اصول ده ها واحد برای مدیریت درد (تحريكات الكتريكي عصب تحریک)

[ad_1]

ده ها مخفف تحريكات الكتريكي عصب تحریک. آنها کوچک باتری دستگاه های طراحی شده برای از بین بردن پس از عمل حاد و درد مزمن است. آنها تقریبا به اندازه یک آی پاد. آن است که امن و غیر تهاجمی مواد مخدر رایگان روش مدیریت درد است که می تواند کمک به کاهش نیاز به دارو درد و همچنین مکمل درمان دریافت کرده و برای کنترل درد. آن استفاده می شود برای درد ناشی از اعصاب محیطی و مرکزی مشتق درد. ده ها واحد تجویزی تنها دستگاه. گاهی اوقات آنها پیوست که بر روی شلوار خود را و یا جیب به طوری که آنها آسان به شما به ارمغان بیاورد.

ده ها واحد اغلب همراه با سایر درمان های غیر از عمل مانند فیزیوتراپی, فیزیوتراپی, درد, مدیریت, کایروپراکتیک ستون فقرات فشار و یا دستکاری تحت بیهوشی.

چگونه کار می کنند ؟

یک واحد دهها وسیله ای است که انتقال مربع کوچک پالس های الکتریکی به دو الکترود که انتقال این پالس الکتریکی برای زمینه اعصاب. اجزای اساسی یک واحد دهها هستند الکترود بسیار پیشرفته تراشه کامپیوتری و الکتریکی باتری منبع. مقدار کمی از برق منتقل می شود از طریق کامپیوتر جزء سپس به الکترود که انتقال شکل موج الکتریکی از طریق پوست به زمینه اعصاب.

کاربر می تواند فرد فرکانس پالس است که قدرت جریان الکتریکی داده شده به الکترود (این کار را باید انجام شده در رابطه با تجویز دهنده) .به طور معمول تجویز دهنده را نشان می دهد بیمار چگونه به استفاده از دستگاه و نشان دادن هر گونه بهتر تنظیم گزینه های.

چه شرایط کمک روبينومتری واحد است ؟

گردن درد و کمر درد, آرتروز, سیاتیک, سردرد, عضلانی, گونه های TMJ اختلال Radiculopathy درد از فتق دیسک, اواسط, کمر درد, کمر درد و التهاب تاندون و آسیب های ورزشی اماس کیسه های مفصلی

ده ها واحد نمی خواهد درمان یک بیماری و یا درد مشکل است. آنها از هیچ ارزش درمانی. آن است که یک درمان علامتی که سرکوب احساس درد.

استفاده از ده ها واحد

الکترود قرار می گیرد و یا در نزدیکی منطقه از درد است. تسکین دهنده پالس های فرستاده شده از طریق الکترودها از طریق پوست و در امتداد رشته های عصبی. در زمان سفر از طریق الکترودها به پوست تحریک خاص عصب مسیر برای تولید یک سوزن سوزن شدن و یا ماساژ احساس است که باعث کاهش ادراک درد. پالس سرکوب سیگنال های درد به مغز می شود. ده ها ماشین آلات و همچنین تشویق بدن به تولید سطوح بالاتر از خود درد کشتن مواد شیمیایی به نام اندورفین می کند.

چه مدت آن را برای ده ها دستگاه شروع به کار برای از بین بردن درد من?

این طول می کشد حدود 30 دقیقه یا کمتر به احساس اثر. برخی از مردم استفاده از آنها دهها واحد در طول روز و در. آن's نه به طور معمول توصیه می شود استفاده می شود به طور مداوم. نه بهترین به استفاده از برای یک دوره از زمان (1-2 دقیقه) سپس آن را خاموش در حالی که برای.

چه ده ها ماشین احساس می کنید مانند زمانی که آن را's روشن ؟

دستگاه تولید سوزن سوزن شدن احساس اما نباید دردناک باشد.

که باید با استفاده از ده ها واحد?

  • افراد با استفاده از ضربان ساز قلب
  • به هر شکل از سرطان
  • شرایط مختلف که در آن گردش خون دچار اختلال میشود.
  • افراد با بیماری قلبی.
  • توسط کسی که مبتلا به صرع
  • در اطراف سر
  • با الکترود قرار داده شده بر روی گردن نزدیک کاروتید
  • این ممکن است مورد استفاده قرار گیرد transcerebrally در سراسر سر
  • نه بیش از سینوس کاروتید (که فک با گردن) بیش از فلز ایمپلنت و یا در رابطه با آپنه خواب یا مانیتور قلب.

شما باید آگاه باشید که ده ها واحد ارائه درمان علامتی هستند و تنها درمانی در نظر گرفته.

چه عوارض جانبی بالقوه با استفاده از ده ها واحد است ؟

کاربران از دهها ماشین آلات تجربه قابل توجهی در تسکین درد و بزرگ است. برخی از بیماران توجه داشته باشید که پوست خود را قرمز است که در آن الکترود قرار می گیرد.

چگونه می توانم به دست آوردن ده ها واحد?

یکی نیاز به یک نسخه از یک ارائه دهنده خدمات پزشکی مانند یک فیزیوتراپ و یا MD / آیا برای ده ها دستگاه. هنگامی که شما دریافت ده ها واحد دستگاه می توان به بهینه مدیریت درد خود بیماری و شخصی دستورالعمل داده خواهد شد و در استفاده از آن. یکی باید تلاش برای تغییر تنظیمات بدون نیاز تحت این آموزش.

الکترودهای متصل به سطح پوست بیش از و یا در نزدیکی منطقه که در آن شما در حال تجربه درد. این مهم است که شما یاد بگیرند که چگونه به:

-به درستی قرار داده و بر روی الکترود -عملیات واحد -تغییر باتری-تغییر و کنترل تنظیمات -تنظیم مناسب مدت و شدت تحریک

چگونه به خوبی کار می کنند ؟

برای برخی از بیماری های مزمن و حاد در بيماران مبتلا به درد یک ده دستگاه را فراهم می کند تسکین درد است که می تواند برای چند ساعت. برای دیگران یک واحد دهها ممکن است کمک به کاهش میزان درد دارو مورد نیاز است.

تحقیقات در ده

چند کیفیت تحقیقات و مطالعات انجام شده در استفاده از دهها برای تسکین درد. با توجه به ادبیات است که وجود آن's مورد بحث است. Anecdotally این بیماران اغلب با بیحوصلگی حرف زدن در مورد تسکین درد احساس می شود. در رابطه با ورزش درمانی کایروپراکتیک درمان و یا مدیریت درد درمان, نتایج تمایل به خوب به عالی. آنها نیز به خوبی کار می کنند در این پست از عمل تنظیم.

نتيجه گيری

با وجود فقدان داده های علمی پشتیبان گیری از ده ها واحد اثربخشی آنها جریان اصلی برای کنترل درد و بسیار امن است. از پزشک خود بپرسید اگر ده ها کمک خواهد کرد که وضعیت خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.