آپنه خواب درمان – بحث در اطراف CPAP عوارض جانبی

[ad_1]

فشار مثبت مداوم (CPAP) است که معمولا تجویز می آپنه انسدادی خواب درمان اما CPAP عوارض جانبی آن را یک انتخاب ضعیف برای بسیاری از مردم است. حتی پس از ماهها تلاش بسیاری از بیماران به سادگی می't استفاده می شود برای پوشیدن یک ماسک و افسار به یک ماشین CPAP در حالی که آنها خواب. در عین حال بسیاری از بیماران داده می شود و دیگر گزینه های درمان توسط پزشک خود.

اگر شما're در حال حاضر مبتلا به آپنه خواب, شانس هستند شما're احساس اثرات خستگی در طول روز و اضطراب بیش از دراز مدت اثرات بهداشتی و اثرات منفی این بیماری می تواند در کار خود و روابط. فشار مثبت مداوم درمان کمک کرده است هزاران نفر از مردم, اما آن را نیز دارای اشکالاتی است که آن را کمتر از ایده آل آپنه خواب درمان است.

شما می خواهید یک راه حل است اما CPAP پاسخ شما're دنبال ؟

اول وجود اشکال داشتن به پوشیدن ماسک بر بینی خود را و یا هر دو دهان و بینی خود را در حالی که شما خواب. این است که هر دو غیر طبیعی و ناراحت کننده است. اگر وقفه و مکث در تنفس خود را don't نگه داشتن شما را از گرفتن یک شب خوب's خواب و سپس CPAP, ماسک, احتمالا خواهد شد. برای برخی از مردم یک ماسک است't حتی یک گزینه به دلیل آن را فراخوانی اضطراب و احساس ترس از فضاهای بسته.

دوم اینکه برخی از افرادی که فکر می کنند ممکن است دچار وقفه تنفس در حالی که آنها خواب هرگز به یک تشخیص درست به این دلیل که فکر پوشیدن CPAP ماسک به اندازه کافی برای نگه داشتن آنها را از دنبال کمک. برای این افراد ممکن است علائم را بدتر کند آنها به عنوان مسن تر رشد می کنند و آپنه حوادث می تواند تبدیل به بیشتر شدید.

یک سوم از عوارض CPAP ماسک و ماشین آلات آنها به طور کلی شکل مجهز به یک فرد's چهره. اگر چه آنها را در طیف وسیعی از اندازه های مختلف مشکلاتی وجود دارد که می تواند به جلوگیری از مناسب مناسب است. این می تواند منجر به یک فقیر مهر است که اجازه می دهد تا هوا فرار می کند و به دستگاه بی اثر و نیز ممکن است باعث خارش و یا سوزش بینی.

یک چهارم از عوارض جانبی بسیاری از مردم شکایت در مورد این است که افسار به ماشین CPAP از طریق شلنگ که حامل هوا را از پمپ به ماسک و به راه هوایی خود را. شلنگ یک شر لازم است که باعث می شود آن را دشوار برای پیدا کردن یک خواب راحت موقعیت. همچنین پس از این پمپ نیاز به برق و جریان هوا می تواند به قطع اگر قدرت با شکست مواجه شد.

در نهایت برخی از مردم تجربه اضافی مسائل بهداشتی در هنگام استفاده از فشار مثبت مداوم به عنوان یک درمان آپنه خواب است. شایع ترین علائم شامل سردرد خشکی دهان و گلو و سوزش و گاهی اوقات حتی نفخ معده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *