تشخیص آپنه خواب

[ad_1]

آپنه خواب یک وضعیت پزشکی است که باعث می شود آن را دشوار است به خواب برای برخی از آنها به عنوان تنفس به درستی در حالی که برای دیگران این می تواند به معنای گوش دادن به خروپف برای زمان بسیار طولانی.

اگر شما مطمئن نیستید اگر شما یک مشکل در تنفس هنگام خواب هستند شما چند گزینه برای پیدا کردن آنچه در جریان است. مشکلات تنفسی هستند بیشتر قابل توجه از آنجا که شما در واقع توقف تنفس برای چند ثانیه و یا تا سی ثانیه در یک زمان. به شما به عنوان جلوگیری از تنفس و شما در حال خواب بدن شما را تحت استرس اضافی. قلب خود را قرار داده می شود تحت استرس آن را در ضرب و شتم و سطح اکسیژن در بدن شما کاهش خواهد یافت در همان زمان. سطح اکسیژن نیاز به ثابت باقی می ماند برای کاهش استرس در بدن و سیستم قلبی عروقی خود را.

اگر شما در حال خواب در یک خانه به تنهایی می توان آن را سخت را برای شما به شخص دیگری بخواهید اگر شما خروپف هنگام خواب و یا اگر شما در حال 'توقف' تنفس هنگام خواب هستند. اگر فرزندان یا همسر یا پدر و مادر خود و یا بستگان شما می توانید از آنها بخواهید اگر شما خروپف با صدای بلند و یا اگر شما در حال ساخت هر گونه صدا های خنده دار هنگامی که شما در حال خواب. درخواست خود را خواهر یا برادر به خواب و به شما بگویم اگر شما باید این یک راه آسان برای تعیین اگر شما با داشتن هر گونه مشکلات در حالی که شما خواب.

اگر شما در حال در ادامه به مشکلات با سردرد خشکی دهان و شما خسته هستند تمام زمانی که شما از رختخواب در صبح شما ممکن است بخواهید به پزشک خانواده مراجعه کنید. پزشک خانواده خود را قادر خواهد بود به نگاه در و معابر بینی خود را در گلو خود را به دیدن اگر شما هر گونه انسداد. اگر شما انجام این مراقبت گرفته می شود در چند روش مختلف اما شما باید برای اولین بار از پاسخ شما.

اگر شما پیدا کنید که شما don't هر گونه آشکار انسداد توسط پزشک خانواده خود را, شما ممکن است بخواهید برای دیدن یک متخصص خواب. در دیدن یک متخصص خواب, شما در حال رفتن به اغلب نیاز به یک خواب تست. در نظر گرفتن یک خواب تست, سپس شما می توانید اطلاعات در مورد آنچه در جریان است با بدن شما, آنچه شما ممکن است نیاز به تغییر و یا انجام بنابراین شما می توانید بقیه شب خوب است. برای برخی از عمل جراحی مورد نیاز خواهد بود. برای دیگران شاید یک تنفس ماشین در حال رفتن به می دهد. هر فرد مبتلا به آپنه خواب در حال رفتن به پیدا کردن کمک در شیوه های مختلف, اما شما ممکن است بخواهید سعی کنید همه به غیر از روش جراحی برای اولین بار به پیدا کردن تسکین طبیعی و پس از آن اگر شما هنوز هم مشکلات توسل به عمل جراحی به شما نتایج نهایی خواهد کرد که شما را درست به مشکلات تنفسی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.