بهترین سایت دانلود فیلم خارجی عاشقانه سال 2020

برنامه Hulu برای IOS در فروشگاه App Apple موجود است و می توانید با استفاده از یک حساب کاربری مشابه در دو دستگاه از طریق سیستم عامل های مختلف مشاهده کنید. در اینجا نحوه دانلود فیلم ها بر روی آیفون با استفاده از برنامه Hulu ارائه شده است.

برنامه PlayOn Mobile را بر روی iPhone یا iPad خود نصب کنید .
برنامه PlayOn Desktop را در رایانه شخصی خود نصب کنید.
برنامه را باز کنید و با استفاده از اعتبار Hulu خود وارد شوید .
یک نمایش یا فیلم را ضبط و ذخیره کنید.
فیلم ضبط شده را انتخاب کنید و ” ارسال به iTunes ” را بزنید تا فیلم به آیفون خود منتقل شود. سپس می توانید فیلم را با استفاده از برنامه PlayOn Mobile در iPhone خود مشاهده کنید. این برنامه به شما امکان نمی دهد فیلم ها را مستقیماً بر روی آیفون بارگیری کنید.
فیلم دانلود جدید تاریخ و زمان خارجی بدون سانسور

یدیو
Yidio برنامه برای سیستم عامل iOS ارزش امتحان کنید اگر شما به دنبال برای فیلم، سریال و سایر محتویات فیلمهای آنلاین با یک برنامه واحد، اما از است سیستم عامل های مختلف . با استفاده از برنامه Yidio ، می توانید از iPhone خود به عنوان یک دستگاه جهانی تلویزیون استفاده کنید . می توانید فیلم ها را از طریق سیستم عامل های پشتیبانی شده از جمله Netflix ، Hulu ، Amazon Prime ، HBO Now ، Crackle ، Sling ، TNT و غیره از طریق سیستم عامل های پشتیبانی شده از طریق iPhone بارگیری و بارگیری کنید .

با استفاده از Yidio فیلم ها را بر روی iPhone بارگیری کنید

برای سیستم عامل های حق بیمه ، باید هزینه اشتراک آنها را بپردازید یا با استفاده از حساب های مربوطه وارد سیستم شوید. همچنین ، اطمینان حاصل کنید که برنامه های مستقلی را برای هر یک از آنها نصب کرده اید. برای کشف و بارگیری فیلم ها در iPhone با استفاده از Yidio می توانید مطالب مختلف فیلم را مرور کنید .

بارگیری Yidio: App Store

چشم انداز
برنامه فیلم Viewster تقریباً در هر پلتفرمی از جمله iOS ، Android ، ویندوز و غیره موجود است ، اما ذکر این نکته که جدا از iOS بسیار مناسب است ، قابل ذکر است. می توانید فیلم ها را به صورت رایگان در دستگاه های iPhone یا iPad از لیست هزاران نمایش رایگان پخش و بارگیری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.