از شما خواسته خودتان سوال حق خود را قبل از جراحی بالا کشیدن سینه?

[ad_1]

این کاملا طبیعی است برای کسی که در انتظار جراحی بالا کشیدن سینه به دنبال به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است در مورد این روش. در حالی که شما به دنبال پاسخ از متخصصان و منابع دیگر شما ممکن است فراموش نکنید که به خودتان بپرسید سوال مهم در مورد عملیات خود را.

گاهی اوقات شما ممکن است چشم پوشی واقعا حساس خود-ارزیابی در مورد انگیزه واقعی برای به دنبال عمل جراحی است. اگر شما نمی انتقادی تجزیه و تحلیل چنین جنبه های شخصی شما ممکن است هرگز واقعا راضی با نتایج حاصل از عمل جراحی است.

1. آیا شما واقعا می خواهید عمل جراحی?

اگر شما اختصار روشن در مورد دلیل دقیق به دنبال عمل جراحی شما نمی دانید که عملیات خاص شما نیاز دارید.

شاید شما ممکن است بیش از حد مطمئن شوید که آیا شما فقط می خواهید برای بهبود perkiness خود سینه و یا شما همچنین نیاز به بهبود اندازه آنها است. در این راستا شما باید درک کنند که یک پیوند اعضا تنها بهبود perkiness; در حالی که یک جراحی بزرگ کردن خواهد بود گزینه ای را برای یک فولر ،

بنابراین اگر شما برای بلند کردن اجسام روش شما باید خیلی راحت با اندازه بزرگ. در غیر این صورت شما ممکن است به خودتان پیدا خواهید برای پیگیری عمل جراحی فقط در برخی از ایمپلنت که این ممکن است انجام شده است در مجموع در یک عملیات.

خوشبختانه متخصص جراح می تواند به شما کمک کند تجسم انتظار می رود نتایج حاصل از عمل جراحی به طوری که شما می توانید در واقع یک احساس از آنچه شما را دریافت خواهد کرد. این باید کمک به پاک کردن ذهن خود را بر روی اهداف مورد انتظار خود را.

2. شما چه منجر به این تصمیم ؟

علت زمینه ای به دنبال عمل جراحی نیز نقش مهمی در رضایت شما از عمل جراحی است. شما قطعا نیاز به دلایل قانونی به ویژه پس از عملیات می توانست اثرات طولانی مدت است که شما به راحتی می توانید خنثیسازی اگر شما تغییر ذهن خود را پس از آن.

شما نباید پایه دلایل خود را بر سایر مردم مانند تلاش برای به دست آوردن ظاهر شناخته شده و مشهور است. پایگاه تصمیم خود را بر شل و ول روند مد است نیز بهتر است از چنین روند به راحتی می توانید تغییر دهید.

تصمیمات خود را باید بر اساس شرایط خود را بهبود ظاهر فیزیکی و یا بهبود خود به خود اعتماد به نفس است.

در واقع یک مطالعه انجام شده در بیمارستان کودکان بوستون نشان داد که اصلاحی جراحی پستان می تواند ابزاری در مبارزه با فقیر احساسی خوب بودن و کم اعتماد به نفس در دختران نوجوان که تا به حال نامتقارن سینه. این مطالعه کشف این واقعیت که اثر داشتن ناهموار و یا غیر طبیعی سینه های بزرگ تا به حال پتانسیل قابل توجهی موثر بر سلامت روان دختران نوجوان است. از این رو مشروع نیاز به عمل جراحی است.

3. چگونه شما مقابله با زخم?

این واقعیت است که عمل جراحی را شامل حدی از برش بدان معنی است که شما یک بیت و یا زخم. برای اطمینان چنین زخم نمی خواهد بیش از حد قابل مشاهده, از, مدرن, تکنیک های جراحی تا حد زیادی به حداقل رساندن میزان برش در طول عمل جراحی است.

ممکن است که شما را درگیر در فعالیت های خاص به موجب آن شما نمی خواهید حتی کمی که از زخم قابل مشاهده است. بنابراین شما ممکن است نیاز به دوباره برنامه عملیات خود را به تاریخ بعد.

شما نیاز به ایجاد یک شبیه نظر در مورد تغذیه با شیر مادر و بارداری. آیا شما در نهایت تصمیم گرفت که شما نمی خواهد هر گونه بیشتر از کودکان? اگر شما در میانهی شب آن بهتر خواهد بود اگر شما تاخیر این عملیات تا بعد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.