محفظه بزرگ سازمان های فوری خود را مرتب سازی و یا بازیابی از ملزومات است. آن است که معمولا برجسته با تسمه قابل تنظیم به عنوان شما معمولا دیده می شود در همه جا به توزیع وزن و دست خود را به بالا. برخی از طرح های مدرن نیز در حال مهندسی با سفت و سخت دسته و حتی پنهان چرخ. این است که برای فعال کردن پدر و مادر برای حمل نوزاد محکم تر و کامل تر وظایف به طور همزمان به عنوان مثال پرداخت صندوقدار و یا پاسخ دادن به یک تماس تلفنی. آن را تا حد زیادی می تواند کاهش کمر درد نیز هست. برخی از مطالعات نیز نشان داد که کیسه پوشک با رنگ روشن است که نسبتا سخت تر به از دست داده و به نوعی می تواند درمان و یا تا حدودی کاهش “baby blues”. پر جنب و جوش از رنگ های روشن می تواند روز و کودک شما و به همه لبخند فقط به دنبال در کیسه. مبارک عزیزم منجر به یک خوشحال تفرج…

کیسه پوشک باید انتخاب شود با این طرح که دقیقا منعکس کننده زندگی روزمره از پدر و مادر در بالا از عوامل دیگر مانند شیک سلیقه و بودجه خرید. وجود دارد اندازه های مختلف, رنگ, سبک, ویژگی ها و مواد است که ایجاد شده را با توجه به مصرف کنندگان از تمام سطوح مختلف و دسته ها.

1) پرسه زن کیسه پوشک

این کیف مجهز به حلقه های اضافی که شما می توانید هوشمندانه مناسب در طول رسیدگی به نوزاد پرسه زن یا وصل کنید به سیستم های دیگر سفر. آن است که نه تنها آزادی دست خود را, اما تمام بدن خود را به طوری که شما می توانید آزادی مطلق در بهره گیری از سفر خود را. با در دسترس بودن تسمه قابل تنظیم می توان آن را تبدیل به یک کوله پشتی به عنوان شما می خواهم. این کیسه است که معمولا ساخته شده با ضد آب مواد برای یک مشکل-رایگان قدم زدن برای کسانی که اقامت در خانه پدر و مادر است.

2) رسول کیسه پوشک

طراحی شده با یک تک بند برای شما به پوشیدن در سراسر قفسه سینه خود را و یا بیش از شانه خود را وزن کیسه پوشک دیگر متمرکز بر روی شانه خود را. شما ممکن است بار بیشتر لوازم جانبی در کیسه شاید. با کمر به شانه شما می توانید حرفه ای چسبیدن کیسه در همان طرف یا عبور از آن trendily تا مقابل بخشی از بدن است. داشتن چنین حمل روش شما باید دسترسی سریع به جیب و محفظه به هر نوزاد از آیتم های که شما نیاز دارید.

3) کوله پشتی کیسه پوشک

آن است که تقریبا شبیه به هر گونه عادی کوله پشتی که محبوب مورد استفاده توسط مسافران کوله پشتی و یا دانش آموزان. به معنای واقعی کلمه آن را تا 2 تسمه قابل تنظیم به طوری که شما می توانید حمل از طریق شانه خود را در پشت خود را. این تا حد زیادی کاهش استرس اعمال شده بر روی شانه خود را که به نوبه خود به صورت یکنواخت توزیع در سراسر پشت خود را. دست های خود را کاملا رایگان برای هر یک از دیگر فعالیت های ارائه شده کسی است که حمل نوزاد خود را. این است ایده آل طراحی شده برای پدر و مادر که همیشه بر روی بروید.

4) حمل و نقل کردن کیسه پوشک

آن را فقط به نظر می رسد مانند روزانه خود را به خرید کیسه های که شما استفاده می شود به پس زدن دهنه اسب در اطراف. این کیسه به طور معمول بزرگتر از سنتی کیسه پوشک با یک جفت دستگیره حمل در طول های مختلف به طوری که شما می توانید حمل در دست خود را و یا محل بیش از شانه خود را. ساده داخلی rooming با کمتر جیب و محفظه شما آزادانه می توانید استفاده از آن برای سفر سریع. هنگامی که کودک شما outgrows آن هنوز هم می تواند حفظ شود به عنوان شخصی خود را ،

5) طراح کیسه پوشک

این است که به طور معمول اشاره به شهرستان-طراحی شیک از یک طراح برجسته. از جمع آوری امضا تا نسخه محدود در گل سرسبد آنها الهام مطمئن باشید در دیدنی طرز کار منحصر به فرد گارانتی و مشهور “اثر” را به عنوان آن را به همراه آورد. برخی چشم نواز محصولات ساخته شده توسط برتر مواد با کیفیت برتر و بزرگ نکات مانند عایق بطری جیب است که اختصاص داده شده به مشتریان محترم.

6) محیط زیست کیسه پوشک

به عنوان روند حمایت از سبز محصول محبوب شدن در سطح جهان وجود دارد بیشتر کیسه پوشک ابداع با کشورهای عضو اکو دوستانه مواد مانند چرم مصنوعی و یا حتی بازیافت مواد مثل یک تایر است که شما هرگز فکر می کنم از قبل است. در حالی که حمل نوزاد خود را essentials به صورت ساده تفرج شما فداکارانه تلقین خود را نسل دوم در مراقبت زیادی در زمین ما است.

7), پدر, کیسه پوشک

با انتخاب عاقلانه در طراحی و رنگ, باباها بیشتر پذیرای و در واقع عشق به حمل یک کیسه پوشک. آن را به نفع دو درآمد خانواده به موجب آن مسئولیت پدر و مادر مشترک هستند بیشتر به طور مساوی. جدا از نگه داشتن تمام نیازهای نوزاد, این کیسه با جیب های متعدد و محفظه همیشه می توانید به عنوان پدر و خنک شخصی حامل اموال خود را مانند کلید تلفن همراه و کیف پول. با یک طراحی ناهموار و خوشحال الگوهای پدر هم اکنون می توانید اسپرت و trendier حتی با یک کودک.

اولین بار پدر و مادر هستند در معرض ابتلا به خرید کوچک و غیر عملی کیسه پوشک و پس از آن خرید حجیم کوله پشتی یا کیف duffel به عنوان یک جایگزین. در واقع هر زمان که ممکن است تمام خانواده ها توصیه می شود به دو اندازه مختلف از کیسه پوشک. برای سفرهای کوتاه یک کوچکتر یک کار خوب با یک زن و شوهر از پوشک برخی از دستمال مرطوب و تغییر لباس است. برای یک روز یا یک شب شما نیاز به بزرگتر یکی به جای تجهیزات بیشتری مانند تمام تغییرات از لباس بیشتر پوشک و دستمال مرطوب کمک های اولیه لوازم پستانک نوزاد bibs و دیگر لوازم جانبی را برای روز. خرس در ذهن توابع از کیسه همیشه می تواند دو برابر برای حمل وسایل خود را در همان زمان.

عاقلانه انتخاب پوشک کیسه را نه تنها در آغوش خود حس خود اما همچنین مناسب ویترین شیک, شیوه زندگی, مد روز و سلیقه و شخصیت منحصر به فرد حتی پس از ورود به یکی دیگر از مهم نقطه عطف بودن پدر و مادر بزرگ.

توسط دینگ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.