بالابر: چه کارشناسان می گویند در مورد سینه کامل?

[ad_1]

هر زمان که ما به دنبال هر پزشکی توجه ما را همیشه بستگی به حرفه ای پزشکی به دانستن دقیقا آنچه که او/ او در حال انجام است. علاوه بر این مانند یک حرفه ای همیشه می دانم زمانی که چیزی اشتباه است چرا که او/ او می داند که چگونه خود را از وضعيت جسمی باید در یک کاملا سالم دولت است.

همچنین این مورد در زمانی که به دنبال چنین لوازم آرایشی و بهداشتی خدمات پزشکی به عنوان یک بالابر. یک جراح باید بدانید که دقیقا چگونه یک کاملا طبیعی سینه خواهد بود و آنچه به منزله یک اختلال است.

اما پس از عمل جراحی زیبایی نیز شامل های مختلف زیبایی شناسی و جنبه های شما نیز انتظار داریم حرفه ای پزشکی به درک آنچه به منزله یک سینه های زیبا و چه چیزی نیست.

یک مطالعه اخیر منتشر شده در جراحی پلاستیک و ترمیمی مجله در واقع نشان داده آنچه بسیاری از افراد – از جمله کارشناسان – به نظر کامل سینه شکل. شاید این یافته ها می تواند نقش کلیدی در انتخاب شما را که با توجه به عمل جراحی پستان ،

با توجه به مطالعه 2014 مشخص شد که اکثر پاسخ دهندگان مورد علاقه پستان شکل تحمل 45:55 قطب فوقانی به پایین قطب نسبت. در این راستا فوقانی قطب بخشی از پستان که بالای نوک پستان; در حالی که کمتر قطب است که در قسمت زیر نوک پستان.

از این رو اکثریت مردم بسیار مورد علاقه, سینه شکل بود که بیش از حد رابطه جنسی. در واقع اکثریت پاسخ دهندگان در این مطالعه مقدار ترجیح 45:55 جیره به مراتب بیشتر از 35:65 جیره. اگر شما در نظر گرفته شده را اغراق آمیز چابک نگاه, شما ممکن است نیاز به تجدید نظر چنین گزینه ای و شاید برای کمی چابک نگاه طبیعی.

اگر شما تا به حال فرض بر این است که 50:50 نسبت ایده آل این مطالعه در واقع نشان می دهد که آن را به عنوان مورد علاقه به عنوان 45:55 درجه. شاید شما ممکن است را دیده اند بسیاری از رسانه ها پیام های پنهان ستایش 50:50 سینه نسبت که ممکن است منجر شما به فرض که آن را در واقع می تواند بهترین برای شما. معلوم است آن را قطعا ندارد انتخاب ارجح برای اکثر مردم است.

در انتهای دیگر به نسبت بالاتر از 55:45 ممکن است بیش از حد جذاب برای اکثر مردم بیشتر تأیید مطالعه است. این ممکن است تا حد زیادی با توجه به اجتماعی انتظار که زنان جوان را بیشتر زیبا. اما یک بیت از droopiness چیزی است که شما به طور معمول انتظار می رود همانطور که شما مسن تر رشد می کنند.

بر خلاف باور رایج ادراک زیبایی جهانی است

یکی از جنبه های است که مطالعه بر روی ایده آل سینه شکل نشان داد این واقعیت بود که ادراک زیبایی است که در واقع یک مفهوم جهانی. مردم معمولا فرض کنیم که زنان در برخی از جوامع تحت فشار هستند برای حفظ خاصی ظاهر فیزیکی مبتنی بر جوامع که در آن زندگی می کنند. این مطالعه نشان داد روشن یکنواختی در عرض های مختلف نژادی/ قومی به عنوان به خوبی به عنوان جنس گروه.

یکی دیگر از جنبه ای بود که ایستاده است و وحی که مردان در واقع تا به حال بسیار معقول انتظار ایده آل سینه شکل. این چیزی است که می رود در برابر این انتظار در جامعه ای که مردان خواهد بود تا تثبیت شده در برخی ناخالص سینه-شکل فانتزی است که به دور از نگاه طبیعی. اگر این مورد, این مردان را بیشتر ترجیح 50:50 یا 35:65 سینه نسبت به جای 45:50 است که آنها ترجیح می دهند. بنابراین اگر انگیزه برای انجام عمل جراحی سینه است لطفا مرد خود را به یاد داشته باشید که او به احتمال زیاد نمی خواهم شما را به مسخره بزرگ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.