ایجاد نقاشی انتزاعی است کار آسانی نیست

[ad_1]

شما یک نوع غیر معمول از هنرمند جوانه زدن: شما می خواهید به انجام همه چیز دست! بنابراین شما به تحقیق در مورد چگونگی ساخت بوم خود و آماده برای شروع هستند. ساخت بوم نقاشی را در رسیدن به هدف خود را از ایجاد یک قطعه از هنر مطلق از شروع به کار به پایان رسید. شروع به فکر کردن در ابعاد شما می خواهید برای این نقاشی خاص و برش برانکارد تخته از 1×2 اینچ تخته با استفاده از یک تاج جعبه برای دریافت کامل 45 درجه زاویه به گوشه و کنار. اصلی تخته با هم هر دو در داخل و خارج به آن است که فوق العاده شرکت احساس می کنید که نقاشی روی آن یک لذت است. به استفاده از یک کارشناس راز استفاده از یک چهارم دور تر و تمیز به درخواست مطرح شده لب به لبه خارج از تکمیل برانکارد بار به عنوان این خواهد بالابر بوم کردن میله برانکارد و از بین بردن بی دست و پا که خط ناهموار رنگ است که می آید با استفاده از ارزان بوم که آیا استفاده از این گام اضافی. شما آن را دیده ام در نقاشی است که در غیر این صورت دوست داشتنی; این علامت قرار داده و به رنگ عرض چوب زیر. با استفاده از برش یک مرحله به خوبی به ارزش مصرف.

در حال حاضر که شما به پایان رسید خود را به میله برانکارد زمان به کشش چیزی بیش از آنها را. شما می خواهید unprimed بوم چون شما بعد نخست آن را به خودتان. با استفاده از یک گیره تفنگ اصلی بوم است که اندازه گیری شده است به همپوشانی ابعاد میله های زندان خود را توسط یک اینچ یا دو و کار راه خود را از وسط از یک طرف بوم به پایان هر یک از آن طرف. کشیدن بصورتی پایدار و محکم اصلی طرف دیگر در همان راه. سپس به پایان می رسد و voila! شما باید تقریبا کامل ساخت یک بوم برای آثار هنری خود را. پهلو پایین هر گوشه گیره و اصلاح بیش از حد و شما انجام می شود. در حال حاضر بر روی بتونه کاری — این آسان با gesso سیراب به نازک قوام. کار کردن در زیر نور به نشان می دهد تا هر گونه کشف نقاط با housepaint قلم مو پوشش بوم به طور مساوی نه فراموش کردن طرف. شما می خواهید صاف و اساس کار خود را بعد از همه! اجازه دهید آن را خشک و آن را یک کت دوم به مطمئن شوید که آن را واقعا صاف و راست به نقاشی.

چه باید به شما استفاده از خود را برای برگزاری بنفش رنگ? ارزان پالت یک ورق شیشه با خیال راحت محافظت شده در لبه های آن. هر زمان شما به پایان با استفاده از آن اجازه دهید رنگ اکریلیک خشک و سپس خراش آن را با یک شیشه لیسه. از آن خواهد شد برای دفعه بعد شما را به رنگ. پس از آن وجود است و این سوال بزرگ آکریلیک یا روغن اما راستش مزایای برای آکریلیک در این مرحله از آغاز بازی هنرمند. آکریلیک خشک سریع تر و ارزان تر برای استفاده و در نتیجه تجربه نمی خواهد شما را نگاه worriedly در دسته چک خود را. بنابراین برای آکریلیک و چشم انداز خود را به حقیقت می پیوندند.

آکریلیک خشک سریعتر از روغن و رنگ و تنها نیاز به آب و صابون پاکسازی و اگر شما شروع با استفاده از آکریلیک روش خود را رشد خواهد کرد محکم و مطمئنا به تبدیل شدن به بخشی از کارنامه خود به عنوان یک هنرمند. شما ممکن است یا ممکن است نه حرکت بر روی روغن و اما برای اطمینان خود را نقاشی خواهد بود که شما شخصا ساخته شده از برانکارد به آخرین لایه از رنگ. شما می تواند افتخار از تخصص خود در ساخت بوم نقاشی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *