آیا داشتن عمل جراحی پلاستیک شما را زیبا ؟

[ad_1]

جراحی زیبایی در همه جا. یک دهه پیش, جراحی پلاستیک بسیار hush hush و در حال حاضر آن است که در باز است و هر کس صحبت کردن در مورد آن است. آن استفاده می شود تنها برای ثروتمند و مشهور و در حال حاضر آن را برای کسی که همیشه می خواهد به بهبود ظاهر خود را و می توانید آن را استطاعت. آن همه در مورد تغییر که بخشی از بدن خود را که شما نمی مانند این که آیا آن را خود بینی و چانه معده آسمان محدود است این روزها. با تکنیک های جدید و پیشرفت در ابزار جراحی تعدادی از اعمال جراحی زیبایی است که هر سال در حال رشد.

جراحی پلاستیک که توصیف تمام انواع اصلاحی و ترمیمی جراحی شده است در اطراف برای هزاران قرن است. عمل جراحی پدر و بنیانگذار Sushruta بود و اولین بار برای نشان دادن تکنیک های جراحی ترمیمی در سال 2000 قبل از میلاد اگر چه ابتدایی و وحشیانه به استانداردهای امروز, این اولین گام برای آنچه که ما امروز به صورت بسیار عادی عمل جراحی پلاستیک. اگر چه بسیاری از افراد که می خواهند و یا دریافت لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی باید یک هدف خاص به تغییر شکل حذف و یا تصحیح ناقص مناطق از بدن خود را جراحی پلاستیک نیز بلعد اضافی انواع جراحی مانند ترمیمی ، میکروسکوپی سوختگی و درمان های جراحی دست. در این نوع از اعمال جراحی اصلاح یا ترمیم شکل و عملکرد به یک بخش خاص از بدن لازم است.

در جامعه امروز هدف این است که به نگاه و عمل و احساس جوان و زیبا. گفته شده است که جراحی های زیبایی افزایش یافته است و 50 درصد پس از آغاز قرن. این فوق العاده افزایش است که نشان می دهد این واقعیت است که مردم با وسواس زیبایی. با جراحی زیبایی فانتزی به دنبال جوان و زیبا می تواند یک واقعیت است. انتخاب یک منطقه به منظور افزایش و یک جراح پلاستیک می تواند ظاهر خود را تغییر دهید به میل خود. این پدیده محدود به جنسیت یا نژاد. دختران و بچه ها به طور یکسان در حال گرفتن لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی و همچنین افریقایی, امریکایی, اسپانیایی و قفقازی.

محبوب ترین زیبایی عمل جراحی شامل سینه لیپوساکشن, جراحی بینی, جراحی پلک و abdominoplasty. علاوه بر این شایع جراحی دیگران وجود دارد از جمله کاهش پستان, سینه, آسانسور phalloplasty, باسن تقویت برداری شیمیایی labiaplasty لب پیشرفت otoplasty صورت, لیفت پیشانی, لیفت ابرو جراحی فک پرکننده تزریق و لیزر متداول شدن است. با بسیاری از اعمال جراحی را انتخاب کنید از یک فرد می تواند تبدیل به کامل نمونه بدون نیاز به غذا خوردن سالم و ورزش است.

داشتن پلاستیک یا جراحی زیبایی است که همه سرگرم کننده و بازی هنگامی که شما به حق به آن. بسیاری از افرادی که جراحی پلاستیک تبدیل به معتاد و می خواهید جراحی های بیشتر. داشتن بیش از حد بسیاری از اعمال جراحی می تواند مخل به نه تنها کتاب جیبی خود را, اما همچنین به شما بدن. هر بار که شما تحت بیهوشی و بدن خود را قطع باز شما را اجرا خطر ابتلا به عفونت و نارسایی ارگان ها. اگرچه جراحان در هر احتیاط قبل و بعد از عمل جراحی هنوز خطرات وجود دارد.

تعیین مناسب برای انجام عمل جراحی زیبایی باید در یک فرایند دقیق. درخواست پزشکی خود را از پزشک برای ارجاع یا دوستانی که تا به حال جراحی پلاستیک که خوشحال با نتایج خود را. مطمئن شوید که پزشک است که نه تنها هیئت مدیره و وزارت امور خارجه تایید شده است اما تایید شده توسط هر دو هیئت آمریکایی از جراحی پلاستیک یا هیئت آمریکایی از جراحی زیبایی.

یک لیست از سوالات را برای خود جراح به پاسخ زمانی که شما باید مشاوره خود را. جراح خود را بپرسید جوانب مثبت و منفی از عمل جراحی خود را. آن را آسان تر است به یک تصمیم گیری مناسب اگر شما را در درک خطرات جلوتر از زمان. باید با پزشک خود طرح تمام مراحل را به روش خود و حتی قبل و پس از شما را در درک که نه تنها چیزی خواهد شد که در طول عمل جراحی اما چه مدت آن طول می کشد برای بازیابی و آنچه شما باید انتظار داشته باشید. مشتریان با تصاویر یک راه عالی برای گرفتن احساس برای چه شما باید انتظار بعد از عمل جراحی. از پزشک خود بپرسید اگر او تا به هر یک از مشتریان قبلی.

اگر چه عمل جراحی زیبایی می تواند افزایش و یا بهبود عیوب ما از عمل جراحی در بدن ما تغییر نمی کند این فرد در داخل شما. متاسفانه جراحی پلاستیک تبدیل به یک تعمیر سریع برای افرادی که ناراضی هستند و با خودشان است. این است که این مردم هستند که هرگز راضی و می خواهید به طور مستمر عمل جراحی بعد از عمل جراحی. پذیرش خود را پس از شما تا به حال جراحی پلاستیک می تواند مشکل و یا نسبتا آسان است. به یاد داشته باشید که شما هنوز هم همان شخص که حتی اگر شما تا به حال تغییرات عمده انجام می شود. عمل جراحی تغییر نمی کند در داخل آن تنها تغییرات بیرونی و ما نباید تکیه بر یک چاقوی کوچک جراحی به ما ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.