الهام بخش آپنه خواب ایمپلنت نقد و بررسی

[ad_1]

این الهام بخش آپنه خواب ایمپلنت یک دستگاه پزشکی است که کاشته شده به بدن برای درمان خروپف و آپنه انسدادی خواب (OSA) سندرم است.

سندرم آپنه انسدادی خواب

آپنه انسدادی خواب سندرم یک بیماری ناشی از عود حملات آپنه خواب است. این یک بیماری است که در آن تنفس متوقف می شود برای بیش از 10 ثانیه طی آن میزان اشباع اکسیژن در خون کاهش می یابد بیش از 4 درصد.

OSA سندرم طول خواب رخ می دهد که عضلات هوایی فوقانی استراحت باعث انسداد دستگاه تنفسی. این منجر به بدتر شدن اکسیژن خون و باعث کوتاه ناخودآگاه از خواب بیدار کردن قسمت در طول شب. ناسالم الگوی خواب مکان های استرس در بدن باعث افزایش فشار خون و توسعه شدید بیماری است. بیماری های ناشی از کرگی می توان فیزیکی مانند فشار خون بالا انفارکتوس ميوکارد و سکته مغزی. آنها همچنین می تواند روانی از جمله افسردگی و سندرم خستگی مزمن و از دست دادن حافظه و تمرکز.

قبل از هر گونه درمان یک مطالعه خواب یا یک polysomnography مورد نیاز است. این polysomnography محاسبه شاخص آپنه است که فرکانس آپنه قسمت در طول یک ساعت از خواب و تعیین شدت بیماری است. آپنه شاخص در نظر گرفته شده است اگر قابل توجهی وجود دارد بیش از 20 آپنه قسمت در هر ساعت صرف نظر از وجود یا عدم وجود علائم بالینی.

استاندارد طلا برای درمان OSA سندرم CPAP-درمانی است. اما CPAP درمانی است برای همه به عنوان بسیاری از مردم پیدا کردن آن را ناراحت کننده به خواب با ماسک بر روی صورت و ماشین خود را می تواند با صدای بلند به خصوص آن را به عنوان معمولا نشسته در نزدیکی سر. تنها 25 درصد از بیماران می توانند با استفاده از CPAP-درمانی برای یک دوره طولانی از زمان.

به تازگی الهام بخش Medical Systems, Inc. آمده تا با یک راه حل بسیار موثر با الهام آپنه خواب ایمپلنت.

چگونه الهام بخش آپنه خواب ایمپلنت کار می کند

این الهام بخش آپنه خواب ایمپلنت یک باتری دستگاه است که باعث تحریک الکتریکی این عصب زیرزبانی. عمر باتری حدود 10 سال است.

واحد اصلی این دستگاه قرار داده شده است در زیر پوست در سمت راست قفسه سینه و این مانیتور فاز تنفس. دیگر الکترود کاشته شده است برای تحریک عصب زیرزبانی که ایجاد تنش عضلانی. این باز می شود راه های هوایی فوقانی و اجازه می دهد تا زبان به چوب و کمک می کند تا نگه داشتن راه های هوایی باز در هنگام خواب.

در علاوه بر این به دو الکترود, این دستگاه همچنین شامل یک دستی کوچک سوئیچ از راه دور که در واقع بر روی دستگاه قبل از خواب و سوئیچ آن را خاموش هنگامی که بیدار است. این فعال الکترود از اخلال در فرآیندهای ارتباطی و غذا خوردن در طول فاز فعال از روز زمانی که یک فرد نیاز فیزیولوژیکی تنگ شدن حنجره و زبان حرکات برای این فرآیند است.

بیمار ممکن است احساس نور انقباضات غیر ارادی از حنجره یا زبان حرکات طول اولیه استفاده از دستگاه. این جنبش نمی تواند باعث درد در عوض فقط یک ناراحتی جزئی. این عوارض ناخوشایند ناپدید می شوند پس از چند استفاده از دستگاه.

به طور کلی ایمپلنت باید بررسی شود 1 یا 2 بار در سال است. با توجه به وضعیت یک الهام بخش درمانی آموزش دیده ممکن است پزشک مشورت بیماران بیشتر یا کمتر.

این الهام بخش آپنه خواب ایمپلنت است که تنها مناسب برای:

 • بیمارانی که بیش از 22 سال است.
 • بیمارانی که تشخیص داده شده اند با متوسط یا شدید سندرم آپنه انسدادی خواب.
 • بیماران با آپنه شاخص در محدوده 20 تا 65.
 • بیمارانی که راحت با استفاده از CPAP درمانی یا نه به اثر مورد نظر.
 • بیماران با شاخص توده بدن کمتر از 32.

شاخص توده بدن (BMI) = وزن (کیلوگرم) / ارتفاع ^ 2 (m2).

یک فرد با وزن 80 کیلوگرم و ارتفاع 170 سانتی متر است

BMI = 80 کیلوگرم / (1.7 m ^ 2) = 80 / 2.89 = 27.68 kg / m2

این الهام بخش آپنه خواب ایمپلنت احتمالا می تواند جایگزین CPAP درمانی به عنوان 'استاندارد طلا' درمان برای سندرم آپنه انسدادی خواب. یک مطالعه توسط دکتر Ryan J., et al. نشان داده است که پس از لانه گزینی الهام بخش آپنه خواب ایمپلنت خروپف است تا حد زیادی افزایش یافته است. یک درصد از “هیچ” یا “نرم” خروپف را تغییر داد از 22 درصد در آغاز درمان به 88 درصد در 12 ماه و 91 درصد در 24 ماه پس از درمان. همچنین آپنه شاخص کاهش یافته بود از 31 به 14. 82 درصد از بیماران در این مطالعه گزارش یک شبانه استفاده از این درمان برای مدت پنج سال. بنابراين آشکار است که این روش بسیار موثر و آسان برای استفاده!

نیز وجود دارد یکی دیگر از جالب مطالعه توسط دکتر Patrick J. از مرکز پزشکی دانشگاه پیتسبورگ. این مطالعه نشان داد که تحریک عصب زیرزبانی در پایه زبان کاهش شدت آپنه انسدادی خواب با 68 درصد و کاهش تعداد آپنه خواب قسمت از 29 تا 9. اشباع اکسیژن خون نیز بهبود یافته; خواب آلودگی در طول روز کاهش یافته و کیفیت زندگی بیماران را بهبود کلی.

الهام بخش آپنه خواب هزینه

این الهام بخش آپنه خواب ایمپلنت هزینه های تقریبا. $ 15,000-25,000 نه از جمله هزینه های عملیاتی. بعلاوه باتری را نمی توان جایگزین پس از آن تهی شده است و یک واحد جدید نیاز به کاشته شود. ایمپلنت همچنین می توانید حرکت در خارج از محل در طول زمان است. در مقایسه با دستگاه CPAP هزینه های تقریبا. 1500 دلار به $ 3,000 که بسیار ارزان تر است.

الهام بخش آپنه خواب عوارض جانبی

لانه گزینی الهام بخش آپنه خواب ایمپلنت یک عمل جراحی ممکن است با عوارض همانطور که با هر روش پزشکی. وجود دارد خطرات ناشی از عفونت بعد از عمل جراحی به طور موقت تضعیف زبان پس از عمل جراحی خونریزی و درد یا ناراحتی در ایمپلنت منطقه است.

مردم با پس نگرانی نیست نامزد مناسب برای این دستگاه:

 • بیماران مبتلا به آپنه مرکزی یا مخلوط آپنه با بیش از 25 درصد از کل شاخص آپنه.
 • بیمارانی که هر تشریحی مسائل که سازش عملکرد راه هوایی فوقانی تحریک مانند حضور کامل و متحد المرکز فروپاشی کام نرم.
 • بیماران با هر شرايط موجود و یا روش است که به خطر بیافتد عصبی کنترل از راه هوایی فوقانی.
 • بیمارانی که قادر و یا توانایی به کار خواب از راه دور.
 • بیمارانی که باردار هستند و یا برنامه ریزی برای باردار شدن.
 • بیماران با دستگاه کاشت است که ممکن است در معرض ناخواسته تعامل با الهام سیستم آلرژیک و یا پاسخ رد به مواد آزمون.

این الهام بخش آپنه خواب درمان با ایمپلنت توسط FDA تایید شده و ثابت می شود یک راه حل موثر برای آپنه انسدادی خواب سندرم است. در حال حاضر درمانی است که در حال بررسی و تایید شده توسط شرکت های بیمه در یک بیمار توسط بیمار بر اساس.

صحبت با دکتر خود اگر این درمان شما می خواهم به بررسی بیشتر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.