بودجه برانکارد – غیر معمول استراتژی برای خرید مواد غذایی در بودجه

[ad_1]

بسیاری از مردم مجسمه نیم تنه ته خود را در ورزشگاه اما وقتی که می آید به انتخاب مواد غذایی مناسب و یا به اندازه کافی از چیزهای خوب آنها به سادگی شکست.

واقعیت: متوسط صورتحساب مواد غذایی افزایش یافته است 5.7% در فقط 2 سال از سال 2007.

من قصد دارم به شما برخی از بودجه برانکارد نکات و ترفندها بنابراین شما می توانید مانند یک حرفه ای هنگامی که شما در حال بدنسازی در بودجه است. شما صرفه جویی در پول و دریافت مواد غذایی بیشتر برای دلار خود را. این است که حتی بیشتر مهم است که شما لاغر, بچه ها و دهید که نیاز به خوردن و فقط می تواند به نظر می رسد برای نگه داشتن کابینت مواجه نگردند با مواد غذایی به اندازه کافی.

نشستن تنگ و یادداشت برداری.

بودجه برانکارد مواد غذایی برای خرید:

گوشت:

مرغ:

فله منجمد فردی بسته و یا فقط آنها را با پوست و استخوان. پوست آنها را به خودتان. آن را بیش از حد و زمان شما صرفه جویی بسیار کمی در کل بسته است. یک مرغ کامل یک گزینه خوب به عنوان شما می توانید از کباب کردن آن و حک کردن آن را برای بقیه روز. کباب تمام مرغ خود را در پیشبرد یک راه ساده برای به 1-2 سینه مرغ یک روز بدون اضافه کردن به خود را در زمان پخت و پز.

تن ماهی:

در آب.

ترکیه:

برگر بوقلمون یا گوشت بوقلمون. می افزاید: به خوبی به غذاهای پاستا.

تکیه قرمز کاهش گوشت:

دریافت به دانستن خود را قصاب محلی اگر شما می توانید. گاهی اوقات آنها می توانند بسته های کوچکتر برش اگر شما می خواهم و یا اجرا ارزان تر کاهش شدیدتر از طریق کوب در درخواست خود را. برخی از فروشگاه ها انجام markdowns به خلاص شدن از گوشت که نزدیک به انقضا. آن را ممکن است بخواهید آنها را زمانی که آنها زمان است بنابراین شما می توانید برنامه خود را خرید در markdown بار. شما می توانید “فروش تاریخ” و اگر امروز بخواهید اگر آنها را علامت گذاری آن را برای شما.

لبنی:

تخم مرغ (امگا 3 در صورت امکان)

شیر

ماست

پنیر

نان/غلات:

شیرینی

100% گندم نان

بلغور جو دوسر (و نه جو سریع)

کرم گندم

برنج قهوه ای

غلات ماکارونی (سازمان دیده بان برای مخلوط منابع شما می خواهید غلات کامل نسخه)

سبزیجات:

کلم بروکلی

مارچوبه

Kale

اسفناج

سیب زمینی

Yams

سیب زمینی شیرین

سالاد اتصالات (کاهو, فلفل, خیار, hickima و غیره)

میوه ها:

موز

سیب

زغال اخته

گلابی

گریپ فروت

قبل از اینکه شما بروید در بودجه برانکارد سفر:

* نگاهی به لیست. همین حالا شروع به خرید مواد غذایی خود را سفر بدون روشنی ایده از آنچه در آن است شما می خواهید برای خرید. بیش از حد بسیاری از بار من رفته به ذخیره و لود کردن در مرغ تنها به کشف من تا به حال مقدار زیادی از یخ زده و من به طور کامل از برنج قهوه ای و جو. در حال توسعه یک لیست از مواد غذایی شما نیاز به دوباره پر کردن هفتگی کمک در صرفه جویی در پول بیش از حد مواد غذایی و نگه داشتن شما را از خرید اقلام ضربه شما نیاز ندارد.

من می خواهم بگویم این است که احتمالا مهم ترین نکته در این لیست است. رفتن به ورزشگاه با طرح راه یقین به پیشرفت. این همان است که با خرید مواد غذایی. دانستن آنچه شما نیاز دارید برای این هفته را به شما صرفه جویی بنزین در شرایط سفرهای متعدد و شما می دانید دقیقا چه نوع مواد غذایی شما باید برای خود اهداف اعلام شده.

زمانی که من حجیم و تلاش برای به دست آوردن وزن و داشتن یک لیست قبل از من رفت و خرید تضمین که من کردم تمام مواد غذایی مورد نیاز من در منظور به دست آوردن وزن سالم است. و من را نجات داد چون من پایان ندارد تا خرید اقلام ضربه.

* صرف 20 دقیقه در هفته و صرفه جویی 20 ٪ تخفیف صورتحساب مواد غذایی خود را! کلیپ کوپن, سازمان دیده بان برای فروش و توجه خود را به فروشگاه مواد غذایی محلی. بسیاری از مردم فقط “فروشگاه است.” اما شما صرفه جویی بسیار زیبا پنی اگر شما صرفه جویی در برخی از این تبلیغات و سازمان دیده بان برای فروش اقلام است. اگر شما به دنبال به حجم بالا 2-برای-1 ارائه سخت است به تصویب است. کمی اینجا و آنجا می توانید به اضافه کردن $1000 دلار در یک سال با پس انداز.

* تخفیف نیست کسانی که در پایان بالا از فروشگاه. من عاشق محلی Safeway و Costco. آنها اقلام عمده و تخفیف فوق العاده. تمام مواد غذایی (کل چک به عنوان من به آن تماس بگیرید) گاهی اوقات معاملات در موارد خاص که حتی ارزان تر از به طور منظم تخفیف در آن بزرگتر فروشگاه های زنجیره ای. نظر من این است… نمی چسبد به یک فروشگاه و نادیده گرفتن دیگر پس انداز است که ممکن است اتفاق می افتد در منطقه شما. فقط نگه داشتن ذهن باز.

چه چیزی برای انجام در حالی که شما وجود دارد:

* فروشگاه در مرز ، بسیاری از موارد من ذکر شده در بالا هستند که در مرزهای فروشگاه و نه بالا و پایین راهرو. معمولا بالاتر از قیمت اقلام در وسط. اگر شما شروع به خرید خود را در اطراف مرزهای فروشگاه شما پر کردن سبد خرید خود را در سریع ترین اقلام سالم و آنهایی که شما نیاز به صرف زمان کمتر در قیمت بالاتر ، تقریبا همیشه از پیش بسته بندی شده بالا قیمت بیشتر ناسالم مسائل در وسط است. مقابله با آن راهرو باقی مانده از مسائل را در فهرست خود را.

* نگاه به بالا و سپس به پایین. شما نمی خواهد متوجه این حد مگر اینکه شما به تبلیغات و یا کسی آن اشاره اما در بسیاری از موارد بهترین قیمت اقلام در سطح چشم! بیشتر از این قیمت بالاتر آیتم های سمت راست که در آن شما به سرعت می توانید آنها را متوقف کند. اگر شما یک لحظه به نگاه کردن و سپس شما پیدا کردن جایگزین اندازه های کوچکتر و تخفیف است که کاملا قابل مشاهده است. یک لحظه به اطراف نگاه کنید قبل از اینکه شما فقط گرفتن آنچه شما فکر می کنم شما نیاز دارید.

برای مثال در بسیاری از فروشگاه من خرید در بهترین حبوبات آیتم شما می توانید خرید که به راهرو است که جو کل. در حال جو مناسب در سطح چشم? البته که نه. آنها به احتمال زیاد در پایین قفسه که در آن شما باید به نگاه و خم به گرفتن. یکی از بهترین چیزها در صبح برای صبحانه است که در سطح چشم و شما باید آن را در جهت پیدا کردن آن است.

* ثبت نام برای این برنامه است. من Safeway خریدار. به طور طبیعی من کارت باشگاه. من صرفه جویی در پول هر بار که من فروشگاه. من امضا برای هر برنامه دیگر فروشگاه ها در اطراف من ارائه نمی کند چرا که من می خواهم به هرزنامهای با تبلیغات خود را (اگر چه کوپن های خوبی هستند) من به سادگی می خواهید تمام پس انداز است که من احتمالا می تواند بدون نیاز به انجام یک چیز است. برخی از فروشگاه ها را مطابقت رقیب ارائه می دهد. شما تنها می دانم این است که شما دریافت می کنید این نوع از اطلاعیه ها.

* به دنبال تخفیف سبزیجات و میوه ها. گاهی اوقات در آخرین دقیقه فروشگاه مواد غذایی نیاز به خلاص شدن از شر برخی از موارد شاید گوجه فرنگی, چرا که آنها در حال رفتن نرم و از بین بردن در چند روز. شما ممکن است تلو تلو خوردن در سراسر یک فروش خوب اگر شما مانع آن موارد به سرعت قبل از اینکه یک محموله جدید در می آید و به شما پرداخت قیمت کامل. به جای خرید صعود سالاد شما می توانید انتخاب کنید تا تمام سبزیجات خود را و خود را بسازید! در واقع شما احتمالا به اندازه کافی سالاد به یک هفته گذشته و در نصف قیمت ترین بسته بندی سالاد.

* جلوگیری از بیش از حد بسیاری از مواد غذایی منجمد. آنها معمولا گران است. من نگه داشتن چند در دست برای شرایط اضطراری. زمانی که من نمی خواهم به طبخ چیزی رفو کردم هیچ چیز به صورت فله آماده برای رفتن و من در مورد به رها کردن پول در غذا خوردن داشتن برخی از سالم منجمد شام مطمئن دستی می شود. فقط نگه داشتن آنها را به حداقل به عنوان آنها می تواند گران قیمت. آنها در واقع می تواند به شما پول را نجات دهد اگر شما فقط بیش از حد خسته به طبخ و نمی خواهید به صرف پول در غذا خوردن.

* بازی اونا تا! به یاد داشته باشید کوپن سخنرانی کمی پیش ؟ نگاهی که کوپن و همراه با فروش فوقالعاده شما واقعا رفتن به صرفه جویی در بسته نرم افزاری. نه همیشه اما در بسیاری از موارد این فروشگاه به شما اجازه استفاده از یک کوپن در علاوه بر این به یک آیتم است که در حال حاضر در فروش. حتی اگر شما به آن نیاز نیست و آن چیزی است که شما می توانید استفاده کنید بعد از آن شما صرفه جویی در پول خرید آن در حال حاضر در مقابل انتظار تا زمانی که آن را در قیمت به طور منظم و شما از دست رفته است که کوپن و یا منقضی شده است. ترکیب درست مثل در بازی های ویدئویی می تواند بسته برخی از شگفت انگیز پانچ در صورت استفاده در یک مد به موقع.

بودجه اضافی برانکارد راهنمایی:

* Tupperware دوست شما است. آن را گسترش زندگی برخی از اقلام مانند سالاد مرغ و اگر شما قادر به خلاء مهر و موم مورد است. نگهداری آن ساده تر خواهد شد. مصرف آن را برای ناهار ساده خواهد بود.

* بررسی انقضا و یا فروش های تاریخ. آن اتفاق می افتد که شما می توانید خرید گوشت اقلام و آنها بهترین استفاده می شود به روز بعد. اگر شما لازم نیست برای تخفیف بخواهید در این مورد شما فقط پرداخت برای اقلام که در حال رفتن به گذشته که طولانی است. بررسی تاریخ اگر ممکن است و مطمئن شوید که مواد غذایی شما در حال خرید نیست در مورد رفتن بد فردا.

* * * * یخ گوشت. وقتی که من خرید مرغ, اگر آنها را به صورت جداگانه پیچیده در حال حاضر در مورد برخی از Costco موارد من باز آنها را فورا. سپس من آنها را بسته بندی و منجمد کنید. به این ترتیب آنها بسیار طولانی تر خواهد شد و من می توانم بیرون بکشد با این حال بسیاری از سینه مرغ یا دیگر گوشت موارد نیاز دارم و طبخ آنها را به سرعت.

اگر شما به دنبال این راهنمایی شما تقریبا تضمین شده به صرفه جویی در پول در صورتحساب مواد غذایی خود را. این به ویژه مهم است برای کسانی از ما که در حال تلاش برای به دست آوردن وزن و مواد حق بیمه است. اگر تنها چیزی که شما به یاد داشته باشید, لطفا فروشگاه با یک لیست و بدانید قبل از اینکه شما بروید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.