بازو آسانسور – سفت کردن پوست شل

[ad_1]

با کمک این روش لوازم آرایشی و بهداشتی ممکن است به شل و سفت کردن بازو پوست است که معمولا رخ می دهد به عنوان یک نتیجه از دست دادن وزن و یا پیری شرایط. این روش جراحی برای از بین بردن بیش از حد بازو پوست است که همچنین به عنوان شناخته شده brachioplasty.

سفت بازوی خود را از طریق پوست بسیار عالی عمل جراحی

هنگامی که شما از دست دادن وزن و یا زمانی که سن شما غلبه فوقانی بازو پوست ممکن است تبدیل به بیشتر و بیشتر شل. با انجام تمرینات منظم آن ممکن است به اصلی عضله تنور از بازوی خود را. اما تمرینات نیست کمک خواهد کرد که در سفت کردن پوست شل و ول در اطراف این منطقه است. اگر شما مایل به حفظ ظاهر جوان این امر می تواند ایده آل عمل جراحی را انجام دهند.

عمل جراحی است که تحت بیهوشی عمومی. برش ساخته شده در درونی یا بخشی بازو در شرایط پوست این برش از زیر بغل تا آرنج به منظور جدا کردن حداکثر مقدار اضافی پوست. برای از بین بردن چربی مازاد در بازوها گاهی اوقات بازوی بالابر همراه با لیپوساکشن اجرا شده توسط جراحان. عمده استفاده از این درمان جراحی است که از آن جلوتر بافت ها و پوست اطراف بازوها را تبدیل به نرم و صاف.

نکات مهم در مورد جراحی

نامزدهای ایده آل برای این عمل جراحی افراد برتر شرایط بهداشتی و طبیعی وزن بدن با افتادگی پوست بازو. عمل جراحی می تواند ظرف یک یا دو ساعت. این روش ممکن است منجر به عوارض جانبی جزئی مانند عفونت و تورم مزمن درد و کبودی. این ناراحتی را ناپدید می شوند در عرض سه هفته پس از عمل جراحی است. بیمار می تواند بازگشت به فعالیت های عادی در عرض دو هفته.

رویکرد یک جراح با تجربه

عمل جراحی برای سفت کردن پوست شل ایده آل باید انجام شود توسط یک جراح با تجربه. این را بیشتر جلوگیری از خطرات و عوارض در طول درمان. قبل از اینکه تحت عمل جراحی لازم است برای دیدار با جراح همراه خود را با قبلی گزارش های پزشکی. همچنین مهم است به افشای خود را با الزامات و نتایج شما در حال انتظار از درمان به طوری که جراح می تواند تصمیم گیری در روش راست است که به حداکثر منافع.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.