آپنه خواب نگهبانی دهان

[ad_1]

وقتی که می آید به آپنه خواب درمان بسیاری از افراد مبتلا به هر دو می't استفاده کنید و یا به راحتی مسائل را با استاندارد CPAP (فشار مثبت مداوم) دستگاه. این منجر به کشف گزینه های دیگر مانند آپنه خواب نگهبانی دهان یا دندان دیگر لوازم خانگی.

آنها چه هستند ؟ رایج ترین دستگاه است که به نام پیشرفت فک پایین دستگاه و یا (MAD) ، آنها به طور معمول مانند ورزش نگهبانی دهان و تغییرات مختلف. یکی دیگر از نسخه ای که در دسترس است به نام زبان بازآموزی دستگاه یا (TRD). این یک آتل که دارای زبان ، هر دو دستگاه نیاز به نصب می شود و سپس به دنبال اولیه را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود آن را در حال کار به درستی.

چگونه کار می کنند ؟ دیوانه کار با وادار کردن فک پایین به جلو و کمی پایین نگه می دارد که راه هوایی باز کردن در شب. این TRD نگه می دارد زبان در موقعیت مطلوب برای حفظ آنهایی که راه هوایی به عنوان به عنوان امکان پذیر است.

منافع چه هستند ؟ سود اولیه است که کاهش قابل توجهی در apneas برای کسانی که با خفیف تا متوسط آپنه به خصوص اگر بيمار خواب یا در معده خود و یا به عقب. آنها کار نمی کند و همچنین اگر بیماران دروغ را در کنار خود. این دستگاه همچنین بهبود کیفیت خواب و کاهش در بلندی و فرکانس از خروپف. پزشکان همچنین قدردانی درصد بزرگتر از انطباق با لوازم دندانپزشکی در مقابل CPAP.

وجود دارد هر گونه حرکت نزولی? بله با هر نوع درمان وجود دارد برخی از معایب. یکی از اصلی بودن که لوازم دندانپزشکی هستند نه به عنوان موثر به طور کلی به عنوان یک دستگاه CPAP. هزینه نیز می تواند یک عامل به عنوان برخی از آنها گران تر از دیگران است. برخی از اثرات جانبی عبارتند از: دهان و دندان ناراحتی لب های خشک بیش از حد بزاق و در برخی موارد بدتر از آپنه. در برخی از زمان طولانی کاربران آن پیدا شد که تغییرات دائمی صورت گرفت در موقعیت دندان یا فک.

همه در همه آپنه خواب نگهبانی دهان است یک گزینه درمانی مناسب برای کسانی که با نور متوسط آپنه خواب است. آن را نیز ممکن است با توجه به ارزش برای کسانی که با هر نوع آپنه خواب است که پیدا کردن دستگاه CPAP بیش از حد مشکل به استفاده از به طور منظم. قضاوت نهایی را به کسانی که باید از آن استفاده کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.