آنچه شما باید بدانید در مورد لیزر برداشتن خال

[ad_1]

با انواع تکنیک های از بین بردن خال مانند سرما درمانی, عمل و درمان خانگی, درمان, لیزر, برداشتن خال است فقط یکی از محبوب ترین روش استفاده از مردم برای از بین بردن ناخواسته پوست رشد. دوره عادی از عمل برای یک پزشک برای تشخیص دهد که درمان به استفاده از حذف یک مول.

لیزر برداشتن خال استفاده می شود برای درمان رنگی خال یا خال تخت که عمیقا نفوذ در پوست است. برخی از این مول ذاتی هستند یا در حال توسعه از طریق زمان در درجه اول با توجه به قرار گرفتن در معرض آفتاب. این روش به نظر نمی رسد به کار بزرگ و بیرون زده مول به دلیل سیستم ریشه عمیق است. اگر درمان استفاده می شود بزرگتر مول وجود دارد یک شانس بزرگ است که آنها را به رشد در آینده است. این تا حدودی یک روش طولانی به این دلیل که درمان ممکن است شامل یک سری از جلسات.

با استفاده از اربیم یا CO2 لیزر خط و خال پوست کنده به تدریج و با متد. شما نمی خواهد خون به این دلیل که نور ناشی از لیزر را کنترل خونریزی. این یک روش امن تر چون هیچ دوخت بخیه یا زخم است و ثابت می شود بسیار موثر در از بین بردن و یا تخت کوچک مول است. این سری از جلسات و یا بازدیدکننده داشته است به پزشک باعث می شود این روش گران تر از دیگر برداشتن خال درمان است.

یک پزشک ممکن است یا نه ممکن است استفاده از بی حسی موضعی در طی درمان. هنگامی که خط و خال کوچک است و بیمار آستانه درد بالا است یک بیهوشی است که دیگر لازم است. اگر خط و خال بزرگ است, آن ممکن است تجویز به بیمار راحت به عنوان امکان پذیر است. درد است که توسط ضربه توسط یک باند لاستیکی و یک دستگاه به نام دستی شدت پرتو لیزر استفاده می شود برای سوزاندن خال کردن پوست است.

ناحیه تحت درمان معمولا قرمز می شود و یا قهوه ای و scabbing اتفاق خواهد افتاد. پس از چند روز این بافت را شفا داد. از آنجا که هیچ روش جراحی استفاده می شود, شما نمی خواهد که زخم با استفاده از این درمان است اما تنها جزئی سوزش پوست. لیزر برداشتن خال است یک انتخاب خوب برای کسانی که می خواهند برای حفظ وضعیت پوست خود را.

قرار گرفتن در معرض آفتاب قسمت آسیب دیده باید اجتناب شود بعد از درمان و یک آفتاب باید استفاده شود برای حفاظت از پوست. طبیعی است که تغییر رنگ پوست به دلیل پوست قرار گرفتن در معرض پرتو لیزر اما این را می توان با استفاده از یک راه حل موضعی.

چیز خوبی با این نوع درمان این است که آرایش می توان بلافاصله پس از عمل. دکتر بگویید که چگونه بسیاری از جلسات را یک حق برای شما اما برای نتیجه بهتر و سه جلسه است که به طور معمول توصیه برای یک درمان موفق است.

فرایند تحت درمان با لیزر برداشتن خال ممکن است طولانی یکی اما به شما خواهد شد با نتایج راضی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.