باور نمی اسطوره ها در مورد ورزش صورت

[ad_1]

صورت تمرین در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رایج برای مردان و بانوان در تلاش خود را به نگاه جوان وجود دارد اما بسیاری از اسطوره ها در مورد صورت با ورزش رژیم. ما در جدا کردن واقعیت از داستان است.

برای کسانی که هنوز مطمئن شوید که چه یوگا تمرینات صورت آنها معمولا تکنیک های مورد استفاده در بخش های مختلف صورت و گردن به شرکت افتادگی پوست صورت از بین بردن گراز همزمان با کشیدن پوست و غبغب احیای رنگ پوست سفت ترکیه و گردن و صاف کردن صورت و دور چشم چین و چروک است. برخی برنامه های ورزشی شامل ایزومتریک اصول و استخدام برخی از تکنیک های ماساژ که شامل استفاده از نوک انگشتان.

در اینجا برخی از چیزهای جالب به توجه داشته باشید در مورد ورزش های صورت:

افسانه: شما می توانید تغییر ساختار صورت از چهره با جراحی پلاستیک اما نه با سیستم ورزش.

واقعیت: تا حدی شما در واقع می تواند تغییر ساختار چهره خود را با استفاده از کشیدن تمرینات نه فقط به عنوان سریع و به عنوان شدید به عنوان لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی است. اگر شما تمرکز بر مناطق خاص مانند گونه تمرینات گونه ها پر خواهد شد. اگر شما آنها را در کیسه های چشم این کاهش خواهد یافت و خود فرم صورت را تغییر دهد و نسبت به جوان تر شکل. اما یوگا صورت موثر است برای تصحیح نقص یا آسیب ناشی از تصادف است.

افسانه: جراحی و برش پوست شل به شرکت ترکیه گردن لیفتینگ و افتادگی پوست صورت و حلق آویز همزمان با کشیدن پوست و برای حل غبغب مشکل بهتر است از زحمت ماساژ این مناطق است.

واقعیت: فولاد برطرف کردن افتادگی پوست موقتی است. پس از یک در حالی که آن را تبدیل به معشوقت دوباره و شما را مجبور به تکرار عمل جراحی در بیشتر هزینه به شما. صورت و گردن تمرینات را نگه داشتن پوست سفت و باب روز در حال انجام و در عین حال غیر تهاجمی اساس.

افسانه: DIY غیر جراحی facelifts نه به عنوان موثر به عنوان روش های جراحی پلاستیک.

واقعیت: لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی رادیکال و تداخل با انرژی طبیعی بدن خطوط و گره نقاط. صورت تمرین آرام و غیر تهاجمی و افزایش انرژی و جریان خون به عنوان مخالف به محدود کردن آن است.

باور غلط: یک صورت ورزش سیستم انجام می شود هر روز و آن را پیچیده به یاد داشته باشید تمام تکنیک ها و نکات و همچنین وقت گیر است.

واقعیت: آن را توصیه به انجام جراحی کشیدن صورت تمرینات روزانه برای حدود بیست دقیقه. وجود دارد به طور کلی حدود بیست امتیاز برای ماساژ بر روی صورت و گردن پس از یک دقیقه در هر نقطه کفایت خواهد کرد; معمولا آنها در واقع در همان صورت و گردن در موقعیت که acupuncturists استفاده برای درمان بیماری های خاصی.

افسانه: کشیدن تمرینات دردناک خواهد شد و یا آسیب سینوس است.

واقعیت: در صورت تمرینات را باید با نوک انگشتان محکم به خیلی خاص نقاط فشار. اما نه بیش از حد شرکت که به علت درد یا ناراحتی است. در ابتدا شما ممکن است تجربه برخی از گرفتگی برای چند روز اول در بینی خود را به عنوان شما را ماساژ ناحیه سینوس اما این کاملا طبیعی است و این اسراف به سرعت.

افسانه: صورت یوگا یا تمرینات نمی تولید نتایج بهتر از کرم های بوتاکس دورچشم ، درمان لیزر به عنوان یک ضد پیری پوست مراقبت معمول برای صاف کردن دور چشم چین و چروک(پا کلاغی) خنده و پیشانی و خطوط.

واقعیت: لوسیون ها و کرم ها برای ضد پیری مراقبت از پوست در دراز مدت و من به مردم توصیه به استفاده از این در هنگام انجام یوگا ورزش های صورت برای کار در این کرم به طور همزمان. بوتاکس و دیگر روش های مصنوعی در حال رفع سریع و حتی می تواند مضر باشد به شما. اما یوگا صورت به راحتی می توانید زمان را به عقب برگردانید نگر نه تنها استفاده می شود برای کاهش اثرات پیری است.

قبل از صرف مقدار قابل توجهی از پول و خطر خود را به نظر می رسد به یک جراح سعی کنید صورت برنامه ورزش. آنها بسیار مقرون به صرفه و یک ابزار قدرتمند برای به دست آوردن جوان خود را به نظر می رسد در چند هفته!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *