تجربه پیاده روی

[ad_1]

به یک پیاده روی لذت بخش تجربه شما نیاز به آماده سازی به اندازه کافی مطمئن شوید که شما همه شما نیاز به سفر خود را قبل از گام گذاشتن در آن را. وجود دارد برخی از اقدامات احتیاطی است که شما می توانید به مطمئن شوید که شما امن هستند همه از طریق پیاده روی, مدت. بهتر است به پیاده روی در یک گروه به مطمئن شوید که در صورت هر گونه حادثه و یا تصادف شما کسی دیگری به شما کمک کند. پیاده روی در گروه کمک در عبور از دانش بین اعضای گروه.

همچنین زمانی که شما پیاده روی در گروه وجود دارد توزیع مشترک گروه دنده بارهای; از این رو, شما نمی خواهد خسته از اضافه بار. گروه پیاده روی به شما اجازه می دهد برای دیدار با افراد جدید و یا تعمیق روابط خود و در مورد صدمات شما در حال کمک درآمده است. نوشیدن آب به اندازه کافی به ماندن هیدراته در تمام طول روز و میان وعده های کوچک اغلب به نگه داشتن سطح انرژی شما را برای یک پیاده روی لذت بخش را تجربه کنند.

حمل برخی از مازاد مواد غذایی آماده برای هر گونه موارد اضطراری و ترک هیچ اثری در مسیرهای پیاده روی خود را به حفظ احساس طبیعی برای کوهنورد دیگر در آینده است. برای اهداف ایمنی ترک پیاده روی خود را برنامه ریزی با کسی که در خانه و اگر شما دنباله شما می توانید با آنها تماس بگیرید برای راهنمایی بی درنگ. برنامه ریزی یک پیاده روی مناسب برای تمام اعضای گروه خود را و اجازه کمترین عضو به سرعت گذارنده است. همچنین, مطمئن شوید که شما بسته است به خوبی سازمان یافته برای دسترسی آسان و سریع به هر گونه موارد شما نیاز دارید.

برای جلوگیری از آفتاب سوختگی حمل ضد آفتاب کرم و کاربردی کلاه و همچنین بسته بندی برای کاهش وزن در کوله پشتی خود را. قبل از شروع پیاده روی طولانی آن است که یک ایده خوب برای از دست دادن برخی از وزن بدن خود را برای راحت تر حرکت. حمل و استفاده از دنده باران در مورد باران در حالی که شما در پیاده روی خود را. استفاده از قطب نوردی برای نگه داشتن دستان خود را بالا کمی برای جلوگیری از هر گونه موارد تورم در حالی که پیاده روی.

همیشه مطمئن شوید که شما یک طرح پشتیبان در صورتی که شما از دست رفته در طول پیاده روی خود را می رود. هیچ کس وجود دارد که برنامه ای را از دست داد, اما آن اتفاق می افتد در برخی از موارد است. جلوگیری از ساخت کلید های میانبر و bushwhacking به کاهش شانس گرفتن از دست داد. علاوه بر این به شما به عنوان حرکت در امتداد توجه به trailblazers و نشانه ها و جلوگیری از صعود بر روی آبشارهای. در مورد آب و هوای بد بسیار بهتر است آن را به نوبه خود حق دور برای به حداقل رساندن موارد تصادفات و دیگر حوادث نامطلوب.

همیشه لباس در لایه ها و جلوگیری از لباس های پنبه ای. انتخاب پارچه است که به راحتی و به سرعت فتیله رطوبت و خشک به سرعت در مورد آنها و حفظ گرما در شرایط آب و هوای سرد. اگر شما در حال بارید در تلاش برای به دست آوردن گرم و خشک به سرعت برای جلوگیری از هیپوترمی. حمل یک سوت است که شنیده می شود از مسافت های طولانی را برای استفاده در مورد شما از دست رفته تبدیل. آن است که جهانی درک کرد که سه انفجار کوتاه هستند نشانه ای از پریشانی.

همیشه پوشیدن رنگ های روشن به طوری که در مورد شما از دست رفته حزب جستجو به راحتی می توانید پیدا کردن شما. هر کوهنورد در گروه خود باید یک سوت یک چراغ قوه با باتری های اضافی, آب, انرژی مواد غذایی, کیسه زباله های رنگی گلدار و یک کیت کمک های اولیه. در صورتی که شما در حال از دست ندهید سرگردان هر بیشتر, اما در عوض شما باید به ایجاد یک سرپناه برای نگه داشتن شما گرم و خشک است.

مطمئن شوید که شما قابل مشاهده هستند و شنیده می شود. در مورد هوا جستجو و نجات به فضاهای باز و مسطح بر روی زمین به طوری که شما ممکن است به نظر می رسد بزرگتر برای جستجوگران در هوا به شما کردهاید به راحتی. اگر شما کودکان, پیاده روی, را, مطمئن شوید که شما آنها را آموزش استراتژی ساده برای استفاده از اگر آنها را از دست داد. عدم آماده سازی در حال آماده سازی به شکست است. بنابراین تواند به اندازه کافی خود را آماده پیاده اعزامی به شما را قادر به یک زمان خوب در حالی که نگه داشتن امن در تمام طول سفر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.