باید دنده کمپینگ

[ad_1]

کمپینگ یکی از مهمترین و به دنبال پس از, هوای آزاد, سرمایه گذاری. هنگامی که شما در حال کمپینگ شما در معرض همه عناصر و حتی شکارچیان. این مهم است که برای در امان ماندن بدون در نظر گرفتن چقدر شما را دوست دارم در خارج از منزل. شما نیاز به آوردن صحیح دنده با شما. را انتخاب کنید عاقلانه. وجود دارد برخی از اقلام ضروری است که شما همیشه باید زمانی که شما در حال هدف قرار دادن کمپینگ دنباله. چیزهایی را انتخاب کنید که کوچک و سبک وزن است.

ملزومات

وجود دارد برخی از تجهیزات است که واضح است که شما رفتن به کمپینگ و آنها عبارتند از کوله پشتی و کیسه خواب و چادر و این می تواند بسیار گران قیمت. شما هنوز هم می توانید رفتن به کمپینگ با خیلی کمتر از شما می خواهم که فکر می کنید ممکن است.

چادر قطب برزنت مخاطرات و کراوات فراز:

شما قطعا نیاز به جایی برای خواب و چادر است که در بالای لیست. چادر, باید ها و اندازه های مختلف وجود دارد طیف گسترده ای از ویژگی های است که شما می توانید نگاه کردن برای. وجود دارد فوق العاده چادر نور است که می تواند زمانی که کوله پشتی. سنگین ترین آنهایی که باید فضا. وجود گونه های مختلف بیش از حد آنها می تواند اداره کند فصول مختلف. بررسی پارچه و قیمت را مقایسه کنید. شما می توانید یک چادر زمانی که شما می دانید دقیقا چه به دنبال.

خواب لنت و کیسه خواب:

کیسه خواب های موجود در وزن های مختلف و می تواند رسیدگی به آنها در سطوح مختلف از درجه حرارت است. شما نیاز به انجام تحقیقات کامل به طوری که به یکی را انتخاب کنید که برای شما بهترین باشد. همچنین پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد منطقه که در آن شما خواهد بود کمپینگ. داشتن یک خواب پد یک ایده عالی است. این نشسته بین زمین و کیسه های خود را به طوری که برای کوسن شما و به برخی از سطح از آسایش است.

کوله پشتی

کوله پشتی نوع تعریف کمپینگ و پیاده روی از هم جدا. برای افرادی که در حال رفتن برای کمپینگ و سپس یک کوله پشتی ممکن است لازم باشد مگر در مواردی که شما برنامه ریزی برای افزایش. وجود دارد hauls شب و روز کوله پشتی. یکی از شما را انتخاب کنید که کاملا وابسته به فعالیت های شما در برنامه ریزی برای شرکت در.

فانوس چراغ جلو و چراغ قوه:

البته آن را تیره خواهد حتی به شما به عنوان اردوگاه هیچ جای تعجب وجود دارد! شما نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس از نور به عنوان شما در خارج از منزل. یک چراغ قوه یک انتخاب بزرگ است. LED بهترین هستند. مطمئن شوید که روشنایی شما انتخاب می کنید قابل اعتماد است. قابل اعتماد فانوس نیز انتخاب شگفت انگیز از آنجا که شما نیاز به پیدا کردن راه خود را در حالی که در اردوگاه. فانوس چراغ یک منطقه بزرگتر است. یک چراغ جلو نیز یک انتخاب خوب به ویژه هنگامی که شما در تاریکی.

تصفیه آب:

هنگامی که شما تصمیم می گیرید به شما خواهد شد نیاز به آب. شما نیاز به مقدار آب شیرین به عنوان امکان پذیر است. برخی از موارد وجود دارد که ممکن است شما را به یک سیستم تصفیه آب با شما. شما همچنین ممکن است انتخاب کنید برای آوردن آب درمان قرص.

پیاده روی کفش یا چکمه:

در اینجا انتخاب شما بستگی به نوع سفر شما تصمیم به گرفتن. کفش کار در بسیاری از محیط های. هنگامی که شما در حال برنامه ریزی برای سفرهای دیگر شما نیاز به اختصاص داده شده کفش های که ارائه راحتی بیشتر و حمایت از ثبات و بالشتک برای مچ پا زمانی که در یک زمین دشوار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *