اسباب بازی های جنسی – راهنمای برای مبتدیان

[ad_1]

اسباب بازی های جنسی شده اند در اطراف در یک فرم و یا دیگری برای صدها سال اما آنها در حال تبدیل شدن به محبوب تر از همیشه در مدرن و روز جامعه است. اغلب به عنوان مراجعه کننده زناشویی, ایدز, بالغ, اسباب بازی, تسهیل لذت جنسی برای زوج ها و یا به صورت انفرادی و با استفاده از. یک مطالعه اخیر از وسوسه مستقیم سایت خریدار آمار و ارقام نشان می دهد که نسبت زنان و مردان در خرید اسباب بازی نسبتا حتی تقسیم با 52 درصد از زنان و 48 درصد از مردان در حال مصرف کنندگان است. اگر شما به زناشویی ایدز و می خواهید به آنها را امتحان کنید برای اولین بار برای بالا بردن رضایت جنسی و ادویه تا خود را از فعالیت های اتاق خواب اما مطمئن نیستید که چه نوع اسباب بازی برای خرید این راهنما می تواند کمک به شما برای تصمیم گیری.

چه نوع sex اسباب بازی بهترین برای شروع کردن ؟

که sex اسباب بازی برای شروع با یکی از اولین چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که فکر کردن در مورد پتانسیل خرید از یک فرد بالغ اسباب بازی ؟ بالغ اسباب بازی در بسیاری از صورتهای مختلف: بازی استمناء کیر, حلقه, آنال sex اسباب بازی, مرد و زن sex پمپ sex عروسک های بند فایرفاکس و روان شناسی به نام اما چند. اگر شما می خواهید به تجربه یک برنگشتید sex اسباب بازی برای اولین بار آن است که یک ایده خوب را به تلاش چیزی است که برخی از درجه ای از انعطاف پذیری مانند ژله ، غیر دخول بالغ اسباب بازی کیر حلقه است که از سیلیکون ساخته شده و یا لاستیک باید برخی را در آنها می تواند کمک به طولانی تر کردن نعوظ است که محکم تر و کامل تری است که می تواند منجر به افزایش رضایت جنسی برای هر دو طرف. این کیر حلقه به مراتب انعطاف پذیری بیشتر نسبت سفت و سخت فلزی بزرگ حلقه که باعث محدودیت قابل توجهی به پوشنده لباس است.

اندازه و هزینه مسائل

عوامل مهم دیگر در نظر گرفتن اندازه و هزینه. شروع به کوچک و کار به بزرگتر رزمی ایدز هنگامی که شما با تجربه تر. مینی روان شناسی تحویل فوق العاده, ارگاسم, اما به اندازه کافی کوچک برای حمل و نقل فقط در مورد هر نقطه. شما نیز نمی خواهید به صرف مقدار قابل توجهی در خرید اول خود را اگر شما مطمئن نیستید که آیا شما لذت بردن از تجربه یک sex اسباب بازی. کوچک روان شناسی از شروع به عنوان کم £4, ژله, لب چیزی از £10 و حلقه های خرده فروشی از به عنوان کمی به عنوان £2 و بنابراین نتیجه قابل توجهی در خروجی.

استفاده از روان کننده جنسی

اگر شما یک مبتدی به دخول بالغ, اسباب بازی آن است که همیشه توصیه به استفاده از روان کننده جنسی. این امر به ویژه مهم در استفاده از sex اسباب بازی به عنوان نه مقعد و راست روده به طور طبیعی تولید خود را روغنکاری بنابراین ضروری است که روانکاری استفاده می شود برای لذت بخش تر و راحت مقعد sex ابزار حرفه. علاوه بر این برخی از مقعد, ژل و اسپری به طور خاص طراحی شده برای بیماری بافت اطراف مقعد و استراحت مقعد عضلات و بنابراین از نفوذ قابل ملاحظه ای آسان تر است. کون بزرگ, سکس با محرک هستند ایده آل برای تایمر برای اولین بار به بازی به عنوان نه تنها آنها کوچک و ارزان اما آنها اغلب ساخته شده از سیلیکون نرم ساخت نفوذ به مراتب راحت تر است.

اسباب بازی های جنسی, تمیز کننده

در خرید خود را بالغ اسباب بازی شما نیز باید تامل خرید sex ابزار پاک کن. ارزان به خرید اضافی این مورد باید مورد استفاده بلافاصله پس از بالغ اسباب بازی استفاده آن را تمیز نگه دارید. امن و موثر و مورچه-باکتری زناشویی, کمک های اولیه پاک کننده ها کمک به جلوگیری از گسترش میکروب ها و باکتری ها و کمک به نگه داشتن خود را بالغ اسباب بازی گذشته برای طولانی تر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *