بله, شما می توانید سفر با یک ماشین CPAP

[ad_1]

یک سفر CPAP (فشار مثبت مداوم) دستگاه است که تقریبا مشکل از آن استفاده می شود در هنگام سفر. با پیشرفت های فن آوری است که امروز ساخته شده است این دستگاه بهبود یافته است و همچنین. سر و صدا شده است کاهش می یابد و ویژگی های بهبود یافته به طوری که این دستگاه می تواند نظارت بر سطح اکسیژن خود را. اندازه نیز تا حد زیادی کاهش می یابد بنابراین ماشین CPAP است که به عنوان بزرگ به عنوان آن بود در اصل. با توجه به ضرورت CPAP برای جلوگیری از آپنه خواب آن را فقط یک ماده از زمان قبل از نیاز برای یک سبک وزن و قابل حمل و ماشین آلات معرفی شد.

سفر هواپیمایی

در هنگام سفر با یک ماشین CPAP وجود دارد چند چیز شما باید در ذهن نگه دارید. که در آن شما خواهد شد سفر یکی از ملاحظات. آن است که فوق العاده ایده خوب برای خرید یک آداپتور پلاگین برای دستگاه خود را اگر شما خواهد شد سفر در خارج از کشور است. برای سفر هواپیما اگر پرواز است برای رفتن به مدت طولانی به اندازه کافی به نیاز به خواب منبع قدرت است و قدرت.

گزینه های اینجا یا به خرید یک آداپتور است که تبدیل CPAP به قدرت در هواپیما و یا خرید یک اینورتر. اینورتر کار خواهد کرد زمانی که شما آن را به یک 12 ولت خروجی و یا یک قدرت خروجی. سپس به سادگی پلاگین خود را به طور منظم سیم برق به اینورتر و شما تمام مجموعه.

یکی دیگر از گزینه است که فقط در دسترس در چند سال گذشته یک سفر مدل ماشین CPAP. وجود دارد در حال حاضر باتری طراحی ماشین آلات طراحی شده بود که برای مسافر. باتری شارژ می شود به گذشته برای حدود 11 ساعت بسته به تنظیمات. در صورت نیاز دستگاه را می توان از یک خروجی که به اتهام باتری حتی در حالی که آن در حال اجرا است.

وجود دارد سفر کیسه های طراحی شده برای حمل دستگاه خود را و هر گونه لوازم جانبی شما نیاز به استفاده از آن را مانند یک سیم رابط یک آداپتور و فوق العاده فیوز. این ممکن است انجام شود با توجه به مقررات در اکثر شرکت های هواپیمایی. نیاز به ماشین CPAP در حال تبدیل شدن بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده است در نتیجه حمل و نقل دستگاه است بیشتر قابل قبول است. بهترین ایده این است که برای حمل یک نامه از پزشک خود را شامل خود و شماره تلفن برای تایید نیاز به دستگاه.

سفر با ماشین / کمپینگ و سفر

در هنگام سفر با اتومبیل و یا رفتن به یک سفر کمپینگ وجود دارد آداپتور است که اجازه می دهد گزینه های مختلف وقتی که می آید برای شارژ خود دستگاه CPAP. یک ایده خوب است البته به مطمئن شوید که باتری کاملا شارژ است قبل از خروج. این را حفظ خواهد کرد آن را قابل اجرا برای چند ساعت قبل از نیاز به شارژ مجدد. وجود دارد campsites در اتصالات الکتریکی است که شما می توانید برای خود ماشین CPAP. اگر لازم است یک آداپتور ممکن است متصل می شود.

بسیاری از کابل برق ساخته شده اجازه می دهد تا اتصال به فندک در وسیله نقلیه خود را. بنابراین اگر از راه دور کمپینگ در دستور کار خود شما همیشه به یک منبع قدرت برای ماشین شما. این یک ایده عالی برای رانندگان کامیون که سفر در سراسر کشور و استفاده از کابین دارای جای خواب برای استراحت در میان برداشتن بارهای و رها کردن آنها را.

با آرایه وسیعی از ماشین آلات ساخته شده شما می توانید عملا در هر نقطه و هنوز هم دسترسی به برق برای دستگاه شما. اگر سفر شما کاملا اغلب شما می خواهید برای بررسی انواع مختلف سفر CPAP دستگاه های که در دسترس هستند امروز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.