بهترین قالیشویی پونک

بهترین قالیشویی پونک

بهترین قالیشویی پونک

پونک را می توان از ناحیه های پر ترافیک تهران دانست که از شر آلودگی هوا در امان نیست. همین مورد سبب شده تا خانه تکانی به یک امر حیاتی برای اهالی این ناحیه بدل شود. با وجود این نیاز بالا، اما هنوز هم یک قالیشویی مناسب در این منطقه وجود ندارد که بتواند نیاز اهالی منطقه را به خوبی درک نماید . همین موضوع سبب شده تا انتخاب  قالیشویی در این ناحیه دشوار باشد . قالیشویی ملکه که یکی از پیشرفته ترین قالیشویی های تهران است، اخیراً شعبه ی خود را در این ناحیه افتتاح کرده و از این طریق توانسته به بهترین قالیشویی پونک تبدیل شود . ما در ادامه مروری بر نقاط قوت این مرکز داشته ایم که باعث موفقیت آن ها بوده است .

نقاط قوت بهترین قالیشویی پونک

قالیشویی ملکه قبل از اینکه شعبه ی خود را در این ناحیه افتتاح کند، سعی داشته تا بررسیِ دقیقی در مورد نیازهای اهالی این منطقه انجام دهد و سپس خدمات خود را بر این اساس تنظیم نماید. این سطح از تعامل بالا با مشتریان سبب شده تا این مرکز به عنوان بهترین قالیشویی پونک شناخته شود . مزیت هایی که سبب موفقیت این قالیشویی شده اند به شرح زیر است.

نیرو های متخصص

نیروی انسانی را می توان بزرگترین سرمایه ی قالیشویی ملکه دانست. این مرکز دارای کارشناسان خبره ای است که به خوبی با تار و پود انواع فرش آشنایی دارند و می دانند که هر نوع فرش اعم از ماشینی و دستباف چگونه تمیز می شود. از طرفی آن ها ساختار لکه های مختلف را می شناسند و از بهترین مواد شوینده برای تمیز کردنشان استفاده می کنند . این موضوع باعث می شود تا فرش ها خارج شده از این مرکز در بهترین وجه خود تیمز شده باشند .

استفاده از مواد شوینده ی خارجی

قالیشویی ملکه برای تبدیل شدن به بهترین قالیشویی پونک سعی داشته تا همواره مواد شوینده ی خارجی را برای تیمز کردن فرش مشتریان استفاده نماید . این برند ها در مقایسه با مواد معمولی، قدرت لکه بری بیشتری دارند . این موضوع در حالی است که بیشتر رقبا، استفاده از این مواد را هزینه ی اضافی می دانند و بدان روی نمی آورند .

مکانیزه بودن

قالیشویی پونک دارای پیشرفته ترین تجهیزات در زمینه شستن و تیمزکردن فرش است . این تجهیزات در تمامی بخش ها از خیس کردن گرفته تا خشک کردن دخالت دارند . این موضوع فاکتوری است که سبب می شود تا میزان خطای انسانی به حداقل برسد و فرش ها بدون کوچکترین آسیب ممکن تمیز شوند .  از طرفی دیگر این ماشین آلات باعث می شوند تا سرعت شستشو به حداکثر میزان ممکن برسد که این خود در افزایش رضایت مشتریان بسیار حائز اهمیت است .

سرعت عمل بالا

سرعت عمل مزیت دیگری است که قالیشویی ملکه را به بهترین قالیشویی پونک تبدیل کرده است. این مرکز برای اینکه بتواند فشار ترافیک را از دوش مشتریان خود بردارد، شعبه خود را در دل منطقه ی پونک افتتاح کرده است. این موضوع عاملی است که دسترسی مشتریان را بسیار ساده تر نموده است . همچنین این قالیشویی دارای پیک های بسیار سریعی است که به سرعت فرش های مشتریان را دریافت و بعد از تمیز شدن، با همان سرعت و به صورت رول شده بدان ها تحویل می دهند. این موضوع با توجه به ترافیک حاکم در منطقه ی ونک بسیار حائزی اهمیت است. ترکیب کلی این فاکتور ها در کنار هم سبب شده تا قالیشویی ملکه به بهترین قالیشویی پونک تبدیل شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *