آیا غیر جراحی برای درمان آپنه خواب?

[ad_1]

آپنه خواب یک اختلال خواب است که یک مشکل جدی است و نباید آن را نادیده گرفته به عنوان آن می تواند در نتیجه قابل توجهی از مشکلات سلامتی مانند حمله قلبی و فشار خون بالا و سکته مغزی و حتی ممکن است باعث مرگ ناگهانی. علاوه بر این که عدم خواب کافی می تواند باعث ناکارآمدی خودکار تلفن همراه حوادث و خواب آلودگی در همه زمان ها. پس از آن به درمان در اولین منجر به یک سالم و امن زندگی است.

روشهای مختلفی برای درمان این بیماری مانند داروهای خوراکی تنفس پشتیبانی از دستگاه های اصلاح رفتاری و عمل جراحی. وجود دارد بسیاری از مردم که اجتناب از عمل جراحی و ترجیح می دهند به غیر جراحی برای درمان این بیماری است که می تواند در بهبود بیمار است.

غیر جراحی درمان ترجیح داده شده توسط بسیاری از بیماران و پزشکان به دلیل عمل جراحی دارای عوارض جانبی دیگر و گاهی باعث عوارض جدی بعد از آن.

یکی از راه هایی برای خلاص شدن از این مشکل این است که اصلاح رفتاری. در این بیماران درمان گفت: برای کاهش وزن به عنوان آپنه خواب رخ می دهد به دلیل وزن بیش از حد. کاهش وزن می تواند بسیار خوب و بهبود بیمار's علائم. با از دست دادن 10 درصد از وزن اضافی شما می توانید یک تفاوت قابل توجه در کیفیت خواب خود را. اگر شما اضافه وزن چربی بیش از حد بزرگ بافت در پشت گلو که مانع تنفس هنگام خواب. در نتیجه کاهش وزن می تواند خواب خود را بسیار بهتر است.

یکی دیگر از عاطفی راه برای جلوگیری از عادت های بد. شما می توانید خود را کنترل آپنه خواب با کاهش مصرف الکل و مواد مخدر و تنباکو است. اگر آن را سخت را برای شما به ترک آنها را و سپس شما باید سعی کنید برای کاهش مصرف و یا حداقل جلوگیری از مصرف این قبل از رفتن به رختخواب. شما نیاز به تغییر عادات خواب خود را به عنوان به خوبی. به جای خواب راست در پشت این بیماران باید سعی کنید به خواب در کنار. آن را کنترل زبان خود را در حال سقوط به پشت گلو در هنگام خواب است که باعث آپنه خواب است. تنظیم زمان خواب نیز می تواند یک اقدام موثر و اطمینان را آرام و مسالمت آمیز خواب.

CPAP ماشین آلات نیز یک منبع خوب برای داشتن یک خواب خوب است. CPAP (فشار مثبت مداوم) ارائه روشن تنفس به بیمار در حالی که خواب. CPAP ماسک در دسترس هستند برای چنین افرادی که نیاز به مناسب تنفس در هنگام خواب. افرادی که می خواهید برای جلوگیری از عمل جراحی و نه پیدا کردن تغییرات رفتاری مفید می توانید با استفاده از CPAP ماسک برای داشتن یک خواب راحت.

سفارشی ساخته شده است دستگاه های خوراکی نیز به تصویب رسید و توسط بسیاری از بیماران. دستگاه دهان می تواند ساخته شده با توجه به بیمار's دهان ساختار. این کمک می کند تا بیمار به یک شب خوب's خواب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *