بزرگ شدن آلت تناسلی مرد است که با این نسخهها کار

[ad_1]

باور کنید یا نه, مردان در سراسر جهان در حال آگاهانه در مورد اندازه آلت تناسلی خود را. دلیل این است که هر انسان از آن متنفر اگر شریک زندگی خود را و یا شکایت می کنم که او راضی نیست و اگر او را سرزنش آن به اندازه آلت تناسلی مرد. مردان در واقع نفرت کلمات “اندازه مهم نیست” می دهد چرا که این یک مفهوم است که آلت تناسلی خود را به اندازه کافی بزرگ نیست. برای کسانی که می خواهند به آلت تناسلی خود را بزرگتر آنها باید به دنبال یک نوع بزرگ شدن آلت تناسلی مرد است که با این نسخهها کار. بزرگ شدن آلت تناسلی استراتژی ممکن است در فرم از عمل جراحی و قرص دستگاه ها و تمرینات. یک مرد باید انجام بسیاری از تحقیقات قبل از در معرض خود را به هر یک از این استراتژی برای بزرگ شدن آلت تناسلی خود را.

عمل جراحی به نظر می رسد ساده ترین و سریع ترین گزینه برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد. همه یک انسان باید انجام دهید این است که وارد یک جراح پلاستیک کلینیک و او اجازه انجام تمام کار. آن را برای تلفن های موبایل واقعا ساده اما مانند هر عمل جراحی تحت عمل جراحی برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد است که بسیار خطرناک است. اثر پس از این می تواند اختلال در نعوظ. علاوه بر این تحت عمل جراحی می تواند بسیار گران است و هیچ تضمینی وجود ندارد که این روش به طور کامل کار می کنند. اگر یک مرد مصمم به انجام این روش بهتر است آن را برای او به دنبال مجوز جراح انجام داده که بسیاری از این روش ها و بدست ستایش برای آن است. اگر چه عمل جراحی یک گزینه این است که دلسرد برای هر مرد با یک عملکرد طبیعی آلت تناسلی مرد.

وجود دارد بسیاری از قرص ها و انواع دیگری از داروها که آنلاین به فروش می رسد که ادعا می کنند که آنها کمک به بزرگ شدن آلت تناسلی مرد اما بسیاری از مردم ادعا می کنند در غیر این صورت. آنها ممکن است موثر برای برخی از مردان است اما ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها قبل از هر گونه تغییر در طول و دور از آلت تناسلی مرد قابل توجه خواهد بود.

دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی از قبیل پمپ های آلت تناسلی مرد و برانکار یکی دیگر از گزینه. آلت تناسلی مرد پمپ استفاده می شود برای کمک به نعوظ آلت تناسلی مرد با رسم خون به بلعیدن, آلت تناسلی مرد. یک برانکارد و یک روش برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد است که با این نسخهها کار. آن ثابت شده است به آهنگسازی آلت تناسلی مرد. این دستگاه ها استفاده می شود باید بسیار با دقت به طوری که به علت هر گونه آسیب است.

همه رویکرد طبیعی است که همیشه بهترین ها را برای بسیاری از افراد حتی وقتی که می آید برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد. تمرینات طبیعی می تواند انجام شود به آلت تناسلی مرد طولانی تر و گسترده تر است. برای اولین بار وجود دارد Jelq روش. این است که با انجام یک شیر حرکت به سمت نوک آلت تناسلی مرد با کمک یک روان کننده. بعدی وجود دارد خشک شیر است که شبیه به jelqing به جز این که نیازی به روان کننده. ورزش های دیگری است که می تواند انجام شود است Kegel exercise. این است که انجام ورزش pubococcygeus یا عضله PC که در واقع کنترل جریان ادرار. در هنگام انجام Kegel exercise, عضله PC باید گره و منتشر شد بارها و بارها برای کمک به بزرگ شدن آلت تناسلی مرد و برای کنترل و نصب. به منظور برای این تمرینات موثر باشد آنها باید به طور منظم انجام. اگر هر روز انجام شده, آلت تناسلی مرد را تبدیل به طرز محسوسی بزرگتر فقط در دو هفته.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *