اهمیت کمک های اولیه کارگاه های آموزشی در این سفر ماجراجویی صنعت

[ad_1]

از اواخر ماجراجویی است که در هر بدن, ذهن و مقرون به صرفه سفر جهانی ساخته شده است آن را آسان تر برای یک سفر به هر گوشه از جهان در تعقیب لرزش کاوش شیرین, طبیعت و مکان هایی است که پر از ماجراجویی است.بسیاری از شرکت های جدید در حال حاضر وارد این صنعت طلوع آفتاب از ماجراجویی و سفر. همچنین دولت بسیار مشتاق به بهبود بخش گردشگری.

می شود آن را ‘غواصی’, دوچرخه سواری در کوهستان و یا هواپیمای بی موتوری پرواز پارا – هر فعالیت ماجراجویی است که توسط یک تیم از کارشناسان و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد هستند و پس درآمده است. علاوه بر این بسیاری از شرکت ها اطمینان حاصل شود که ایمنی از شرکت کنندگان همراه با نیاز به ایجاد شرکت کنندگان کشورهای عضو اکو آگاهانه نسبت به محیط زیست طبیعی است هرگز به خطر بیافتد. علاوه بر حساس بودن به محلی فرهنگ و سنت از محل یا منطقه ای که در آن فعالیت ماجراجویی اتفاق می افتد این است که عمیقا پایبند به.

بنابراین شبه نهادهای نظارتی مانند هندی انجمن حرفه ای قایق سواری Outfitters (IAPRO) و ماجراجویی تور اپراتورهای ارتباط از هند (ATOAI) نقش اساسی را در فریم های مختلف نخست دستورالعملهای عملیاتی استاندارد این سازمان همچنین انجام سمینارها و کارگاه های آموزشی & گرایش اردوگاه در کمک های اولیه و احیاء کوه نجات و بقا تکنیک و غیره.

بیایید ببینید که چرا. چگونه و چه نوع از آموزش کمک های اولیه مهم است که برای پناهجویان ماجراجویی

1) تحقیقات مقدماتی-نیمی از دانش خطرناک است!

هر کس علاقه مند به فعالیت ماجراجویی باید اول آگاه از اصول اولیه خطرات & درد که ممکن است بخشی از فعالیت های ماجراجویی است که خواهد شد توسط شرکت کنندگان می دهد که یک وضوح کامل و به آنچه به عنوان یکی از وارد شدن به وقتی که می آید به ماجراجویی.

2) دانش قبلی-بهتر آگاه

در زمان وجود دارد قبل از سفر جهت دوره(ع) که شامل تمرینات و یا در نزدیکی-شبیه سازی واقعی فعالیت و این اجازه می دهد تا به دانستن آنچه که انتظار می رود زمانی که یکی طول می کشد تا فعالیت های ماجراجویی مانند نوردی یا اسکی یا rappling و غیره که بیش از حد در مکان های عجیب و غریب با داشتن شرایط آب و هوایی شدید و سپس فوق جهت دوره را در مفید آمده است. این آموزش ممکن است یا نه ممکن است شامل آزمون کتبی اما مطمئن را شامل برخی از اساسی بقا جلسات که چگونه برای مقابله با شرایط آب و هوایی شدید به خصوص در درمان عفونت vis-a-vis زخم & صدمات و غیره در نتیجه نیاز به یک اولیه کمک های اولیه دوره تمام می شود بیشتر اجتناب ناپذیر است.

3) کمک های اولیه – اولین خط دفاعی

یک کیت کمک های اولیه است که باید در حالی که در جریان یک سفر ماجراجویی و چه حتی بیشتر مهم است به دانستن استفاده از پارامترهای یک جعبه کمک های اولیه همراه با داس و نمی از مدیریت یک اورژانس پزشکی است.

