آنچه که باید در یک کیت اضطراری?

[ad_1]

چرا شما باید یک ماشین اورژانس کیت?

ماشین کیت اضطراری باید در هر راننده وسیله نقلیه در عین حال آن را یکی از انواع اغلب نادیده گرفته از اورژانس جاده تجهیزات. اگر شما زندگی می کنند و یا سفر را از طریق مناطق از راه دور بیابان و یا مکان هایی که به طور منظم تجربه آب و هوایی شدید مانند طوفانهای برف و رعد و برق و سپس شما در خطر است. ماشین خود را emergency kit باید ابزار لازم برای کمک های اولیه و مواد غذایی و آب است.

ماشین کیت اضطراری می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که شما گیر کرده در وسیله نقلیه خود را در حال انتظار برای کمک به رسیدن و یا زمانی که شما را مجبور به ترک خودرو خود را و زنده ماندن. شما باید به اندازه کافی بقا دنده به حداقل 72 ساعت و دسترسی به یک بیل یا تبر به حفاری خود را از خندق. شما همچنین نیاز به سرپناه و گرما و نور و ارتباطات است. خود را به کنار جاده ای فاجعه کیت ممکن است خود را آخرین خط دفاعی در برابر همه چیز.

مطالعه موردی

یک ماشین اورژانس کیت می توانست سود جیمز و جنیفر Stolpa و نوزاد پسر کلیتون. متاسفانه به دلیل آنها نمی باشد و یا یک کیت اضطراری آنها را از دست داده قسمتهای اندام خود را. در دسامبر 1992 در شمال غربی نوادا, جیمز, جنیفر و کلیتون Stolpa گیر شد در داخل وسیله نقلیه خود را برای چند روز در یک بلیزارد آنها یک ماشین نیست emergency kit به معنی بدون لوازم بقا و حداقل مواد غذایی است.

ساختمان وسیله نقلیه خود را kit

ماشین کیت اضطراری باید ذخیره شده در یک مورد مناسب مانند یک duffle bag, کوله پشتی و یا کیسه خشک. در حالت ایده آل شما می خواهید برای به دست آوردن چیزی است که محکم و ضد آب است. همیشه نگه داشتن کیت نشستن در وسیله نقلیه خود را. ماشین خود را emergency kit باید شامل همه موارد زیر است:

تلفن همراه: آن را به خوبی در مواقع اضطراری, اما نگه داشتن در ذهن شما ممکن است در یک منطقه است که سلول های پوشش.

بقا لباس دنده و بقا پتو: پک مجموعه ای فوق العاده از لباس و جوراب و دستکش و کلاه از جمله پتو و کیسه خواب و یا خورشیدی پتو برای هر فرد است.

بقا تجهیزات پخت و پز: از جمله طبخ مجموعه اجاق گاز و سوخت. آنها باید جمع و جور و اجازه می دهد تا شما را به جوش آورد تا یک دم گرم و یا طبخ مواد غذایی است.

آب بقا تجهیزات: مطمئن شوید که شما به اندازه کافی آب بسته بندی شده و یا دسترسی به آب تصفیه قرص و یا فیلتر برای تمیز کردن آب از رودخانه جریان و یا دریاچه است.

چوب های روشن: بزرگ برای سیگنالینگ در شب

چراغ قوه w/ باتری اضافی و یا میل لنگ و دست: برای دیدن در شب و سیگنالینگ

MRE وعده های غذایی: MRE وعده های غذایی در دسترس هستند در بسیاری از فروشگاه کمپینگ و آنلاین در بر داشت. میله های انرژی نیز یک گزینه خوب است. در این شرایط آنهایی که با بیشترین کالری بهترین هستند.

محلی نقشه راه: در صورتی که شما از دست داده و نیاز به پیدا کردن راه خود را به عقب.

بیل: اگر وسیله نقلیه خود را گیر می شود در برف یا گل شما می توانید با استفاده از دست خود را به حفاری اما یک بیل این کار را انجام سریع تر و بهتر است.

بقا پتو Tarp: آبی یا نارنجی tarp کمک خواهد کرد که برای دید و یا به عنوان یک سیگنال.

کاغذ توالت: اغلب نادیده گرفته شده است اما کاغذ توالت بسیاری از کاربردهای عملی دیگر از شما می دانید. می توان آن را مورد استفاده به عنوان عایق برای لباس های خود را به گرم نگه داشتن شما و همچنین به عنوان سوخت برای آتش سوزی.

بقا ابزار و اسباب بازی: بلوز کابل چند ابزار انعکاسی مثلث ثابت–پنچر پمپ باد و نوار مجرای تبدیل خواهد شد ابزارهای مفید در اورژانس در جاده ها است.

فراموش نکنید که. ماشین خود را emergency kit باید مواد غذایی اضافی در مورد شما باید به ماندن در وسیله نقلیه خود را تا زمانی که کمک برسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.