اسباب بازی های جنسی – آنچه که یک دلفین ویبراتور?

[ad_1]

آماده به شیرجه رفتن به جهان هیجان انگیز از دلفین روان شناسی! از کلاسیک دلفین G-Spot, وسیله ارتعاش به کوچک ضد آب دلفین قمقمه فوق العاده زیبا و فوق العاده سکسی دلفین, وسیله ارتعاش خط مناسب برای هر زن است که دوست دارد به بازی در داخل یا خارج از آب است.

یک انتخاب عالی برای خود ابزار جنسی مجموعه, دلفین پرنیان ضد آب است و با یک میزبان از توابع است که می افزاید: به شما لذت جنسی. و پس از آن ضد آب است, شما می توانید آن را در حمام یا دوش برای برخی از آبزیان جنسی ماجراجویی.

جذاب نسخه در وسیله ارتعاش و نوسان دلفین تمام ترفندهای خاص به علاوه یک نگاه این است که برای بسیاری از زنان حتی بیشتر جذب می کند. دلفین روان شناسی ارائه مقدار زیادی از راه هایی است که می تواند خود را افزایش انگیختگی و فراهم می کند حداکثر لذت. ایده آل برای واژن و تحریک کلیتوریس بافت آستین می افزاید: یک حس جدید را تجربه کنید. مانند بسیاری دیگر از vibes, دلفین تولید ارتعاشات قوی است که می تواند شما را به یک ذهن دمیدن ، برخی حتی با یک کنترل از راه دور, بنابراین شما می توانید با استفاده از آن دست رایگان. آنها نیز در دسترس هستند در رنگ های مختلف و اندازه.

طبقه بندی g-spot یا خرگوش گروه روان شناسی دلفین دارای یک زاویه دار نکته است که مناسب برای رسیدن به g-spot. شما پیدا کردن زاویه دار نکته است که در نزدیکی دلفین بینی. این vibes همچنین مجهز به یک ساخته شده است در وابسته به چوچوله تحریک کننده واقع در دلفین بینی که تحریک چوچوله خود را.

ساخته شده با انعطاف پذیر ژله که هوا قطره به سرعت دلفین آلت تناسلی مرد بلند و باریک به شکل سر نکته می نشیند و به راحتی تنها با یک لمس یک مورد علاقه روان کننده – اما اگر شما در آب مطمئن شوید که روغن ضد آب است بیش از حد. ویبراتور ضخیم پایه است که باعث می شود آن را مناسب برای رسیدگی thrusting. آنها همچنین می توانید با یک سطح بافت است که امواج خود را در برابر مناطق محرک احساسات جنسی با هر اعتماد. قدرتمند ارتعاشات محور در نزدیکی نکته برای حداکثر اثر و واقع گرایانه است که به آرامی مخروطی برای درج آسان است.

باید برای همه sex اسباب بازی طرفداران دلفین ارتعاش و نوسان بزرگ برای هر دو بازی انفرادی و یک شب سرگرم کننده با یک شریک. چه بزرگ در مورد دلفین است که شما یک شریک زندگی خود را می توانید آن را به دوش برای برخی از خوب تمیز سرگرم کننده – و آن است که همیشه خوب به خارج از اتاق خواب و کشف مناطق دیگر از خانه که در آن شما می توانید ارتباط خود را با اسباب بازی.

آسان برای تمیز کردن با صابون ملایم و آب نرم و ژله مواد همچنین سازگار با تمام انواع sex روان کننده ها برای لذت بخش بازی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *