تاریخ پیپت و رادیولوژی

[ad_1]

این پیپت است که شایع ترین تجهیزات مورد استفاده در آزمایشگاه برای استخراج نمونه دارای سابقه بیش از شصت سال است. مایعات و نیمه جامدات در حال انتقال با استفاده از پیپت. ژنتیک و میکروبیولوژی و شیمیایی تحقیقاتی مانند داروسازی و غیره هستند برخی از مناطق دیگر است که با استفاده از پیپت بسیار اغلب.

در اوایل 50 یکی از عمده چالش های مواجه شده توسط آزمایشگاه بود انتقال ایده آل حجم مایع اما بعد از آن در سال 1958 انقلابی اختراع پیپت انجام شد توسط یک دانشمند آلمانی به نام هاینریش Schnitger اما این اختراع شد بسیاری از محدودیت ها. کار پیپت بود با اضافه کردن یک بهار به سرنگ که توقف با توجه به تنظیم حجم و سرنگ به سوزن جایگزین شد با نوک پلاستیکی. اولین پیپت نامیده می شد به عنوان ماربورگ پیپت و آن عرضه شده توسط eppendorf پزشکی عرضه شرکت.

اولین مکانیکی قابل تنظیم پیپت اختراع شد توسط وارن Gilson بنیانگذار و مدیر عامل Gilson پزشکی الکترونیک در سال 1978. مکانیکی است که با داشتن شباهت قوی با یک استفاده شده است که در این آزمایشگاه در حال حاضر. این اختراع جدید منجر به افزایش دقت و راحتی و حجم متغیر تنظیم و منجر به اختراع gilson pipetman. اولین autclavable پیپت اختراع شد در سال 1984 توسط Capp دانمارک تولید کنندگان. بیش از 80% درصد از پیپت استفاده می شود در بازار امروز اتوکلاو است. دکمه های کنترل حجم صدا نیز اختراع توسط همان دانمارک تولید کنندگان. در سال 2002 Vista labsystems فن آوری های دهکده جدید پیپت که با استفاده از دولت از هنر ارگونومی. ویستا آزمایشگاه همچنین تاسیس اولین تشویق زیستی طبیعی پیپت که در واقع کاهش خطر ابتلا به سندرم تونل کارپ و همه انواع دیگر اختلالات اسکلتی-عضلانی. در حال حاضر الکترونیکی پیپت است جایگزین مکانیکی پیپت با ارگونومی دقت و ایمنی تبدیل شدن به یک عامل مهم در پیپت استفاده است.

ایمنی از پیپت و ایمنی کاربر با استفاده از پیپت داده شده است اهمیت بالا در حال حاضر توسط تولید کنندگان. هر نام تجاری پیپت متفاوت است به هر یک از دیگر مزیت در حال حاضر مشتریان این است که گونه های زیادی از پیپت در مارک های مختلف و قیمت و غیره. مشتری می تواند خرید پیپت با توجه به استفاده و حتی برخی از شرکت های در حال ساخت سفارشی پیپت با توجه به سفارشات از مشتریان است. هرگز انتخاب یک پیپت به دنبال در قیمت پیپت. خرید پیپت با توجه به استفاده از آن اول از همه سعی کنید به درک تفاوت بین هر یک پیپت نکته اصلی در این است که recalibration زمان برای هر یک و گارانتی رایگان از هر یک پیپت. اگر شما با استفاده از پیپت اغلب مهم است که برای کالیبره کردن تجهیزات یک بار در سه ماه حتی اگر تولید کننده ادعا می کند که محصول خود را است که با داشتن دائمی کالیبراسیون اما اگر آن را اغلب استفاده می شود, آن را قطعا نیاز به کالیبراسیون مجدد در هر 3 ماه. تقریبا هر نام تجاری است که با دادن ضمانت برای خود پیپت. روشن کردن تمام شک و تردید در مورد گارانتی این محصول در زمان خرید خود را به طور عمده از زمان دوره گارانتی و چه همه چیز می آید تحت گارانتی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *