بزرگ شدن آلت تناسلی مرد برنامه های ورزشی – بهترین روغن برای Jelqing?

[ad_1]

بسیاری از تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی, برنامه ترکیب شناخته شده ترین آلت تناسلی ورزش به تاریخ jelqing. چه شما ممکن است بدانید هر چند که jelqing واقعا به خوبی کار می کنند مگر اینکه شما یک موضعی روغن برای استفاده در حالی که انجام آن.

شایع ترین استفاده از روان کننده ها برای این ورزش می تواند generic مبتنی بر آب و نفت بر اساس آنهایی که به دلیل آنها می توان عملا در هر محلی و یا در مقیاس بزرگ خرده فروش در سراسر جهان. مبتنی بر آب و روغن به خصوص محبوب هستند چرا که آنها نیز می تواند دو برابر برای استفاده در دیگر برخوردهای جنسی. نیز وجود دارد دیگر به خصوص حاوی روغن های خارج وجود دارد که به طور خاص ساخته شده برای jelqing. در هر صورت اگر هر دو از این روان کننده انواع کار به خوبی با بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ورزش برنامه های خود را. البته شما همچنین ممکن است استفاده از دیگر محصولات اساسی اگر شما می خواهید ، انتخاب شده است در نهایت شما را در پایان.

همانطور که قبلا ذکر شد بر اساس نفت گریس کار به خوبی با تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی, برنامه, بیش از حد. دلیل این است که آنها را می توان مورد استفاده برای بیش از فقط آلت تناسلی تمرینات. برای یک yhey در واقع بسیاری از مزایای دیگر برای مراقبت از پوست. برخی از روغن بچه مارک های که با استفاده از آلوئه یا ویتامین E در محصولات خود می توانید با نگه داشتن مردانگی خود را سالم و فراهم کردن پوست خود را با بسیاری از مواد مغذی مفید هستند. شما حتی می توانید با استفاده از این محصولات در مردانگی خود را هنگامی که شما در حال انجام تمرینات آلت تناسلی اگر شما می خواهید.

به طوری که یکی از بهترین است ؟ خوب صادقانه صحبت اگر شما می خواهید به دنبال بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ورزش, برنامه, بهترین شرط بندی شما خواهد بود که گریس با صریح قصد.

در حالت ایده آل شما باید برای یک آلت تناسلی ورزش ژل است که به راحتی می توان بر روی پوست به صورت مستقیم جذب توسط آلت تناسلی مرد. معمولا پس از استفاده از این ژل را بر روی آلت تناسلی مرد, متسع کننده عروق منتشر خواهد شد به گشاد شدن منافذ پوست و عروق خونی در آلت تناسلی و گسترش آنها را بیش از حد معمول است. گذشته از آن آندروژن پیش سازهای نیز منتشر خواهد شد به گردش در داخل جریان خون و ایجاد خلل و فرج در corpus cavernosum باد بیشتر است. این به نوبه خود شما را به طور قابل توجهی بزرگتر نعوظ. ژل نیز نرم کردن بافت آلت تناسلی و آن را بیشتر پاسخگو به انتخاب خود را از تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی, برنامه, به طوری که سریعتر و بهتر رشد خواهد تحریک شود.

البته شما سعی کنید گزینه های دیگر نیز مانند پایه روغن که نمی هر گونه دیگر قصد اما به روان آلت تناسلی مرد. وقتی که می آید به این, اینکه, مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید روان کننده که دارای ویتامین E و آلوئه ورا در آنها به طوری که پوست خود را دریافت کنید مرطوب و ساکت. این نیز کمک خواهد کرد که آلت تناسلی خود را احساس صاف و نرم و نگاه براق و ابریشمی به طور کلی – قطعا چیزی است که خود شرکای جنسی را درک لذت و عشق.

لطفا نگه داشتن در ذهن است که ایمنی خود را همیشه باید اول بدون توجه به آنچه ، بنابراین مطمئن شوید که شما استفاده از هر گونه روغن و کرم و ژله و یا هر ماده دیگر در مردانگی خود را اگر پوست روی آن آشفته است یا تحریک در یک فرم و یا دیگری. اگر آن است که مطمئن شوید که شما در تماس با دکتر خود را حق دور به عنوان شما می توانید از برخی از نوع بیماری و یا حتی یک مشکل جدی است. آیا استفاده از هر نوع از لوسیون یا صابون وقتی که می آید به این یا به دلیل این می تواند بدتر و باعث غیرقابل کنترل خارش و یا سوزش شدید است. آنچه شما می توانید انجام دهید اگر چه شستن آلت تناسلی خود را با آب گرم به خلاص شدن از شر هر گونه مازاد محصولات در آن است.

به طور کلی شما واقعا نمی نیاز به یک مقدار زیادی از روان کننده هنگامی که به دنبال بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ورزش, برنامه, هر چند, بنابراین فقط استفاده به عنوان بسیاری که شما نیاز دارید در هر زمان داده شده بدون رفتن دریا. ایمن ماندن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *