بسته بندی یک کوله پشتی

[ad_1]

بسته بندی یک کوله پشتی علم موشک نیست اما نیاز به برخی از توجه به جزئیات اگر شما می خواهید برای جلوگیری از ناکامی جزئی مانند نیاز به توقف و حفاری چیزی از پایین بسته است.

در حالی که وجود دارد برخی از متغیر در نظر بگیرید مانند آب و هوا و مدت زمان سفر خود را و نوع کوله پشتی خود شما و چند نفر دیگر وجود دارد برخی از اصول اساسی برای بسته بندی یک کوله پشتی است که شما می توانید انطباق را عملا در هر وضعیت.

اولین بار, بسته, برای راحتی. یکی از عواملی که تا حد زیادی تحت تاثیر سطح خود را از آسایش در حالی که کوله پشتی است که توزیع وزن از دنده خود را. در واقع شما می خواهید سنگین تر دنده در وسط خود را بسته است. همچنین, مطمئن شوید که مجموع وزن کوله پشتی به طور مساوی توزیع شده در هر طرف.

دوم بسته برای دسترسی. مطمئن شوید که موارد شما نیاز به بیشتر آسان تر برای رسیدن به. یک طرح خوب است به بسته در لایه های شروع در پایین خود را با کیسه خواب دنبال چادر خود را و سپس خود را bedroll, پخت و پز, دنده, لوازم آرایش کیت کمک های اولیه و در نهایت مواد غذایی است.

لباس های خود را می توان با توجه به نیاز به تعادل وزن از دنده خود را. اگر تجهیزات سنگین است که بیش از حد اضافه کردن برخی از لباس های زیر در غیر این صورت محل لباس های خود را در بالا.

علاوه بر خود بسته با استفاده از جیب جانبی برای چیزهایی که شما نیاز به گرفتن به سرعت. برخی از این موارد ممکن است شامل دنده باران, اسنک بطری آب دافع حشرات, نقشه, دستکش و غیره.

یکی دیگر از دسترسی به موضوع معاملات با دنده که با هم می رود. پک موارد استفاده می شود که برای اهداف مشابه در نزدیکی یک دیگر در کوله پشتی خود را.

در نهایت بسته, برای پیشگیری است. توجه ویژه ای به نکات زیر را به طوری که شما اجتناب از اذیت نمودن دنده خود را. حفظ پلاستیک و پارچه شل دور از زیپ. اگر شما را اجرا خطر از آسیب رساندن به خود دنده شکستن زیپ یا هر دو.

نگه داشتن هر چیزی که مایع مطالب درست و در صورت امکان در یک کامال بسته کیسه. هر گونه مواد خطرناک و یا محصولات است که می تواند لکه های لباس خود را و یا نابود کردن مواد غذایی خود را باید بسته بندی شده در محفظه بیرونی.

وجود دارد دو نهایی راهنمایی که بسته بندی یک کوله پشتی کار آسان تر است. یکی در اوایل آغاز خواهد شد. خودتان مقدار زیادی از زمان. شما بیشتر احتمال دارد برای فراموش کردن آیتم های مهم و یا بسته بد اگر شما تحت فشار هستند برای دریافت آن به سرعت انجام می شود.

دومین نکته این است که برای ایجاد یک لیست از تمام موارد شما می خواهید به بسته در کوله پشتی خود را. پس از تکمیل, اولویت بندی موارد. شامل دنده ضروری در ابتدای لیست و مسائل شما را دوست دارم اما لازم است نسبت به پایان.

هنگامی که شما شروع به بسته بندی آغاز خواهد شد با مورد شماره یک. پایین لیست بروید تا زمانی که کوله پشتی خود را یا کامل و یا می رسد یک وزن که شما هستند راحت با.

در حال حاضر شما آماده برای ضربه زدن به مسیرهای پیاده روی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.