بنابراین دانستن اینکه چگونه به درستی اداره CPR بسیار مهم برای کسانی که قصد سفر و یا گرفتن یک ماجراجویی فعالیت است. وجود دارد بسیاری از para-موسسات پزشکی و سایر سازمان های که ارائه بسیاری زیادی در دوره های پایه و صرفه جویی در زندگی آموزش کمک های اولیه. همچنین یکی می آموزد به اداره CPR که می تواند یک زندگی را نجات دهد و یا متوقف کردن خونریزی شدید آن را نیز آموزش می دهد یکی در دادن راه حل اساسی وقتی که می آید به عضله یا استخوان مربوط به شرایط اضطراری پزشکی.

4) هیپوترمی – طبیعت سیستم هشدار دهنده

هیپوترمی است و نه فقط احساس سرد و نه آن را یک بیماری از بدن که وجود دارد کاهش دمای بدن از 37 درجه که دمای طبیعی بدن از 35 درجه یا کمتر است. ممکن است فقط 2 درجه کمتر اما با این وجود هیپوترمی در نظر گرفته شده است به یک شديد اورژانس پزشکی است. علائم می تواند از خفیف لرز و خستگی غیر طبیعی ظاهر پوست و تنفس سریع و غیر طبیعی دیگر شرایط روانی منجر به ناخودآگاه & اتساع مردمک با کم پالس.

در نتیجه در طول آموزش کمک های اولیه کارگاه یکی می آموزد که راه مطمئن برای درمان هیپوترمی است که مطمئن شوید که بیمار احساس می کند به اندازه کافی گرم با پوشش بدن بیمار با لباس گرم به طوری که برای تولید گرما و همچنین لازم است برای نگه داشتن بیمار در داخل خانه. اگر بیمار می تواند تغذیه, گرم, مایع, سپس آن را باید محاکمه شود اما مراقبت باید انجام شود به زور غذا دادن به بیمار از آنجا که ممکن است منجر به خفگی و یا استفراغ.

5) AMS – بیماری حاد کوهستان – زمان به از دست دادن ارتفاع

بیماری حاد کوهستان است ناشی از کاهش فشار هوا و تهی سطح اکسیژن در ارتفاعات. AMS بر افراد مختلف متفاوت است. بنابراین آموزش کمک های اولیه را به یک آگاهی از علائم است که می تواند از ساده خستگی به شرایط شدید مانند تنگی نفس و بنابراین نیاز به آماده به درک آنچه می تواند انجام شود و چه نمی شود انجام می شود به درمان AMS بسته به شرایط & وضعیت حاکم.

به عنوان یک استاندارد تمرین موثر& اقدام پیشگیرانه برای درمان AMS است برای رسیدن به یک ارتفاع پایین تر به آرامی اما اگر رسیدن به ارتفاع پایین تر ممکن است بلافاصله قابل حمل ارتفاع اتاق بازرگانی می تواند در مفید آمده است که کمک خواهد کرد که افزایش فشار هوا و تحریک شرایط غالب در ارتفاع پایین تر است. همچنین بالا رفتن و یا سفر باید اتفاق می افتد در اقساط کوچک سفر با شکند خوب در میان. بنابراین کل سفر پخش می شود بر روی برخی از روز یا هفته در صورت لزوم.

متوسط به کنترل علائم شامل مشکل در خواب, تهوع و استفراغ, سردرد ضربان قلب سریع ، بیشتر نگران کننده علائم عبارتند از: قفسه سینه تپش قلب و سرفه و سردرگمی و از دست رفتن تعادل در هنگام راه رفتن و یا ایستاده که مایل نیست به عنوان بخشی از هر گونه فعالیت اجتماعی و غیره و تنفس نامنظم و الگوی.

بنابراین برای ماجراجویی با محبت گونه که در شماره(ع) افزایش یافته است و در سالهای اخیر به طور فزاینده ای تبدیل شدن به محتاط به ماجراجویی حرفه امن و امن عمل بنابراین جای تعجب نیست که اهمیت کمک های اولیه کارگاه ها وقتی که می آید به سفر ماجراجویی صنعت به دست آورده بالا اهمیت این روز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.