انواع جراحی های زیبایی و درمان

[ad_1]

هر یک از ما می خواهد به نگاه زیبا و زیبا تر است. به خصوص با رشد سن ما بیشتر نگران سلامتی ما و به نظر می رسد. فقط روز دیگر شنیدم مادر گفت: چقدر زیبا من در من و من در حال حاضر من زشت ، پس او در همه خوشحال با آنچه که او به نظر می رسد در حال حاضر. آن است که این موضوع از عصر امروز اما جوان و پیر هر مرد و زن در این سیاره زمین می خواهد که به دنبال بهترین و جذاب ترین. جراحی زیبایی کمک کرده است تا بسیاری از زنان و حتی مردان نگاه جذاب و جوان تر از سن خود.

جراحی زیبایی به ارمغان آورده است پدیده در سراسر جهان با بسیاری از مردم برای انواع مختلف جراحی های خود را برای بهبود خطوط بدن. فرض کنید شما خوشحال هستند با چهره خود را نگران نباشید که شما می توانید در حال حاضر برای یک عمل جراحی زیبایی. علاوه بر این شما می توانید برای یک جراحی پلک به منظور افزایش چشم خود را و یا خلاص شدن از sagged پلک. وجود دارد بیشتر به آن اضافه کنید. مردم را با بینی خود را می توانید با مراجعه به یک جراح زیبایی به کار بر روی بینی خود را. در علاوه بر این به اصلاح یک آسیب بینی ناشی از حادثه جراحان همچنین می توانید خود را بهبود تنفس و پاک را تنفس مشکل است. انواع دیگر از محبوب اعمال جراحی زیبایی باسن, عمل جراحی, عمل جراحی سینه پهلو شکم عمل جراحی بازوی بالابر و بیشتر.

اجازه دهید ما می دانم کمی در مورد فرم محبوب از عمل جراحی زیبایی انجام می شود در مکان های مختلف در سراسر جهان است.

جراحی پستان: وجود دارد به طور عمده سه نوع از چنین عمل جراحی انجام می شود. شما می توانید بروید برای بزرگ کردن سینه و یا بزرگ شدن اگر شما خیلی خوشحال خود را با کوچک سینه. وجود دارد کاهش پستان عمل جراحی برای کسانی که با سنگین ناهموار سینه. سینه های بزرگ معمولا باعث گردن درد و پشت درد. بالابر است که ایده آل برای بیماران مبتلا به سرطان را به خود بازگرداند نامتقارن سینه. مردان نیز سرطان و عمل جراحی برای کاهش اندازه سینه خود را و نگاه دقیق و افزایش اعتماد به نفس خود را.

عمل جراحی بینی: همچنین به عنوان شناخته شده جراحی زیبایی بینی, جراحی بینی کمک می کند تا به تغییر شکل و ظاهر بینی خود را. عمل جراحی کمک می کند تا برای بهبود ظاهر بینی خود را. همچنین می توانید بینی خود را کاربردی تر و یا هر دو را انجام دهد.

بازوی بالابر: نیز نامیده می شود Brachioplasty در علم پزشکی یک جراح زیبایی را حذف بیش از حد چربی و پوست قسمت فوقانی بازوی خود را به آن باب روز نگاه کنید.

جراحی پلک: جراح را حذف پوست اضافی و چربی و عضلات از پلک بالا و پایین به خلاص شدن از شر پژمرده نگاه کنید.

Tummy Tuck-in: دکتر خود را حذف چربی اضافی پوست و از شکم خود را به آن را تنگ تر نگاه کنید.

بازدید یک جراح خوب

شما همیشه باید مطمئن شوید که به بازدید جراح زیبایی خوب خواهد شد که درک خاص خود را از مشکل و اینکه چرا شما می خواهید برای رفتن برای یک عمل جراحی است. او و یا او را از طریق تاریخچه پزشکی شما و بررسی خود را در زمان بیماری با انجام برخی آزمایشات پزشکی. پس تنها اگر شما در حال جا شما می توانید برای عمل جراحی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.