به دنبال یک درمان برای بواسیر? 3 روش ساده درمان های خانگی برای کمک به شما را به نشستن به راحتی دوباره!

[ad_1]

وجود دارد یک انتخاب گسترده ای هنگامی که در تلاش برای پیدا کردن یک درمان برای بواسیر – آن را اغلب می تواند یک ماده از آزمون و خطا برای دیدن آنچه که برای شما مناسب است.

ویتامین E

اگر شما کپسول ویتامین E, آنها کمک خواهد کرد که برای از بین بردن درد و خارش – و یا شما می توانید پیدا کردن یک کرم که شامل ویتامین E در مواد تشکیل دهنده آن – اما مطمئن شوید که آن را نمی باید هر گونه تند عطر یا مواد شیمیایی موجود در آن را به عنوان آنها ممکن است به شما احساس حتی بدتر است.

یخ بسته

بیحس کننده منطقه با استفاده از یخ می تواند با ارائه تسکین درد و خارش – اما نمی ترک یخ در بیش از حد طولانی دیگری شما را اجرا خطر آسیب از یخ سوزاند. متناوب یخ و گرما نیز کمک می کند.

وان حمام

یک وان حمام است که به سادگی یک کم عمق و گرم و داغ است, داخل حمام – اگر شما نشستن در یک چند بار در روز شما را پیدا خواهد کرد آن را بسیار آرامش بخش و شما خواهد شد به دست آوردن برخی از رهایی از ناراحتی.

آنچه در مورد فشار خارجی و هموروئید پشت در ؟

گاهی اوقات اگر شما یک خارجی هموروئید ممکن است برای فشار به آرامی آن را به عقب تا مقعد خود را – اما شما باید در مورد این راه حق است.

الف) مطمئن شوید که دست های خود را تمیز و ناخن های کوتاه و شما باید برخی از ضد عفونی کننده دست در دسترس برای پس از آن;

ب) فقط این کار را هنگامی که شما در رختخواب برای شب – دلیل این است که پس از آن جاذبه را در کنار خود! اگر شما ایستادن فقط پس از هل دادن هموروئید به عقب در داخل و سپس گرانش را فقط تشویق آن به پاپ دوباره!

ج) استفاده از یک بیت از بزاق در انگشت خود را و یا برخی از KY ژله به عمل به عنوان یک روان کننده;

d) به آرامی فشار ناصاف هموروئید به عقب در داخل مقعد خود را – آرام باشید!

e) در حال حاضر تمیز کردن دست های خود را با ضد عفونی کننده دست و به خواب رفتن. با هر نوع شانس هنگامی که شما در صبح دریافت شما دیگر نمی خواهد که تحریک کننده توده بر روی پشت خود را. هشدار داده می شود – اگر شما بلافاصله پس از رفتن به توالت و فشار سخت آن خواهد آمد دوباره!

من امیدوارم که این مقاله کمک کرده است تا شما در پیدا کردن یک درمان برای بواسیر که مناسب شرایط خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *