بالا 5 خانواده کمپینگ نکات

[ad_1]

فقط توسط زیر برخی از اساسی خانواده کمپینگ نکات شما می توانید سفر خود را به یک تجربه به یاد ماندنی برای شما و عزیزان شما. کمپینگ با خانواده یک کلمه گسترده ای محبوب در فعالیت های تفریحی. اما شما باید به خوبی آماده برای لذت بردن از این سفر. در غیر این صورت شما ممکن است در نهایت با یک بدبختی را تجربه کنند. شما باید بسیار مراقب باشید در مورد همه چیز – راه شما بسته چیزهایی, چه نوع از چیزهایی که شما در حال بسته بندی است که امکانات شما می خواهید در داخل و اطراف اردوگاه محل اردوگاه و بسیاری دیگر از چنین چیزهایی. زیر یک خلاصه مختصر و مفید در مورد چگونه برای رفتن در مورد آن.

تهیه یک لیست از چیزهایی که شما باید در طول سفر – قبل از اینکه شما شروع به شکار برای کمپینگ خانواده, راهنمایی, شما باید برای اولین بار آماده سازی یک لیست از چیزهایی که ضروری. این شامل بزرگ عایق کولر, فرانسوی, فشار, قهوه, قطره, مخروط دستی قهوه چرخ و طناب و چکش و یا تبر حوضه شستشو چراغ قوه 5 گالن آب در کوزه و سبک تر کاغذ توالت اساسی ظروف (بشقاب کاسه و فنجان), wok گلدان دارندگان داغ دستگیره های اجاق گاز فشار اولیه طبخ کیت کمپ فانوس, کمپ, اجاق گاز, هوا, تشک و کیسه خواب و بدیهی است که همه فصل چادر. وجود دارد می تواند چند چیز دیگر نیز مانند کرم های ضد آفتاب, دافع حشرات, باران tarp برای غذا خوردن و پخت و پز در منطقه کمپ چاقو تاشو بیل کیت کمک های اولیه چراغ قوه با باتری یدکی, بالش, خواب پد و کیسه خواب.

آماده شدن بچه های خود را – اگر این اولین بار است که شما در حال صحبت کردن بچه های خود را برای خارج کمپینگ شما باید بسیار مراقب باشید. چندین خانواده کمپینگ نکات است که شما باید به دنبال به منظور آماده سازی بچه های خود را برای چنین برای اولین بار تجربه. شما تا به حال بهتر است شروع با حیاط خلوت کمپینگ ، آنها را در خارج تنها زمانی که آنها را توسعه داده اند برخی از پایه کمپینگ مهارت های مانند دانستن چگونه به بسته و باز کردن یک کیسه خواب و نحوه راه اندازی و شرکت در یک اردوگاه.

جدا چادر برای نوجوانان – اگر فرزند نوجوان شما باید احترام حریم خصوصی خود را. آن را عاقلانه به دریافت جداگانه چادر برای آنها. وقتی که می آید به خانواده کمپینگ نکات شما همیشه باید به یاد داشته باشید کودکان بزرگتر می خواهید فضای خود را حتی زمانی که در حالی که کمپینگ.

بسته بندی – شما باید بسته همه چیز را در یک راه است که مانع از اقلام از گرفتن نابجا در حالی که سفر در فضا مرتب. برای مثال در حالی که سازماندهی لوازم هنری از کودکان خود مانند مداد و مداد رنگی شما تا به حال بهتر است با استفاده از یک کوچک ماهیگیری جعبه با بیرون محفظه و زیر شلواری.

پخت و پز کیت – شما همچنین ممکن است به دنبال خانواده کمپینگ نکات برای پخت و پز کیت زیرا گاهی اوقات حتی پایه ظروف می تواند بسیار دشوار است برای ذخیره و سازماندهی. خود را پلوپز بهترین پخت و پز کیت. شما می توانید فروشگاه, فنجان کوچک, ظروف و کاسه داخل پلوپز. این را نه تنها صرفه جویی در مقدار زیادی از فضا, اما آن را نیز نگه داشتن همه چیز امن و به راحتی در دسترس است.

به طور کلی اگر شما نگه داشتن در ذهن فوق کمپینگ خانواده, راهنمایی, شما قطعا زمان زیادی را با شما عزیزان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.