بک لینک PBN چیست؛ ۵ گام ایجاد، مزایا و معایب آن

این نوع بازاریابی یک بازاریابی انعطافپذیر است وبه شما در شناساندن نام تجاری خود به مخاطبان جدید کمک میکند. این امر با دریافت پیوند از سایت های دیگر (به ویژه سایت هایی که خود معتبر و قابل اعتماد هستند) ، ذکر نام تجاری شما ، اشتراک مطالب شما و “رای اعتماد” از منابع خارج از وب سایت خود اتفاق می افتد. این رویداد میتواند یک خاطره خوش در ذهن افراد حاضر بسازد و به ماندگاری نام شما بین علاقمندان کمک کند. مشکل جدیدی که با آن روبرو هستیم این است که خدمات PBN هزینه های هنگفتی را وارد میکند. برای این کار می توانید از سرویس های وبلاگدهی ایرانی و خارجی استفاده کنید. اپیزو اولین سرویس ایرانی کوتاه کننده لینک است که معرفی می کنیم. لینک های طولانی چندان جالب نیستند و به همین خاطر اولین و مهم ترین دلیل استفاده از لینک کوتاه کن ها، کوتاه کردن لینک های طولانی است.

جالب است بدانید که حتی با استفاده از این سرویس همچنان IP اصلی برای گوگل قابل شناسایی و ردگیری است! آخرین سرویس خارجی که قصد داریم معرفی کنیم، U.to است. هنگامی شما قصد لینک سازی برای یک سایت پوشاک ورزشی را دارید بهتر است در سایتی با محتوای پزشکی لینک سازی نکنید. درسایت هایی که مرتبط با کسب و کار شماست و امکان نظردهی دارند میتوانید در قسمت کامنت، نظرات تخصصی خود را بدهید و لینک سایت خود را قرار دهید. در ادامه این بخش، نحوه بهینه سازی برای افزایش تعامل این دو مفهوم را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم تا با استفاده از آن، رنک سایت خود را ارتقا دهید. موتورهای جستجو نسبت به بررسی این نوع سایت ها رغبت بیشتری دارند و بنابراین به لینک ها و مطالب منتشر شده در داخل این سایت ها، امتیاز ویژه تری قائل می شوند. بیایید باهم نگاهی دقیق تر به موتورهای جستجو و پرکاربردترین فاکتورهای رتبه بندی که باید بر روی آن ها تمرکز کنیم، بیاندازیم. لینکهای طبیعی در لینک سازی، توسط صاحب سایت و بر اساس تجربه یا علاقه وی ساخته می شود.

در سایت های تبادل لینک یا دایرکتوری های ثبت لینک فعالیت نکنید. ممکن است شما لیست هایی از دایرکتوری های محلی را بیابید که برای کسب وکار تان هم مفید و هم مرتبط باشند. در حالی که الگوریتم های جستجو و عوامل رتبه بندی به طور مداوم در حال تغییر هستند ، اتفاق نظر کلی در جامعه SEO این است که ارتباط ، قابلیت اطمینان و اقتداری که SEO موثر خارج از صفحه برای یک وب سایت ارائه می دهد ، هنوز هم در توانایی رتبه بندی یک صفحه نقش اساسی دارد. تمامی مقاله های آموزش سئو بر این قضیه اتفاق نظر دارند که نتایج برای صاحبان سایت ها و کاربران بسیار مهم است. همانطور انتظار می رود مبلغ ها می تواند بیشتر از این هم باشد. معرفی خود یا کسب و کارتان در این انجمن یا فروم ها باعث می شود شما به عنوان یک متخصص یا کارشناس در زمینه فعالیتتان شناخته شوید و سپس با قرار دادن لینک پیج اینستاگرام یا سایت موتورهای جستجو سایت شما را شناخته و پیمایش می کنند. درست است که موتورهای جستجو همیشه سایت شما را مورد بررسی قرار می دهند ولی پیدا کردن سایت شما توسط آن ها ممکن است مدت زمانی طول بکشد که اصطلاحا به این موضوع ایندکس شدن می گویند.

این درست نیست. اگر شبکه تبلیغ شود، نمیتواند خصوصی باشد. دقت داشته باشید که حضور در شبکه های اجتماعی باید پیوسته ، فعالانه، برحسب مخاطبان حاضر در آن شبکه و یک استراتژی درست و متقن باشد. البته گرفتن بازخورد صحیح بستگی به انتخاب درست دایرکتوری دارد. برای دریافت نتیجه بهتر باید دایرکتوری مناسب را انتخاب کنید. همچنین میتوانید از طریق آنکر لیست این بک لینکها را انتخاب کنید. را ترتیب میدهید، به افرادی که به رویدادهای حضوری علاقه دارند این فرصت را میدهید تا از چنین اتفاقی لذت ببرند و در همین حال با کسب و کارتان نیز آشنا شوند. در این بخش قصد داریم تا شاخصه هایی که گوگل (High-Quality Characteristics of a Web Page) آن ها را برای شناسایی صفحات باکیفیت به کار می برد معرفی کنیم. در برخی موارد نمی شود تعداد کلیک روی لینک ها را شمارش کرد و یا بعضی اوقات آمارگیری وجود ندارد که تعداد کلیک ها را به شما بگوید، در اینجا برای آگاهی از تعداد کلیک ها باید از سرویس کوتاه کننده لینک استفاده کنید. این سرویس برای سایت های تحت وردپرس هم چاره ای اندیشیده و افزونه ای طراحی کرده تا بتوانند راحت تر لینک ها خود را مدیریت کنند.

سایت هایی همچون آپارات و یوتیوب وجود دارند که شما می توانید با استفاده از آن ها ویدئوهای مربوطبه کسب و کار خودتان را در آن ها به اشتراک بگذارید. این گونه لینک ها به وفور در سایت های همکاری در فروش مشاهده می شود. در این سایت ها شما می توانید لینک ها را به صورت مستقیم به سمت سایت خود قرار دهید. این مزیت PBN ها است ، ما روی این امر کنترل داریم. PBN ها مزایای قانونی ارائه می دهند. به دنبال هر برنامهای که با کسبوکار یا صنعت شما مرتبط است باشید و سعی کنید منابع مرجعی مفیدی برای آن ارائه دهید. از جمله امکانات این سایت ارتباط از طریق تلگرام، ارائه API پیشرفته و ارائه گزارش های جامع از بازدید کنندگان می باشد. سعی دارم در این سایت به آموزش عکاسی، آموزش سئو، مشاوره سئو، آموزش شبکه های اجتماعی، آموزش وب و تکنولوژی و موارد متفرقه بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *