آنچه که یک دایره دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی مرد

[ad_1]

دایره دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی مرد یک دایره وزن ساخته شده از جریمه مسوار. دایره ای طراحی شده است دور اجازه می دهد تا باز و بسته شدن به طوری که آن را می گیره بطور دنج قرار گرفتن در اطراف آلت تناسلی مرد. این شهر همچنین دارای یک برش در قسمت زیرین اجازه می دهد تا یک نشت در حالی که با پوشیدن. دستگاه باز و بسته با استفاده از یک باند الاستیک است که متناسب با یک شیار در خارج از واحد است. این آثار توسط کشش آلت تناسلی مرد با توجه به وزن دستگاه و در نتیجه طول آلت تناسلی. این دستگاه وارد بازار شده است و از سال 1996.

اندازه های مختلف

این دستگاه می آید در چهار اندازه و می تواند به دلخواه به تناسب هر اندازه آلت تناسلی مرد. توصیه سازنده با استفاده از کوچکتر از 16 اونس است. دستگاه اگر شما در حال رفتن به آن را می پوشند به کار و یا در حالی که در خارج و در مورد. اگر تنها پوشیدن در اطراف خانه 24 اونس یا 32 اونس اندازه توصیه می شود. سنگین دستگاه تنها نیاز به توان 4 ساعت در هر روز برای رسیدن به نتایج مشابه به عنوان 16 اونس است. دستگاه دستیابی به 8 ساعت است. سنگین تر دستگاه همچنین می توان برای دوره های طولانی تر از زمان دیگر دستگاه فرسوده سریع تر کشش خواهد بود.

12 اونس است. دستگاه استفاده می شود برای هر فردی که می خواهد برای تست این دستگاه برای راحتی. اگر راضی آنها سپس می توانید تصمیم بگیرید که اگر آنها مانند نتایج آنها از سبک و پیشرفت را به یکی از سنگین وزن اندازه برای نتایج سریع تر.

نتایج منفی

برخی از مردان گزارش کرده اند که مسائل را با دایره دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی مرد اتصالات به درستی که این امر منجر به لغزش کردن آلت تناسلی مرد. این می تواند با توجه به مردان در اندازه گیری خود را به اشتباه قبل از آنها سفارش دستگاه (آلت تناسلی مرد اندازه گیری فرستاده شده به تولید کننده هنگام سفارش محصول). برخی از مردان حل این مشکل با بسته بندی شفت آلت تناسلی مرد در برخی الاستیک پانسمان با گاز برای اطمینان از تنگ تر مناسب است.

دیگران اثر مخالف با وزن اتصالات بیش از حد به صورت چسبیده و قطع گردش خون به آلت تناسلی مرد است.

برخی از مردان نیز شکایت کرده است که پوشیدن وزن خواهد شد و طول آلت تناسلی مرد اما هیچ چیز انجام خواهد شد برای دور. بنابراین اگر شما فقط می خواهید یک دیک با دایره دستگاه. اگر شما می خواهید یک مدت طولانی به علاوه ضخامت شفت آلت تناسلی شما را مجبور به استفاده از یکی دیگر از محصولات.

در نهایت برخی می گویند این دستگاه بیش از حد گران است – $80 – $110.

نیز وجود دارد در خانه دایره دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی مرد که می تواند ساخته شود ارزان. جستجو در برخی از مردان سلامت مرجع تخصصی مانند mens-network.com ممکن است ارائه برخی از آگهی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *