امواج از یک نوزاد پریشانی

[ad_1]

با تمام است که اتفاق می افتد در رحم این شگفت انگیز است که هر کسی که تا کنون متولد شده و در همه.

~کلمن Haggerty CP~

ویلیام متولد شد و در راه معمول برای لذت خود را از خانواده و بستگان و دوستان خود. او به نظر می رسد به عنوان یک کودک زیبا پسر بچه و همه شاد. در دومین روز از زندگی یک پرستار یافت او خاکستری و گریه در بالا سخت تن به تن تن نشان می دهد پریشانی. او مراقبان روشن به حالت اضطراری و بلافاصله پس از انتقال او به بخش مراقبت ويژه نوزادان. کارکنان از نزدیک تحت نظارت او و انجام آزمایشات برای رد کردن احتمال زیاد دلایل خود را در پریشانی. آزمون تمام شد برگشتم طبیعی است. او در تثبیت و بازگشت به دنبال و اقدام مانند یک نوزاد سالم است.

هنگامی که یک کودک متولد شده است و همه ما انتظار می رود و یا حداقل امیدوارم که هیچ مشکلات بوجود می آیند. هنگامی که یک بحران مطرح می شود برای نوزاد ما به طور ناگهانی صورت شکنندگی زندگی است. بچه ها ظریف هستند و نیاز به مقدار زیادی از حفاظت. همه ما قبول آن است. اما ما چگونه واکنش نشان می دهند هنگامی که یک کودک است که در مواجهه با یک تهدید ناشناخته? ما می خواهم به انجام آنچه ما می توانیم اما ما نمی دانیم که آنچه ما می توانیم انجام دهیم. ما چپ برای تکیه بر کارشناسان پزشکی و نماز را به خدا برای کمک به نوزاد از طریق بحران است.

من یک بار شنیده خطبه توسط پدر برندان Breen ما یادآوری میکند که هر آنچه که ما انجام امواج را از طریق جهان با اثرات در همه. بدیهی است که ما نمی گذارد تمام جهان به طور مستقیم. آنچه ما را خوب یا بد می گذارد و آنان را به با ما تماس بگیرید. اعمال ما تاثیر می گذارد کسانی که در تماس با ما و تغییر چشم انداز خود را در زندگی و اعمال خود به سوی دیگران دوباره برای بهتر یا بدتر. سپس کسانی که ما را تحت تاثیر انتقال به دیگران آنچه را که آنها به دست آورده اند و یا از دست رفته از تجربه خود را با ما. در راه است که همه ما متصل حتی اگر ما هرگز ملاقات بسیاری از مردم ما تاثیر غیر مستقیم.

همانطور که اشاره کردم ما تمایل به دیدن بچه ها به عنوان شکننده و درمانده است. در عین حال ویلیام در حال حاضر گسترده در اثر بسیاری از مردم بیشتر از کسی که با او ملاقات هرگز. به عنوان کلمه از پریشانی گسترش از خانواده خود را برای بستگان و دوستان دیگر که گفته شد از او به دست آورد فرصت به نوبه خود افکار خود را و نماز خود را در جهت. همه این افراد یک فرصت برای در نظر گرفتن شکنندگی تعجب و ارتباط با دیگران همه ما به اشتراک بگذارید.

با تشکر از شما William برای کمک به همه ما به ماندن متصل شده و انسان. سلامتی را به شما. ما مشتاقانه منتظر دیدن بقیه زندگی خود را غنی ما.

زندگی آزمایشگاه درس

  • گنج زندگی کسانی که شما را دوست دارم.

  • آنها نشان می دهد شما مراقبت از هر فرصتی شما.

  • برای مراقبت از خودتان است. شما در حال گرانبها به دیگران است.

  • برای مراقبت از مردم که شما نمی دانید زمانی که شما باید شانس.

  • به یاد داشته باشید که ما همه بخشی از جامعه انسانی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.