اروپا اجاره خودرو – ده نکته برای سفر به اروپا – نکته # 3: بیمه

[ad_1]

اجاره اتومبیل بیمه به عنوان یکی از مهمترین و به طور گسترده ای اشتباه پدیده های قرن 21 است. در این 3 سال من مشغول به کار در این صنعت نزدیک به 25 درصد از تمام مسائلی که بوجود می آیند باید با deductibles مجوز بازپرداخت و زمینی اعتبار بیمه. این شرایط تمایل به آمده در مورد هنگامی که یک مشتری است که کاهش یافته است وسیله نقلیه خود را و با ارائه یک لایحه است که باعث می شود چشم خود را پاپ از سر خود را. امروز ما خواهد شد بحث در مورد روش های اجتناب از این نوع ترشحات چشمی.

اجازه دهید ما برای اولین بار به بیش از انواع بیمه شما به احتمال زیاد خواهد شد ارائه شده با زمانی که تصمیم گیری چه برای اجاره برای یک ماشین. وجود دارد پنج نوع عمده و یک میلیون جزئی انواع و جدید بودن اختراع روزمره است. آنهایی که شما را مجبور به نگه داشتن چشم را برای عبارتند از:

1. برخورد بیمه – همچنین به عنوان شناخته شده CDW یا LDW برخورد, بیمه بدنه خودرو در صورت تصادف. لطفا نگه داشتن در ذهن است که آخرین جمله یک اندازه گیری دقیق از آنچه که آن را پوشش می دهد و هنگامی که. در هیچ موردی نمی CDW پوشش آسیب به ویندوز / شیشه جلو و لاستیک سقف آینه داخلی چراغهای blinkers یا شاسی. در بالای آن, آن را پوشش می دهد تنها برای یک تصادف نه خرابکاری و گاهی نه برای حزب واحد حوادث (یعنی در حال اجرا به چیزی است که't وسیله نقلیه دیگر). مطمئن شوید که شما بخواهید در مورد این چیزهایی که رزرو شما رزرو.

2. سرقت بیمه – به سادگی قرار داده و آن را پوشش می دهد در صورتی که آن را به سرقت رفته است. به منظور برای این بیمه معتبر شما باید برای پر کردن یک گزارش پلیس و هشدار اجاره شرکت و شرکت کارت اعتباری اگر شما تحت سیاست های خود را) در عرض 24 ساعت و یا شما خواهد بود مسئول برای قیمت تمام ماشین.

3. بیمه مسئولیت – همچنین شناخته شده به عنوان شخص ثالث و یا TPL مسئولیت است که تقریبا همیشه شامل در اروپا اجاره. این پوشش هر گونه خسارت وارده به چیزهایی که خارج از خودرو مانند مردم, ساختمان, ملک, و غیره. بنابراین زمانی که شما اتفاق می افتد به سقوط آن را از طریق پنجره جلو شلوغ بازار خرید شما می توانید حداقل خدا را شکر شما don't مجبور به پرداخت هزینه برای آن را (مگر اینکه شما بیمه مسئولیت یک کم مسخره حد اکثر نامحدود پوشش).

4. بیمه حوادث شخصی – یا PAI این پوشش هزینه های درمانی مردم در وسیله نقلیه خود را در صورت تصادف. به طور معمول این نوع از بیمه را می توان با طرح سلامت خوب در اینجا stateside و تقریبا همیشه تنها پوشش شما تا چند هزار دلار تا 20 یا 50 هزار دلار در مورد مرگ یا بریدن اما ما're همه امیدوار می کند که اتفاق می افتد به هر حال.

5. شخصی اثرات پوشش – پوشش اموال خود را به یک مقدار از پیش تعیین شده. معمولا معتبر نیست مگر اینکه شما می توانید اثبات موارد در خودرو (پس از گرفتن عکس از مسائل خود را در حالی که شما وجود دارد اگر شما می خواهید این بیمه).

نگه داشتن در ذهن که اگر شما در حال اشاره به سهل انگاری و یا رانندگی در حال مستی بیشتر از این بیمه خواهد بود و باطل و از درجه اعتبار ساقط است. بنابراین اگر شما در حال بیرون رفتن برای یک شب و یا چند تا از, مهمانی, it's بهترین ترک اجاره در هتل و جایگزین حمل و نقل.

شرکت های اجاره همیشه سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن شما است که شما نیاز به گرفتن بیمه خود را, اما این است که't همیشه درست است. در واقع اگر شما از آمریکا یا کانادا با صدور کارت اعتباری آن را بسیار به خوبی ممکن است برخورد و سرقت بیمه در حال حاضر تحت پوشش برای شما. اکثر طلا و پلاتین کارت مناسب و معقول پوشش سیاست با کمی به هیچ معافیت. کارت های که ممکن است پوشش در خارج از کشور هستند امریکن اکسپرس & ویزا (تا 30 روز مداوم), مسترکارت (15 روز مداوم) و Diners Club (معمولا 30 روز است اما متفاوت است). تحت هیچ شرایطی شما باید سعی کنید به استفاده از یک کشف کارت در خارج از کشور. هر چند شما ممکن است گفته شود توسط نماینده خود را که آنها پوشش بیمه, شما می توانید شرط می بندم که آن را پذیرفته نمی شود در مقابله با اجاره.

همچنین don't انتظار به استفاده از خود را stateside, بیمه ماشین در اروپا است. آن برنده't کار می کنند. حتی سیاست هایی که شما خرید stateside با تنها قصد پوشش شما برای اجاره اتومبیل در خارج از کشور به طور کلی پذیرفته نمی شود در مقابله. گاهی اوقات شما می توانید یک سیاست است که به شما بازپرداخت برای هزینه های مربوط به اجاره ماشین در تصادفات, اما این درمان به طور جداگانه از آنجایی که آنها نه به طور مستقیم شامل شرکت اجاره.

وجود دارد استثنا برای این قاعده به ویژه در ایرلند که در آن در حال حاضر تنها پوشش پذیرفته شده است مسترکارت پلاتین. این را می توان فرض کرد که در آینده ممکن است بیش از یک کشور است که می پذیرد تنها نوع خاصی از کارت های, بنابراین مطمئن شوید که شما ذکر است به شرکت کارت اعتباری خود را که در آن شما در حال چیدن ماشین قبل از در نظر گرفتن سیاست های خود را در ارزش اسمی. دریافت یک کپی از سیاست در نوشتن. نه تنها به این خوبی اندازه گیری ایمنی اما آن را به سرعت بخشیدن به روند در مقابله اگر عامل استدلال می کند اعتبار خود را پوشش. همچنین, مطمئن شوید که برای پرس و جو به ادعاهای روش های است که شرکت کارت اعتباری خود را با استفاده از به تصویب پوشش و جبران deductibles در صورت تصادف. معمولا وجود دارد مقدار زیادی از نوار قرمز درگیر اما در پایان اگر شما تصمیم به استفاده از کارت اعتباری خود را پوشش شما می توانید در هر نقطه از 50 تا 500 دلار برای یک هفته's, اجاره!

وجود دارد به عنوان یک حرکت صعودی (صرفه جویی در پول) و نزولی (تشکیل پرونده گسترده کاغذ بازی) به استفاده از کارت اعتباری خود را پوشش همان درست است از در نظر گرفتن بیمه از شرکت اجاره. جنبه های منفی هستند که شما مجبور به پرداخت حق بیمه برای شروع و پس از آن اگر شما را به یک تصادف وجود دارد معمولا معافیت بین $ 200 به $ 2000 یا بیشتر بسته به نوع ماشین است که به شما خواهد شد مسئول. در تئوری شما فقط قرار است به پرداخت برای میزان آسیب انجام می شود اما به نوعی شرکت های اجاره می تواند منجر به سپر کار به هزینه $ 2000. چیزی که مایه تاسف است که شما می توانید't واقعا ماندن به آن اعتراض است. به طور معمول شما باید برای پرش بر روی یک هواپیما به مقصد بعدی خود را! حرکت صعودی از این است که شما می توانید از راه دور بدون نیاز به انجام هر چیز دیگری. که بلوک بر روی کارت اعتباری خود را تبدیل به یک اتهام است و's پایان آن تا زمانی که این لایحه به خانه خود را البته.

بیمه درک محدودیت ها و قابلیت های خود می تواند ذهن بیحس کننده عمل است. با این حال از آن است که یکی از مهم ترین قطعات خودرو, اجاره, تجربه, پس از آن بهتر است به امن تر از متاسفم است. با توجه به اینکه شرکت های اجاره را بخش زیادی از سود خود را در استفاده نشده بیمه شما می توانید ببینید که چرا آنها را عمدا آن را وقت گیر و گیج کننده به این رویکرد هر راه دیگر. خدای ناکرده شما تا به حال واقعا درخواست این اطلاعات را به ماشین خود را اجاره. آماده تر شما هستند شما باید فرصتی برای از دست دادن در طول تجربه خود را. در فصل بعدی ما خواهد شد بحث در مورد چگونه به آماده شدن برای بخش های سرگرم کننده: واقعی رانندگی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.