آیا می دانید که چرا بزرگ شدن آلت تناسلی مرد پمپ بی فایده هستند ؟

[ad_1]

یکی از روش بزرگ شدن آلت تناسلی مرد بودن تبلیغ در اینترنت است که با استفاده از یک پمپ خلاء. این دستگاه دارای یک لوله که در آن شما قرار داده و شما را در. آن را ایجاد یک خلاء در اطراف خود را “عضو” و هنگامی که شما “پمپ” این داره خون به آن است. خون به دام افتاده و سپس با استفاده از یک حلقه لاستیک قرار داده شده در اطراف پایه آلت تناسلی خود را. این حلقه حفظ نعوظ خود را برای یک دوره از زمان و شما می توانید sex بدون ترس و یا از دست دادن نعوظ.

این فرایند ایجاد یک خلاء-نوع مهر و موم در اطراف آلت تناسلی خود را می کشد خون به سطح و engorges خود را “sex ارگان”. این ممکن است به نظر می رسد بزرگتر از نرمال نصب شود. احساس شما احساس می کنید می تواند بسیار لذت بخش اما پس از یک در حالی که خود را “عضو” را به اندازه سابق آن است. مردانی که مبتلا به اختلالات گردش خون و یا مزمن وابسته به انسولین دیابت عمدتا با استفاده از پمپ های آلت تناسلی مرد. چنین مردان گردش ضعیف خون به علت سوخت و ساز قند است که اجازه نمی دهد که به اندازه کافی خون به جریان را در ناحیه تناسلی. خلاء ایجاد شده توسط پمپ را قادر می سازد آلت تناسلی مرد پوست و بافت آلت تناسلی به کشیده می شود. جریان خون به دام افتاده است در آلت تناسلی مرد توسط حلقه بست و این باعث می شود آن را ضخیم تر و قادر به حفظ نعوظ. با این حلقه لاستیک بست بصورتی پایدار و محکم در پایه این مردان می تواند داشته باشد sex با دوستداران خود. لحظه ای حلقه گیره است حذف نصب را از دست داده است.

به عنوان شما می توانید ببینید در حال حاضر پمپ ها تنها مفید برای مردان با مشکلات نعوظ. بزرگ شدن اثر است که شما از شنیدن برخی از تجار فقط یک شکل از استراتژی بازاریابی برای فروش بیشتر پمپ و ماندگار نیست ، هر چه سود در آلت تناسلی اندازه شما ببینید ناپدید خواهد شد هنگامی که شما را متوقف پمپاژ و یا اگر شما را حذف حلقه لاستیک گیره. به سادگی قرار دادن پمپ های آلت تناسلی مرد نمی تواند تصویر را بزرگ تر ببینید شما اعضای آنها تنها کمک به شما در دستیابی به فولر و نعوظ سخت تر اگر شما با داشتن مشکلات نعوظ خود را.

حتی اگر پمپ های مفید برای مردان با داشتن مشکلات با نصب تعداد زیادی از مردان و دوستداران خود آنها را دوست ندارم چون نصب آنها نیست “عادی”. دیگر شکایت از این دستگاه بی حسی و در برخی از موارد آن می تواند باعث تغییر رنگ بر روی آلت تناسلی مرد. برخی از زنان نیز شکایت دارند که نعوظ تولید شده توسط پمپ های سرد به لمس است. یک چیز مشترک اکثر زوج ها نفرت در مورد این دستگاه این است که زمان انتظار زن ماندگار در حالی که شریک زندگی خود مشغول است “پمپاژ”.

اگر هر انسان با استفاده از یک پمپ نادرست از آن می تواند خطرناک باشد. یک چیز به یاد داشته باشید این است که پمپ های آلت تناسلی مرد نمی تواند باعث بزرگ شدن آلت تناسلی. خرید این دستگاه ها و پیش بینی افزایش آلت تناسلی خود را طول و دور اتلاف پول و وقت خود را. و اگر شما سرسختانه اصرار بر خرید پمپ برای بزرگ شدن شما می توانید تا پایان با یک درد عضو و بدتر از همه آن را به یک مشکل شما را تبدیل به وابسته به چنین دستگاه هایی برای رسیدن به نعوظ. که بدان معنی است که هنگامی که وجود دارد هیچ پمپ وجود ندارد sex برای شما. آیا شما سرد است ؟

نگاهی به مشکلات عمده ای که پمپاژ برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد به شما خواهد داد:

  • اول از همه سود خود را تنها به طور موقت از شما فقط مجبور خون بیشتر به آلت تناسلی خود را. این نه خود را بهبود استقامت جنسی و یا به شما طولانی تر یا ضخیم تر “sex ارگان”.
  • شما می توانید لنفاوی تاول بر روی غدد تناسلی خود را به دلیل لوله.
  • شما می توانید پارگی برخی از رگ های خونی آلت تناسلی خود را در حالی که پمپاژ
  • شما ممکن است قادر به رسیدن به یک حالت طبیعی نعوظ بعد از استفاده طولانی از پمپ.

پمپ های آلت تناسلی مرد هستند طراحی شده است برای افزایش اندازه آلت تناسلی, بنابراین وجود دارد هیچ چیز مانند یک “بزرگ شدن آلت تناسلی مرد پمپ”. با استفاده از چنین دستگاه هایی به منظور دستیابی به چند اینچ به طول و دور از خود را “عضو جنسی” است که مطمئن شوید که به ترک شما را با زخم و کبودی و در برخی از موارد قانقاریا و باعث درد شدید به خود را “بسیار باارزش عضو”. اگر شما به دنبال یک روش بزرگ شدن است که امن و تضمین شده نیست به شما به دست آوردن و سپس شما باید برای انتخاب کردن یک ترکیب گیاهی بزرگ شدن آلت تناسلی قرص و تقویت آلت تناسلی مرد تمرین. این ترکیب تا به حل این مشکل از یک “عضو” حجم برای تعداد بسیار زیادی از مردان است. این دو روش باید با هم استفاده می شود به عنوان آنها تعریف هر یک از دیگر. تمرینات کشش و گسترش بافت آلت تناسلی خود را در حالی که قرص های گیاهی التیام بافت ها و کمک به رشد آلت تناسلی.

مزایای شما را از تجربه استفاده از این دو روش عالی است که احساس بودن وقف چیزی است که شما هرگز استفاده می شود. اگر شما می خواهید برای بزرگ کردن اندازه sex ارگان بدون استفاده از پمپ های آلت تناسلی مرد و همچنین منتشر می کنند این نوع از اعتماد به نفس است که شما را به یک پادشاه در بستر بازدید PenisEnlargementUrl.com/blog

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *