انزال تاخیر اسپری – چگونه کار می کنند و آیا آنها خوب برای درمان انزال زودرس ؟

[ad_1]

شاید شما شنیده ام از تاخیر انزال اسپری و دیگر محصولات PE. آنها به سرعت در حال به دست آوردن محبوبیت در میان مردان و حتی زنان آنقدر شگفت زده کرد این روزها هنگامی که یک مرد خود را باز می کند کشو و نشان می دهد یک اسپری. در این مقاله من به شما بگویم که چگونه کار می کنند, و می تواند کمک به شما در آخرین دیگر در اتاق خواب.

چه تاخیر اسپری?

تاخیر اسپری است که اساسا یک غیر آئروسل قوطی که فعال است با پمپاژ دکمه در بالا (pump action). این شامل تنها مقدار کمی از مایع داخل آن می شود بسیار خوب و غبار و یا اسپری زمانی که از آن منتشر شده است. مایع خود را عمدتا لیدوکائین است که یک درجه پایین پزشکی بیهوشی. برخی از مردم در تماس با این اسپری روان کننده, اما این واقعا درست نیست – آن است که به سادگی بی حسی است.

بیهوشی با این نسخهها کار با مسدود کردن تکانه های عصبی است که حمل احساس لمس و حرارت است. بنابراین اگر شما با استفاده از یک بی حسی در آلت تناسلی خود را و سپس شما می توانید محدود کردن مقدار که شما حس و در انجام بنابراین شما نمی توانید تحریک و به سرعت.

وجود دارد تنها اسپری?

در واقع اکثر بچه ها همین حالا استفاده از اسپری تاخیر اما ترجیح می دهم یک تاخیر کاندوم به جای. این کاندوم که حاوی ژل بی حسی در نوک. نه لیدوکائین این بار اما بنزوکائین. به حقیقت آنها واقعا بسیار مشابه است. سپس شما فقط رول کاندوم در. مزیت این روش این است که شریک زندگی خود را نمی داند که شما با استفاده از بی حس کننده. اشکال آن این است که اثر بسیار کمتر از با انعطاف بیشتری اسپری.

مشکل با اسپری

اسپری بزرگ هستند و کار را برای شما امشب اگر شما باید طولانی تر آخرین. اما آنها را تنها در کوتاه مدت حل کنند. آنها نمی انجام هر کاری برای رفع مشکل واقعی است که در واقع در سر خود را.

بله درست است که علت واقعی PE دلیل است که شما برخی از اضطراب در اتاق خواب — این است که شناخته شده به عنوان “اضطراب”. اگر شما 100% اعتماد به نفس در اتاق خواب مورد انجام دادن شریک زندگی خود را در یک زمان خوب و نه نگرانی در مورد چه مقدار زمان شما باید قبل از انزال – اگر شما می توانید از بین بردن این مشکلات پس از آن شما خواهد تجربه PE.

کوتاه مدت روش مانند تاخیر اسپری بزرگ هستند اما در نهایت من به شدت نشان می دهد که شما چک کردن قوی تر دراز مدت درمان خواهد کرد که حل مشکل خود را برای خوب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *