اردو زدن, پیاده روی و کوله پشتی – باید ملزومات

[ad_1]

بسیاری از ما را به خارج از منزل بزرگ به فرار نادرست از زندگی روزانه ما است. این یک محل عالی برای دریافت به دور از تنش های روزمره ما می تواند بسیار درمانی تحت شرایط مناسب. تحت اشتباه شرایطی این کمپینگ و پیاده روی ماجراجویی به سرعت می تواند تبدیل به یک کابوس. اینجا اشاره گر چند و پیشنهادات است که شما را حفظ خواهد کرد, هوای آزاد, ماجراجویی لذت بخش و نگران آزاد.

قبل از تنظیم کردن در یک سفر کمپینگ و یا پیاده انجام مشق شب خود را. می دانم که منطقه شما قصد سفر به تبدیل شدن به آشنا با منطقه نقشه ها و در صورت امکان یادگیری به استفاده از یک قطب نما.

برنامه ریزی سفر خود را به طور کامل اجازه دهید دیگران می دانم که در آن شما می خواهید و زمانی که شما به برنامه بازگشت. هرگز سفر به تنهایی ایمنی در اعداد وجود دارد, سفر با همراهان.

بعدی لیست وسایل ضروری و مورد نیاز به با خیال راحت ادامه با ما سفر به بیابان. هر سفر به خارج از منزل ما نیاز به حمل یک گروه اساسی از مواردی است که باید شامل هر کوله پشتی در دنباله. این شامل آب اضافی مواد غذایی یک قطب نما و نقشه کیت کمک های اولیه چراغ قوه جیبی چاقو یا multitool ضد آب و کبریت و فندک فضای پتو نخ یا ریسمان و لباس اضافی و باران دنده. این آیتم ها برای زنده ماندن تفرج و باید اجرا شود هر زمان که شما را به بیابان. چیزی که سعی دارم بگویم این است که حتی اگر شما ممکن است استفاده از این موارد داشتن آنها و نیاز نیست آنها را خیلی بهتر از نیاز آنها است و نه داشتن آنها.

این حرکت هوشمند در هنگام پیاده روی و کمپینگ است به امن در همه چیز. راحتی بیشتری را در مورد شما ممکن است در نظر دارد دافع حشرات, سوت برای احضار به کمک تلفن همراه و یا دیگر دستگاه های ارتباطی است علاوه بر بزرگ به خاطر ایمنی و آخرین اما نه کم یک کیسه بزرگ از حس مشترک.

با این اصول شما خواهد بود آماده برای غیر منتظره در حالی که در سفر کمپینگ خود را و آنها به طور بالقوه می تواند زندگی شما را نجات دهد.

در حال حاضر که شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آماده بودن برای غیر منتظره شما می توانید مکث و لذت بردن از زیبایی است که مادر طبیعت است برای شما.

لذت بردن از

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.