به روانساز یا نه به Lube – آیا زن انگیختگی ژل کار می کند ؟

[ad_1]

وجود تبلیغات در حال حاضر ترویج یک زن تحریک ژل. یک زن و مرد در رختخواب هستند صحبت کردن در مورد خود sex زندگی قبل از آنها با استفاده از ژل پس از آن ما دیدن آتش بازی و از خود راضی رضایت زن است. شوهر او به نظر می رسد بسیار خوشحال با خود را به عنوان به خوبی. برای آن دسته از زنان که آنها احساس نیاز بیشتر رضایت جنسی این زن انگیختگی ژل ممکن است این ترفند را انجام دهد. آنها می تواند کمک به زنان در خلق و خو و احساس احساسات لذت بخش است زیرا آنها باعث تحریک مناطق محرک احساسات جنسی و ممکن است با افزایش تمایل به sex.

این تحریک محرک موضعی ژل مالیده و در بالا در دو طرف و زیر هود از چوچوله. ژل پس از آن کمک می کند تا به تحریک حساسیت و جرقه یک احساس گرم شدن زن افزایش لذت در هنگام صمیمیت. زن انگیختگی ژل شخصی نیست گریس. آنها برای زنان که هر پزشکی جدی زنان در مسائل مربوط به سلامت.

اما واقعا کار می کنند? به دنبال در یکی از جعبه آن را می گوید که در یک مطالعه بالینی 75 درصد از زنان راضی بودند. زنانی که ادعا اوج انگیختگی جنسی لذت و حساسیت آن بیشتر می شمارد. مشابه انگیختگی ژل نشان می دهد شواهد آنها کمک به افزایش جریان خون. اگر این افزایش حساسیت آن ممکن است قطعا افزایش انگیختگی جنسی. برخی از مواد تشکیل دهنده به دنبال زمانی که به دنبال یک روان کننده عبارتند از: متیل سالیسیلات, نیاسین, L-آرژنین هیدروکلراید متیل نیکوتینات استیل کولین Amrinone و Bamethan.

بسیاری از زنان افزایش میل جنسی, ژل از امروز باید بسیار صاف و بافت شبیه به ابریشم به منظور درخواست زحمت. بسیاری از این ژل در آب محلول و لکه دار نمی ورق های خود را. با 75 درصد از زنان گزارش آنها راضی هستند و آن را ممکن است ارزش امتحان کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *