آیا شما برنامه ریزی یک زلزله کیت

[ad_1]

سواحل غرب ایالات متحده آمریکا و کانادا ترین زلزله مستعد مناطق در کشور است. ساکنان این منطقه باید آماده برای آسیب رساندن به زلزله در هر زمان.

لس آنجلس و سان فرانسیسکو به حال سهم خود را از زمین لرزه اما بیشتر می توان انتظار داشت.

ونکوور جزیره و سرزمین اصلی پایین تر مناطق که تا کنون موفق به فرار داشتن هر گونه عمده لرزه.

اضطراری سازمان ادعا ساکنان عقب افتاده زیادی لرزه. آنها باید آماده برای یک زلزله بزرگ در هر زمان.

اگر یک زلزله بزرگ باید آمار شما باید آماده باشد تا خود را برای حداقل 48 ساعت است.

مواد غذایی و کمک های پزشکی در دسترس است.

هر خانواده باید حداقل یک فرد آموزش CPR و برخی از کمک های اول تا Emerecery خدمات عرضه می تواند. در نظر بگیرید یک خانواده طرح شناسایی یک مسیر فرار که در آن به ملاقات اگر راه ها باز می شوند. چه اعضای خانواده باید تلفن همراه خود را و اعداد است که شما باید سعی کنید به تماس با ما برای اولین بار.

آیا می دانید که در آن خود را بسته آف برای گاز و برق و آب ؟ آیا می دانید که چگونه به آنها را بسته ،

آیا شما آماده زلزله کیت? اگر زلزله آمار شما باید آماده باشد تا خود را برای حداقل 48 ساعت است.

در خانه کیت کمک های اولیه باید شامل:

کیت کمک های اولیه و دستی

باتری های رادیویی

یک زن و شوهر از پتو گرم

کت گرم

فوق العاده کفش, جوراب

چراغ قوه با باتری های اضافی

اضطراری, مواد غذایی, درب بازکن قوطی و آب

هر گونه داروهای ضروری

پول نقد و کارت های اعتباری

اکثر مردم فقط به یک کیت آماده است. در این مورد حداقل باید یک ظرف پلاستیکی آماده برای رفتن با یک زن و شوهر از پتو چند کت و جوراب و کفش. محل کمکهای اولیه دستی در بالا با یک چک لیست از چیزهایی که شما باید آماده اما نه بسته بندی شده. واقعا آن را یک ایده خوب به این ظرف در ماشین خود را همیشه. شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما ممکن است در یک تصادف و یا وارد در یک حادثه scène و قادر به کمک به کسی.

در طول تکان دادن اگر شما در خارج از منزل دور ماندن از ساختمان دیوار و قدرت لهستانی. سعی کنید برای یک فضای باز مثل پارک. اگر شما در بالا ماندن دور از پنجره ها و دیوار بیرون. در زیر یک جدول و یا یک میز. آیا استفاده از آسانسور. اگر رانندگی جلو و به سمت جاده و متوقف شود. دور ماندن از overpasses خطوط برق و درختان.

پس از تکان دادن را متوقف می کند, بررسی خود و خانواده خود را برای صدمات است. ارائه کمک به دیگران است. حرکت نمی کند به طور جدی زخمی افراد مگر اینکه آنها در معرض خطر فوری. شما باید بوی گاز عمل نمی سوئیچ نوری. باز کردن ویندوز, خاموش کردن گاز و برق و خانه را ترک. آماده می شود پس از شوک.

اگر مورد نیاز تصفیه آب جوش به مدت 6 دقیقه. بررسی BBQ خود را برای آسیب و یا نشت. شما می توانید استفاده از آن برای پخت و پز. هرگز استفاده از BBQ خود را, کمپ اجاق گاز در داخل خانه. آیا استفاده از تلفن خود را از مواردی است که به آسیب های شدید و یا آتش سوزی.

اگر شما به سفر لطفا خاموش ماند ارسال شده در واکنش به این فاجعه مسیرهای. آمبولانس و پلیس و آتش نشانی تجهیزات باید به سرعت حرکت می کند به جایی که بیشترین نیاز است. شما باید آماده برای پیدا کردن یک مسیر برای رسیدن به جایی که می خواهید بروید.

گوش دادن به رادیو خود را برای اطلاعیه های خدمات عمومی. برای کسب اطلاعات بیشتر در آمادگی برای زلزله تلفن محلی خود دولت اضطراری هماهنگ کننده.

سلب مسئولیت: نویسنده این مقاله این است که مسئول صحت و یا تکمیل و نه باید او برگزار می شود در قبال هر گونه آسیب و یا از دست دادن ناشی از یا در هر راه مربوط به اطلاعات و یا استفاده از آن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.