امن خانواده کمپینگ

[ad_1]

کمپینگ یک خانواده بزرگ سرگرمی. شنا, پیاده روی, کوهنوردی, صخره ها و حتی دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده روی است که بخش بزرگی از تجربه کمپینگ در عین حال هر یک از فعالیت های ارائه فرصت برای کسی که برای دریافت صدمه دیده است. آماده می شود پس از این پیشنهادات و لذت بردن از امن تجربه کمپینگ.

برای جلوگیری و یا پاسخ به خطرناک و یا موقعیت های اضطراری مطمئن شوید که شما را به این موارد ضروری.

-جیب چاقو. شما فقط نمی تواند خانه را ترک بدون. شما با استفاده از یک برش تراشه یا کم اگر شما نیاز به یک آتش سوزی, برش, بانداژ, ساخت و تعمیرات, و بیشتر.

-چراغ قوه: بسته روشن و قابل اعتماد چراغ قوه و باتری اضافه. شما نیاز به آن را برای شب پیاده روی پیدا کردن امکانات در شب, و یا اگر شما گرفتار در دنباله پس از تاریک.

-بطری آب: حمل به طور منظم بطری آب و یا سرمایه گذاری در یک هیدراتاسیون بسته است. تصفیه آب, قرص, لازم, بنابراین شما لازم نیست نوشیدن آب به طور مستقیم از رودخانه ها, رودخانه ها یا دریاچه ها بدون تصفیه آن.

-لباس اضافی: بسته بندی دو لایه از لباس از شما فکر می کنید شما نیاز به در مورد شما مجبور به صرف شب در خارج از منزل و یا اگر آب و هوا به طور ناگهانی به نوبه خود بر شما. مطمئن شوید که حداقل یک لایه ضد باد و ضد آب است. بسته کلاه و جوراب اضافی بیش از حد.

-قطب نما: نگه داشتن نقشه و قطب نما را در دست خود و یا در یک فرصت مناسب به جیب. می دانم که دقیقا همان جایی که شما را در تمام زمانها. آن را بسیار آسان است به اشتباه به عنوان به که در آن شما هستند و چگونه می توانید از جایی که شما می خواهید.

-دنده باران: آب و هوا می تواند تغییر به طوفانی بدون اطلاع قبلی. ماندن خشک ضروری است برای گرم ماندن و اجتناب از هیپوترمی.

-حفاظت از آفتاب: همیشه حمل آفتاب و عینک آفتابی و کلاه برای محافظت از اشعه ماوراء بنفش حتی اگر آن پوشیده از ابر است.

-کمک های اولیه کیت: کیت شما می توانید اثبات ارزشمند اگر شما یا یکی از اعضای گروه خود رنج می برد یک برش نیش زنبور عسل یا واکنش های آلرژیک. بسته ضد عفونی کننده برای بریدگی ها و خراش موچین دافع حشرات اشکال اسپری نیش مار کیت ضد درد و ضد آفتاب. هنگامی که هر کس در سفر خود را با استفاده از حس مشترک, شانس هستند که شما نمی خواهد نیاز خود را به کیت کمک های اولیه برای هر چیزی بیش از یک باند و یا کرم های ضد آفتاب. اگر یک تصادف وجود دارد و یا اگر دیگر اعضای کمپ در منطقه را به دردسر شما آماده برای کمک به.

پیشنهادات خاص خود را برای کیت کمک های اولیه شامل:

یک ایده عالی است به مهر هر یک از آیتم در کیت کمک های اولیه در [seal-a-meal] برای جلوگیری از آلودگی و کپک زدن. اقلام ضد آب باقی می ماند حتی اگر شما ظرف نشت. که راه شما می دانید که موارد تازه و هر موردی استفاده شده است که باز است بنابراین می توان آن را جایگزین کرد. اغلب موارد استفاده می شود مانند band-ایدز را می توان در فایل های فشرده-loc کیسه های. مطمئن شوید که برای نگه داشتن موارد در بطری های داخل zip-loc کیسه های در مورد آنها نشت.

“1 ظرف آب (به خوبی مشخص شده کمک های اولیه – جعبه مهمات با مهر و موم خوب کار می کند)

“1 صابون ضد باکتری (Phisoderm تنتور zephesis, Hibiclens) 8 تا 12 اونس

“1 بطری بتادین (برای تمیز کردن زخم)

“4 جفت دستکش جراحی (برای جلوگیری از آلودگی)

“4 چهارم و تماس با شماره کارت (برای تلفن های اضطراری تماس)

“1 سیگنال آینه (سیگنالینگ هواپیما در مواقع اضطراری)

“1 کبریت و شمع در یک ظرف آب (به صورت اضطراری آتش شروع)

“1 پتو فضا (برای کمک به درمان هیپوترمی)

“4 ورق moleskins (برای تاول از پارو یا روی پاشنه های خود را در قایقرانی)

“36 Band-ایدز (برای پارگی)

“2 لوله ضد باکتریایی پماد (باسیتراسین ، برای پارگی و زخم)

“18 اندازه های مختلف پروانه band-ایدز (برای بستن پارگی)

“3 کارلایل تروما سس (4 اینچ) و یا جایگزین های زنانه دستمال سفره (برای بزرگ خونریزی زخم)

Adventuresportsonline.com

تجهیزات خود را مهم است که با شما هنگامی که شما در اردوگاه اما شما همچنین باید بدانید که چگونه به استفاده از آن. گم بودن در معرض آب و هوای بد, تجربه, حشرات گزش یا نیش زنبور عسل, اردو سوختگی و غیره همه می توانند موقعیت های خطرناک. سریع کمک های اولیه درس آنلاین و یا از یک جامعه منبع را امتداد راه رفتن در کمک به شما می دانید چه باید بکنید و چگونه به استفاده از منابع خود را برای پاسخ به یک وضعیت اضطراری و واکنش نشان دادن به آن است.

می دانم که در آن شما می رویم و چه نوع از خطرات طبیعی ممکن است وجود داشته باشد. رودخانه ها و صخره ها و دریاچه ها و دیگر موقعیتهای هر ایجاد امکانات مختلف برای خطر همه است که به راحتی می تواند اجتناب شود.

-در مواجهه با حیات وحش است. برای دفع خرس نگه داشتن اردوگاه خود را تمیز و ترک نمی کند, مواد غذایی, زباله, کولر تجهیزات پخت و پز و یا ظروف در باز. استفاده از یک چراغ قوه در شب ممکن است آنها را دور نگه دارید.

-گیاهان سمی. آشنا خود را با هر گونه گیاهان خطرناک مشترک به این منطقه است. اگر شما در تماس با یک گیاه سمی بلافاصله شستشو ناحیه آسیب دیده با آب و اعمال یک لوسیون ضد عفونی کننده به منطقه آسیب دیده.

-بازرسی از اردوگاه خود را. خود می رسند واقعی اردوگاه در روز روشن به بررسی بیش از کل سایت و برای راه اندازی اردوگاه. به دنبال شیشه و اشیاء نوک تیز شاخه بزرگ مورچه تخت پیچک زنبورها و خطرناک زمین. پیدا کردن یک سطح سایت با اتاق به اندازه کافی به گسترش تمام دنده خود را. زمین چادر خود را در یک نقطه امن و به اندازه کافی دور از آتش.

کمپینگ یک فعالیت خانوادگی است که لذت می برد توسط هر کس. برنامه ریزی و بسته موارد ایمنی عاقلانه به اطمینان حاصل شود که تجربه نیز امن است به طوری سرگرم کننده هرگز به پایان می رسد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.