بالابر: اسطوره ها در مقابل حقایق

[ad_1]

آیا شما جدید به فولاد جراحی زیبایی و نمی دانم که آیا آنچه به شما گفته شده است که افسانه یا واقعیت ؟ در اینجا چند تصورات غلط است که فراگیر جراحی بالا کشیدن سینه که ثابت شده است می تواند به سادگی اسطوره ها است.

1. تمرینات سینه را حفظ خواهد کرد سینه خود را از تضعیف

واقعیت: تمرین کمک خواهد کرد که بهبود عضلات سینه خود را که در بر داشت زیر سینه اما آنها خواهد شد که هیچ تاثیری بر موقعیت سینه خود را. سینه تمایل به خم شدن به عنوان یک نتیجه از عوامل مختلف مانند سن ، وزن نوسانات و وراثت است. سینه های ساخته شده از سلول های چرب و حاوی هیچ عضلات. از این رو تمرین قفسه سینه ممکن است به بهبود ظاهر سینه به عنوان یک نتیجه از ورزش عضلات سینه و زیر, اما وجود دارد هیچ راهی برای جلوگیری از افتادگی نجات برای یک عمل جراحی.

2. بالا تاثیر تمرینات مانند در حال اجرا باعث افتادگی سینه

واقعیت: بسیار کمی وجود دارد که تحقیقات موجود در این موضوع خاص; اما شده است وجود ندارد و شناخته شده ارتباط بین بالا تاثیر تمرینات و افتادگی سینه. به شما توصیه به پوشیدن سینه بند ورزشی در حین ورزش به عنوان این کمک خواهد کرد جلوگیری از درد قفسه سینه ناشی از پستان خود را در حال حرکت در اطراف بیش از حد. شما بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه sagging سینه به عنوان یک نتیجه از overexposure به خورشید نسبت به بالا-تاثیر تمرینات.

3. گرفتن ایمپلنت سینه خود را چابک

واقعیت: جراحی پلاستیک برای هر کس متفاوت است به عنوان هر فرد/ نیازهای خاص خود. مختلف پستان روش های مختلف نتایج. مثلا بزرگ کردن سینه باعث افزایش سایز سینه های خود را, اما ممکن است لزوما آنها را perkier. اما بلند کردن اجسام روش همراه با سینه ممکن است کمک به سینه خود نگاه perkier.

4. لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی نتایج خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای

واقعیت: سینه سوزنده خواهد شد برای تعدادی از دلایل از جمله وزن ، سن و ارثی است. یک روش که شامل بلند کردن اجسام از سینه تنها تقلب ساعت برای چند سال; اما وجود دارد هیچ راهی برای جلوگیری از روند پیری. سینه خم شدن به پوست دست می دهد خاصیت ارتجاعی آن و در نهایت استحکام آن. در آنجا که شما نمی توانید انتظار سینه خود را به نگاه جوان چند سال پس از عمل آنها را بهتر از آنها را به حال به حال شما انجام می شود نه عمل.

5. چاق, نقل و انتقالات را به سینه خود ایمنی به نوسانات وزن

واقعیت: این سلول های چربی در سینه خود را تحت تاثیر قرار از دست دادن وزن فقط مانند سلول های چربی در سایر نقاط بدن خود را. در آنجا که یک سینه عمل سینه خود را نگاه جوان وجود دارد هیچ چیز شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از تاثیر نوسانات وزن خواهد شد که در ظاهر خود را. شما می توانید طولانی تر کردن نتایج حاصل از روش خود را با حفظ ثابت و وزن سالم است.

6. کرم ها و مکمل ها می تواند جایگزین روش پستان

واقعیت: نمی افتد به دام محصولات مختلف در بازار ادعا می کنند که آنها می توانند جادویی افزایش شکل و اندازه و زیبایی سینه خود را. به دلیل تضعیف ناشی از عناصر طبیعی مانند پوست از دست دادن خاصیت ارتجاعی و هیچ مقدار از معجزه بخش خواهد معکوس آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.