امن و آماده برای کوه نوردی قسمت دوم

[ad_1]

ما در مقاله قبلی ما در مورد چهار راهنمایی های عملی است که شما می توانید مذهبی در نظر بگیرید اگر شما می خواهید به امن و لذت بخش تجربه در کوه نوردی.

در این مقاله گفت: ما به خصوص ذکر شده ما به خصوص ذکر شده در مورد صعود به بالاترین قله در یک کشور به عنوان یکی از مهمترین و به دنبال پس از مقصد وقتی که می آید به این نوع از فعالیت در فضای باز. برای بخش دوم از این مقاله ما خواهد شد بحث در مورد شش نکات دیگر که کمک خواهد کرد که شما را آماده و حتی بیشتر که برای صعود عالی است که شما برنامه ریزی شده است در مورد.

پس از بررسی نکات زیر که برای کوه پیمایی بزرگ ماجراجویی:

1. اجازه دهید نور وجود داشته باشد. شما هرگز نمی توانید مطمئن باشید که زمانی که شما صعود تا در طول روز زمان راه خود را خواهد بود به اندازه کافی روشن است. با بسیاری از درختان و تخته سنگ شانس وجود دارد که مسیر خود خواهد بود و تاریک. همچنین شما مطمئنا هنوز هم وجود دارد و حتی در طول شب است. با این وضعیت شما, شما نیاز به با شما را در برخی از چراغ قوه یا چراغ پیشانی. این مهم نوردی دنده. فراموش نکنید که.

2. یک کیت کمک های اولیه در همه چیز خود را نیز باید. هنگامی که شما در خارج از منزل برای کوه نوردی وجود دارد خطر ابتلا به حوادث و دچار بریدگی و کبودی. شامل در کیت کمک های اولیه چسب پانسمان و نوار پماد آنتی بیوتیک درد قاتلان و یک بطری کوچک از پراکسید هیدروژن و یا ضد عفونی کننده ید.

3. جلوگیری از خشک که آب به اندازه کافی. هنگامی که شما در حال کوه پیمایی به سمت قله یک کوه تشنه گرفتن است که قطعا یک رخداد اجتناب ناپذیر. بنابراین شما نیاز به با شما را در مقدار زیادی آب است.

4. خود را ناجی در دست – نوار مجرای! همیشه یک توصیه شده توسط کارشناسان است که یک رول از نوار مجرای می تواند بهترین دوست شما آن را به عنوان کمک می کند تا شما در صرفه جویی در هر چیزی که شکسته است. به عنوان مثال اگر آن را فوق العاده شب باد می وزد و بخشی از چادر خود را پاره کردم فقط یک نوار مجرای و مهر و موم آسیب دیده با آن است. ویولا! چادر خود را ثابت است.

5. لذت بردن از صعود. کوه پیمایی است که همه در مورد فتح قله کوه. آن هم در مورد بهره گیری از هر سایت و صدا است که شما روبرو می شوند در راه خود را. بنابراین شما نیاز به لذت بردن از مناظر و گیاهان و جانوران است که شما را به دیدن شما به عنوان حرکت خود را نوازش با پاها و لب به لب به سمت بالا.

6. یک مسئول کوهنورد. هر آنچه در آن است که شما را با شما در رفتن شما نیاز به آنها را به بازگشت به جایی که شما را از آمد. این به این معنی است که همه چیز از جمله زباله خود را نباید در سمت چپ وجود دارد.

لذت بردن از خود کوه نوردی تجربه!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.