آینده بهداشت و درمان رختشویی

[ad_1]

با توجه به آمریکایی رختشویی اخبار در زمینه بهداشت و درمان منسوجات وجود دارد چند عوامل اصلی تاثیر می گذارد که چگونه این صنعت تغییرات در سال آینده. برخی از این عوامل عبارتند از: افزایش نگرانی های زیست محیطی تغییرات ملی بهداشت و درمان و انرژی است. در اینجا این است که تحلیل مختصری از چگونه این عوامل می تواند بر بهداشت و درمان رختشویی صنعت در آینده است.

افزایش نگرانی های زیست محیطی

با افزایش نگرانی در مورد اثرات آلودگی هوا, گرمایش جهانی و تغییر آب و هوا “سبز” روند همچنان برای به دست آوردن شتاب. بیشتر و بیشتر شرکت ها در تمام صنایع بزرگ در حال حاضر در تلاش برای کاهش انتشار کربن خود را. پیش بینی این است که آگاهی از چگونه شیوه های کسب و کار ما تاثیر می گذارد محیط زیست ادامه خواهد داد به رشد در 20 سال آینده. نگرانی های زیست محیطی خواهد شد به احتمال زیاد رسیدن به نقطه ای است که همه حرفه ای رختشویی شرکت ها نیاز به درمان فاضلاب و استفاده مجدد از آن است.

تغییرات ملی بهداشت و درمان

تا سال 2033 آن است که بسیار ممکن است که ایالات متحده بهداشت و درمان رختشویی بازار را شبیه فعلی کانادا رختشویی بازار است. اکثر ایالات متحده بهداشت و درمان می تواند دولت یارانه از طریق یک ارائه دهنده شبکه است. اگر دولت است که منبع اصلی تمام درآمد حاصل از آن خواهد شد به طور فعال درگیر در به دنبال کنترل بهداشت و درمان و هزینه های مربوط در تمام سطوح.

مدیران بهداشتی تمایل به مشاهده پزشکی کتانی خدمات به عنوان اجتناب ناپذیر هزینه و به طور مستمر در جستجوی راه هایی برای کاهش هزینه های آن. این به طور معمول شامل برون سپاری با تکیه بر قرارداد مدیریت کسب و کار و محدود کردن تعداد آیتم ها در کتانی موجودی. در آینده دولت خواهد شد به احتمال زیاد در نگاه ایجاد یک شبکه بهداشت و درمان لوندرس را برای ارائه خدمات استاندارد به تمام امکانات پزشکی.

انرژی

افزایش نگرانی های زیست محیطی خواهد شد درایو جدید انرژی شد. به طور موثر کاهش آلودگی ناشی از وسایل نقلیه حمل و نقل دولت ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا قیمت نفت افزایش یابد. افزایش بنزین و دیزل قیمت باعث خواهد شد که مصرف کنندگان و شرکت ها به طور یکسان برای کاهش استفاده از آنها. محدود کردن هزینه های سوخت به این معنی است که لباس های شسته شده مکان باید به دقت برنامه ریزی شده در رابطه با منطقه جغرافیایی که آنها در خدمت هستند. امکانات بهداشت و درمان به احتمال زیاد خواهد شد اختصاص داده شده به نزدیکترین پزشکی و خدمات خود را در منطقه از بین بردن رقابت است.

اقامت پیش از منحنی با یک حرفه ای کتانی خدمات

یک حرفه ای بهداشت و درمان در خدمات می تواند کمک به شما در بیمارستان درمانگاه و یا دیگر امکانات پزشکی دیدار و اقتصادی ضد عفونی و رضایت بیمار نیاز دارد. به عنوان پزشکی کتانی صنعت همچنان به انطباق با تغییرات در هر دو اقتصادی ما و جهان آب و هوا, حرفه ای, کتانی خدمات باید ماندن در لبه برش از صنعت استاندارد. در حالی که آینده نامشخص است در بسیاری از صنایع و حرفه ای و خدمات خشکشویی می تواند کمک به شما امکانات پزشکی در ادامه به ارائه بهترین مراقبت ممکن و بهداشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.